sado1214

خطای مرحله در جوم شاپینگ

7 پست در این موضوع

سلام

جوم شاپینگ روی سایت من درست کار می کرد خرید هم باهاش انجام داده بودم مشکلی نداشت الان چند وقته خطای مرحله میده بعد از انتخاب آدرس 

تو تنظیمات هم ، یه بار روی پرداخت/ حمل قرار دادم و یک بار هم روی حمل/ پرداخت ولی در هردو حالت خطای مرحله میده

باید چیکار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

الان درست شد ولی گاهی خطای مرحله میده چندین بار از اول خرید رو انجام میدم تا یه بارش درست انجام میشه.

چرا اینطور میشه؟

لطفا یه نفر بنده رو راهنمایی کنه الان دیگه اصلا نمیشه هیچ خریدی انجام داد. علاوه بر این فقط وارد سبد خرید میشم که یه محصول رو حذف کنم ، حذف نمیشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام علیکم خدمت شما.چه خطایی دارید دوست عزیز؟ 

یا عکس بگیرید و یا متن خطا رو قرار بدید تا بشه راهنماییتون کرد. همنیجوری که نمیشه متوجه شد 

موفق باشید و سربلند

ویرایش شده در توسط حجت مردانه زاده

ببینید مشکل با یه کنترل و اف 5 که میزنم حل میشه ولی مثلا اگر خرید رو ادامه ندم و بعدا بیام از طریق سبد خرید بخوام خرید رو تمام کنم مشکل پیش میاد یا اینکه یه محصول رو حذف میکنم از سبد خرید باید یه کنترل  و اف 5 بزنم تا حذف نمایش داده بشه ادرس سایت رو تو خصوصی براتون ارسال میکنم شما یک بار مراحل خرید رو چک کنید. بعد از اینکه نوع پرداخت رو انتخاب میکنم و کلیدی بعدی رو میزنم که وارد تایید قوانین و اتصال به درگاه پرداخت بشه برمیگرده به صفحه ادرس

تصویر خطا0clz_1111.bmp

سلام علیکم خدمت شما...

همانطور که قبلا هم خدمتتون اعلام شده بود؛ این سایت مسائل بسیار فراوانی داره! ولی با تمام این تفاسیر اگر درگاه پرداخت روش دارید و ر زمان تغیییر وضعیت و حالت سفارش بطور خودکار وضعیت حالت انجام میده در سورس پلاگین و یا جومشاپینگتون این تبدیل وضعیت و وریفای انجام نمیشه...و میبایست پلاگین پرداختتون برای جومشاپینگتون بهینه بشه

موفق باشید و سربلند

بله درسته ممنون از راهنماییتون
برای بهینه کردن پلاگین پرداخت باید چه کاری انجام بشه. تیم شما این خدمات را ارائه میدهند ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری