shakibuser

مشکل افزونه وقتی از 2.5 به 3 مهاجرت کردم

8 پست در این موضوع

من یک افزونه دارم که در جوملا 2.5 مشکل نداشت وقتی به جوملا 3 اپدیت کردم پیام خطایی میده از کدهای زیر آیا این کدها در جوملا 3  باید تغییر کنند

</form>

<?php
 if(isset($_POST['submit'])){

$db = JFactory::getDbo();  
         $query = $db->getQuery(true);
         $query->delete($db->nameQuote('#__checkinfo'));             
         $query->where($db->nameQuote('id'));             
         $db->setQuery($query);
         $db->query();

$db = JFactory::getDbo();
      $filename=$_FILES["file"]["tmp_name"];
 $extension = $_FILES["file"]["type"];

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

معمولا کامپونت های جوملا 2.5 در جوملا 3 سازگاری ندارند باید ورژن جدید پلاگینتون رو که با جوملا 3 سازگاری دارد در صورت موجود نصب کنید

باسلام

اگر سورستون خارجی هست احتمالا باید سورس 3.0 ش منتشر شده باشه توسط سازنده.

اسمش رو بگید شاید داشته باشیم.

موفق باشید و سربلند

در در 2/28/2017 در 23:35، hosseinm1 گفته است :

سلام

معمولا کامپونت های جوملا 2.5 در جوملا 3 سازگاری ندارند باید ورژن جدید پلاگینتون رو که با جوملا 3 سازگاری دارد در صورت موجود نصب کنید

سلام افزونه اختصاصی طراحی شده مربوط به 3 سال پیشه متاسفانه به تهیه کننده دسترسی ندارم ظاهرا برخی از دستورات sql توی جوملا 3 با کدهای این افزونه سازگار نیستند اما نمیدونم چطوری اصلاح کنم / ممنون میشم اگر بازبینی فرمایید

باسلام

برای تبدیل و بهینه سازی سورس فعلی تون به جوملای 3.0 میتونید با http://joomlaforum.ir/profile/1089-saber/ در ارتباط باشید.

طبیعیه که میبایست زمان هزینه صرف بهینه سازی سورس بشه

موفق باشید و سربلند

در 17 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

برای تبدیل و بهینه سازی سورس فعلی تون به جوملای 3.0 میتونید با http://joomlaforum.ir/profile/1089-saber/ در ارتباط باشید.

طبیعیه که میبایست زمان هزینه صرف بهینه سازی سورس بشه

موفق باشید و سربلند

بنده ابتدا به فروم جهانی و رسمی جوملا که انگلیسی هست مراجعه کردم و خیلی از مشکلات خودم  را به کمک اجنبی های بعضا بی دین حل کردم  /  جوملا یک نرم افزار متن باز است و این اولین و مهمترین شعار این sms جهانی است همه آموزشهای آن هم رایگان و بیدریغ ارانه میشود / با این تصویر ذهنی  وارد فرومهای ایرانی شدم (مثلا همین جوملا فروم)  و نگاهی به سوال و جواب ها انداختم 1-بیشتر به سوالات ابتدایی جواب داده میشه و از پاسخ گویی به سوالات کلیدی امتناع میشه و شخص در آمپاس محض باقی خواهد ماند 2-فروم پرسش و پاسخ قاعدتا برای پرسش و پاسخ هست (که صد البته باید برخی از ابزارهای آن غیر رایگان باشد) اما اکثر فرومهای ایرانی فراموش میکنند و فکر میکنند یک بازارچه درست کردند 3-مدیران عزیز از همان ابتدا اعلام نمیکنند باید هزینه ای برای پاسخگویی بگیرند تا ما هم با طیب خاطر هزینه را پرداخت کنیم ...4-پاسخ های ناقص و (نخود سیاهی) هم کم نیستند.

امیدوارم انتقاد پذیر باشید و بنده را ببخشید

باسلام

...و اینکه ما انتظار داشته باشیم همه چیز به رایگان و صرفا متناسب با نیاز ما برامون انجام بشه یک تصور بیش از اندازه ناحق هست که متاسفانه بسیاری از کاربران ایرانی دچارش هستند. و همیشه مایلند که همه چیز بی چونه و چرا بدن صرف هزینه برامون انجام بشه. میونید همین تاپیک رو در جوملای جهانی یا هرجای دیگری مطرح کنید ببینید که آیا براتون بدون حرف حدیث انجام میدن یا میگن که سورس رو ارسال کنید تا بررسی بشه و انجام بدند....

متاسفانه این فکر که همه وظیفه دارن بدون هیچ هزینه ای برامون کار انجام بدن . یک دید بد و فکر ناجور هست. 

در یک تاپیک برای تبدیل یک افزونه ۲.۵ به ۳.۰ نمیشه هم آموزش کامل php ، هم sql،هم جکوئری و جی اس هم آموزش داد تا شما بتونید اون افزونه تون رو آپدیت کنید.

موفق باشید و سربلند

بنده ابتدا به فروم جهانی و رسمی جوملا که انگلیسی هست مراجعه کردم و خیلی از مشکلات خودم  را به کمک اجنبی های بعضا بی دین حل کردم  /  جوملا یک نرم افزار متن باز .......

درود ، لطفا تاپیک رو به حاشیه نبرید ، اگر موردی هست فقط باید از طریق پیام خصوصی به اطلاع مدیران انجمن برسانید . پست شما هم بعد از یک روز حذف خواهد شد .

سیستم مدیریت محتوی جوملا ، بله ، رایگان است ، فقط خودش ، نه افزونه ها و قالب ها و پشتیبانی ها و سایت های جوملایی و برنامه نویسان جوملایی ، اینها همه تجاری هستند . باید بابت استفاده از اینها هزینه پرداخت کرد .

انجمن جوملا ایران ، در راستای حل مشکلات کاربران جوملا در ایران فعالیت میکند. و به سوالات پاسخ میدهد ، من در تاپیک شما سوال بدون پاسخی نمیبینم ،

هیچ احدی حاضر نیست به رایگان ، کامپوننت نسخه ۲.۵ شما رو برای استفاده در جوملا ۳ نه تنها بازنویسی , بلکه اصلا نگاه کنه !!!

جوملاکار بودن یک شغله ، و فعالان این عرصه از این راه روزگار میگذرونند .

اگر شما برنامه نویس هستید ، شروع کنید ، اگر در حین کار به مشکل خوردید ، سوال کنید ، راهنمایی بخواهید ،

اگر نیستید ، باید هزینه پرداخت کنید .....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری