natec

ریدایرکتهای عجب داخل سایت

9 پست در این موضوع

عرض سلام و خسته نباشید دارم

وقتی سایتم رو با سایت جی متریکس بررسی میکنم یکی از ایرادهای مهمش وجود ریدایرکت های عجب غریب هست. تصویر این ریدایرکت ها رو خدمتتون ارسال کردم. خودم فکر میکنم شاید بخاطر افزونه های آپتومایز برای جوملا هست که اینا اومده . میشه لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم این ریدایرکتهای غیر ضروری رو حذف کنم؟ اسم سایت natec.ir هست

dfghdfhyfrthy.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

قالبتون نال هست؟ چون لینکهایی که در بالا فرستادید هیچکدومشون مربوط به سایتهای توسعه دهنده قالب و افزونه ی جوملایی نیست!

یا از یک قالب و بسته ی نصبی سالم و مطمئن استفاده کنید و یا بشینید کل سایتتون رو بررسی کنید که از کجا این ارجاعات انجام میشه.

موفق باشید و سربلند

2 کاربر پسند شده

در در ۱۳۹۵/۱۲/۱۲ ه‍.ش. در 11:34، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

قالبتون نال هست؟ چون لینکهایی که در بالا فرستادید هیچکدومشون مربوط به سایتهای توسعه دهنده قالب و افزونه ی جوملایی نیست!

یا از یک قالب و بسته ی نصبی سالم و مطمئن استفاده کنید و یا بشینید کل سایتتون رو بررسی کنید که از کجا این ارجاعات انجام میشه.

موفق باشید و سربلند

سلام

قالب رواز یکی از سایتهای خارجی دریافت کردیم. موضوع اصلی این هست که در ابتدا این ارجاعات وجود نداشت و بعد نصب چند افزونه سئو بوجود اومد متاسفانه با غیر فعال کردن این افزونه ها هم این ارجاعات ازبین نرفت

در در 3/28/2017 در 16:24، natec گفته است :

سلام

قالب رواز یکی از سایتهای خارجی دریافت کردیم. موضوع اصلی این هست که در ابتدا این ارجاعات وجود نداشت و بعد نصب چند افزونه سئو بوجود اومد متاسفانه با غیر فعال کردن این افزونه ها هم این ارجاعات ازبین نرفت

باسلام

چیزی که مشخص هست هم سورس قالبتون و هم افزونه هایی که استفاده کردید ناسالم هستند. 

حدالامکان از قالب و یا افزونه هایی که اساساً رایگان (توسط سازنده) منتشرشدند استفاده کنید و اگر میتونید هزینه کنید برای پروژه تون؛ نسبت به خرید تجاری و اورجینال افزونه ها اقدام کنید.

موفق باشید و سربلند

در 15 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

چیزی که مشخص هست هم سورس قالبتون و هم افزونه هایی که استفاده کردید ناسالم هستند. 

حدالامکان از قالب و یا افزونه هایی که اساساً رایگان (توسط سازنده) منتشرشدند استفاده کنید و اگر میتونید هزینه کنید برای پروژه تون؛ نسبت به خرید تجاری و اورجینال افزونه ها اقدام کنید.

موفق باشید و سربلند

ممنونم . الان اگر قالب رو عوض کنم سایت بهم نمیریزه؟

باسلام

طبیعتا اگر قالبی رو بصورت کوئیک استارت مجدد نصب کنید. میبایست کارهایی که روی اولی انجام دادید اونور منتقل کنید!

به نظرم یک تصمیم اساسی بگیرید بهتر از این هستش که هر روز و هر دفعه یک مشکلی برخورد بکنید با سایت...

یک قالب استاندارد/ سالم و اورجینال رو انتخاب کنید.

نصبش کنید و و اطلاعاتتتون رو از سایت اولیه برداشت کنید.

دیتاها رو روی قالب مطمئن و سالمتون منتقل کنید. 

در مرحله ی آخر هم سایت رو بیارید بالا و کارهای مربوط به بهینه سازی و ثبت در گوگل و... انجام بدید.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در در ۱۳۹۶/۱/۱۵ ه‍.ش. در 10:45، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

طبیعتا اگر قالبی رو بصورت کوئیک استارت مجدد نصب کنید. میبایست کارهایی که روی اولی انجام دادید اونور منتقل کنید!

به نظرم یک تصمیم اساسی بگیرید بهتر از این هستش که هر روز و هر دفعه یک مشکلی برخورد بکنید با سایت...

یک قالب استاندارد/ سالم و اورجینال رو انتخاب کنید.

نصبش کنید و و اطلاعاتتتون رو از سایت اولیه برداشت کنید.

دیتاها رو روی قالب مطمئن و سالمتون منتقل کنید. 

در مرحله ی آخر هم سایت رو بیارید بالا و کارهای مربوط به بهینه سازی و ثبت در گوگل و... انجام بدید.

موفق باشید و سربلند

سپاسگزارم

در در 4/15/2017 در 18:51، natec گفته است :

سپاسگزارم

دوستان گرامی توجه کنید این ریدایرکت ها همه به علت استفاده از آمارگیر Histats بود و با حذف این آمارگیر مشکلات سایت برطرف شد و هیچ ارتباطی با نال بودن قالب نداشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری