66066

کمک فوری.تعداد زیاد لینک شکسته

5 پست در این موضوع

سلام 

من تو وبمستر تعداد 60هزار تا لینک شکسته دارم که باعث افت سایتم در نتایج گوگل شده

نزدیک به هزار تا از اونها رو توی url remove ریموو کردم اما بعد تو crawl errors گزینه mark as fix رو زدم منتها انگار از همین هزار تا هم یه سری ها دوباره برگشتن چرا نمیدونم؟

تعداد 60هزار تا هم خیلی هست اینها رو دستی باید پاک کنم راه دیگه ای داره سریعتر پاک بشه و یا چیز دیگه؟

در کل دوستان محبت کنند راهنمایی کنند..............:/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

این متد رو تست کنید ببنید به نتیجه میرسید. 

https://github.com/noitcudni/google-webmaster-tools-bulk-url-removal

نتیجه رو همینجا اعلام کنید شاید به درد دوستان دیگر هم خورد...

موفق باشید و سربلند

در در 3/19/2017 در 11:43، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

این متد رو تست کنید ببنید به نتیجه میرسید. 

https://github.com/noitcudni/google-webmaster-tools-bulk-url-removal

نتیجه رو همینجا اعلام کنید شاید به درد دوستان دیگر هم خورد...

موفق باشید و سربلند

سلام خیلی ممنونم از راهنمایی تون فقط یه سوال داشتم دارم انجام میدم کارهایی که گفته یه قسمت گفته 

Create a list of urls to be removed and store them in a file. All urls are separated by \n.

یعنی اون لیستی که از لینک های شکسته درست کردم هر url رو با یه \جداکنم یا با n\؟

با تشکر فراوان از آقای مردانه زاده که راهنمای شون موثر بود 

من یه فایل نت پد درست کردم هر لینک رو در یک سطر و در انتها n\قرار دادم وفایلش رو در remove url قرار دادم و خودش دونه به دونه لینک ها رو اتومات ریمو کرد 

خیلی عالی بود 

دوستان میتونن این روش امتحان کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری