9 پست در این موضوع

بنام خدا سلام وعرض ادب خدمت همه
لطفا یکی آموزش نحوهی تنظیم پول به تومان را در هیکاشاپ بدهید
و یکی هم اینکه هیکاشاپ با هر بار رفرش صفحه نوشته هاش عئض میشه مشکل از کجا میتونه باشه.مثلا یکبار بدرستی میزنه .خرید این محصول دفعه بد مینویسیه جزییات محصول و دفعه بد به جای قیمت تماس بگیرید مینویسه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چرا کسی اینجا جواب سوالاتو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در 20 ساعت قبل، vahid69 گفته است :

لطفا یکی آموزش نحوهی تنظیم پول به تومان را در هیکاشاپ بدهید

سلام بعد از نصب موقع پیکربندی اولیه میتونید واحد پول رو به تومان تنظیم کنید.

بعد از پیکربندی اولیه هم، از طریق منوهای پنل مدیریت هیکاشاپ امکانش وجود داره،

در مورد سوال دومتون هم یه کم بیشتر توضیح بدید، چون بنده که منظورتونو متوجه نشدم (شاید بعضی از دوستان دیگه هم متوجه نشده باشن) . . .

منظور یعنی خودم روی جدید کلیک کنم و تومان تعریف کنم و ذخیره رو بزنم ؟؟؟؟؟؟

لطفا یکم بیستر و واضح تر توضیح بدین ممنون

اگر روال عادی نصب رو انجام بدید، بعد از نصب با صفحه ای مواجه میشید که مربوط میشه به پیکربندی اولیه، مثلا نحوه نمایش، واحد پول و . . .  که از طریق این صفحه میتونید واحد پولی رو انتخاب کنید، اگر هم که این کار رو نکردید و الآن در حال استفاده از هیکاشاپ هستید:

وارد پنل پیشخوان هیکاشاپ ( که اگه آدرس سایتتون example.ir باشه میشه: example.ir/administrator/index.php?option=com_hikashop )  بشید، از منوی «سیستم» گزینه «پول های رایج» رو انتخاب کنید. با این کار فهرست کلیه واحد های پول تعریف شده نشون داده میشه که میتونید هرکدومو خواستید فعال یا غیر فعال کنید (برای واحد پول ایران، در قسمت جست و جو irr یا Iranian rial رو وارد کنید)

موفق باشید.

بله تمامی مراحل رو انجام دادم الان میخوام به تومان نشون داده بشه والا ریال رو انجام دادم یعنی همه واحد های رو غیر فعال و ایرانیان ریال رو فعال کردم .

شما محبت بفرمایید عملیات انجام به تومان را آموزش بدهید

بله آقای مهندش من مراحلشو عرض کردم نه گفتاری اینا رو خودم میدونم ولی نمی دونم مثلا ارزش افزوده تومان چنتا 0 صفر هستش .ممنون

در 10 دقیقه قبل، vahid69 گفته است :

ارزش افزوده تومان چنتا 0 صفر هستش

فیلد «ارزش افزوده» که موقع ایجاد واحد پول جدید نشون داده میشه (تا جاییکه بنده اطلاع دارم) مثل مالیات و برحسب درصده که مثلا در صورت انتخاب این واحد پول، n درصد به هزینه اضافه بشه. بقیه فیلدها هم که مشخصه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری