irmacfa

نصب نشدن هیچ افزونه ای روی سایت جوملا

6 پست در این موضوع

دوستان من جوملا 2.5 استفاده میکنم بعد الان هر کاری میخوام تو سایت انجام بدم مثلا میخوام یه افزونه نصب کنم به محض اینک آپلودش در بخش ( ارگذاری فایل بسته نصبی ) تمام میشه صفحه سفید میشه نه فقط این افزونه بله هزار تای دیگ هم همین مشکل هست حتی خواستم خطاش هم ببینم داخل تنظیمات روی حداکثرم میزارم صفحه سفید میشه یا میخوام افزونه ای پاک کم بازم همین مشکل

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

گزارش خطا رو از طریق ویرایش فایل configuration انجام بدید ، error report رو برابر با maximum بذارید ذخیره کنید

دوست عزیز

با سلام، من هم همچنین مشکلی دارم که در نصب پیغام میدهد. به بخش خطا ها مراجعه کردم نوشته:

پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب افزونه ها هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب افزونه عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد

اما در محل این فایل نگاه کردم مسیر ها درست بود اما چند نکته:

1- tmp و log در دو محل وجود دارد در روت و زیر public_html  مسیر باید کدام مسیر باشد.؟

2- دسترسی به این فایلها باید چه رقمی باشد؟؟

دوست عزیز
با سلام، من هم همچنین مشکلی دارم که در نصب پیغام میدهد. به بخش خطا ها مراجعه کردم نوشته:
پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب افزونه ها هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب افزونه عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد
اما در محل این فایل نگاه کردم مسیر ها درست بود اما چند نکته:
1- tmp و log در دو محل وجود دارد در روت و زیر public_html  مسیر باید کدام مسیر باشد.؟
2- دسترسی به این فایلها باید چه رقمی باشد؟؟
از این آموزش برای این کار استفاده کنید و مسیر دو پوشه رو پیدا کنید
https://www.p30template.com/learning-department/jfolder-create-infinite-loop-detected

Sent from my XT1575 using Tapatalk

1 کاربر پسند دیده است

دوست عزیز  جناب آشوری ، متشکرم

در آموزش ارسالی شما برای مسیر یابی بود که علارغم انجام کلیه مراحل خطای 404 گرفتم.یعنی با وجود کپی کردن فایلها در روت جوملا خطا گرفتم. 

بهرحال سپاسگذارم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری