asghar12

کدوم فروشگاه ساز بهتره

10 پست در این موضوع

با سلام یه سوال

فروشگاه سازهای جوملا بهتره یا وردپرس یا اوپن کارت

بهتره بودن از همه لحاظه منظورم

ممنون از راهنمایتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام نظر من هیکاشاپ یا ویرچومارته که امکاناتشون خیلی گستردست. برای اینکه یک سایت (با هر کاربری ای) داشته باشین که (در کنار مثلا شرکتی یا . . . بودن) یکی از امکاناتش فروشگاه آنلاین پیشرفته باشه انتخاب خیلی خوبیه. بخصوص هیکاشاپ و ترکیبش با هیکاسریال و هیکامارکت و سایر افزونه های مربوطه.

البته اوپن کارت که دیگه خودش مخصوص راه اندازی فروشگاهه و اگر کاربری سایت مدنظرتون صرفا فروشگاهیه (درصورت اضافه کردن افزونه های جانبیش)، انتخاب خوبیه.

ووکامرس وردپرس هم امکانات خوبی داره اما من خیلی راضی نبودم.

البته موارد بالا نظر و حاصل تجربه شخصی بنده است و واضحه که ممکنه بقیه دوستان نظر متفاوتی داشته باشن.

1 کاربر پسند دیده است

در 19 ساعت قبل، asghar12 گفته است :

با سلام یه سوال

فروشگاه سازهای جوملا بهتره یا وردپرس یا اوپن کارت

بهتره بودن از همه لحاظه منظورم

ممنون از راهنمایتون

درود

از همه لحاظ واقعا نمیشه گفت . بستگی به نیازهاتون برای راه اندازی فروشگاه داره . یه زمان شما میخواید فایل بفروشید و این فایل ها هم محدود هست پس نیازی به پیچیدگی فروشگاه های پیشرفته ندارید . یه زمان سایت صرفا فروشگاه هست و شما نیازی به پیچیدگی های جوملا و وردپرس ندارید . باید اول از همه نیازهاتون رو بصورت دقیق بیارید روی کاغذ بعد فروشگاه مورد نظر رو بررسی و پیاده سازی کنید .

الان سی ام اس های فروشگاهی مثل اپن کارت و پرستا شاپ قابلیت های خوبی دارن . در خصوص جوملا هم هیکا و ویرچو خوبن . توی وردپرس هم ووکامرس واقعا خوبه .

اینم در نظر داشته باشید اگه بخواید یه فروشگاه حرفه ای با قابلیت های بسیار زیاد راه اندازی کنید هر کدوم از این فروشگاهها رو انتخاب کنید نمی تونید بصورت رایگان و با هزینه کم به هدفتون برسید . قطعا افزونه های متصل به این فروشگاهها رو باید خریداری کنید و هزینه هم کم نیست .

باز هم تاکید میکنم حتما نیازهاتون رو روی کاغذ بیارید تا راحت تر بشه راهنمایی کرد . موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

با تشکر از دو مهندس بزرگوار بابت راهنمایتون

من توانایی برنامه نویسی ندارم ولی فروشگاه ساز های جوملا و وردپرس را کار کردم

دیروز یکی از اساتید از من پرسید با اپن کارت فروشگاه طراحی میکنی یا پرستا شاپ

همین سوال باعث شد که این سوال را از شما عزیزان بپرسم و برم دنبال یادگیری فروشگاه سازهای  اپن کارت و پرستا شاپ

درود

قطعا هر اسکریپت و cms ویژگی های خاص خودش رو داره

نسبت به تجربه تون جلو برید و با هرکدوم که راحت ترید و بهتر میتونید کار کنید پیش برید

زمینه ها زیاد هست مهم بازده کاره

موفق باشید

با سلام

پیشنهاد بنده در انتخاب سیستم موردنیاز ؛ اول دیدن و سنجیدن نیازهای شما هستش. اینکه یک سیستمی چقدر خوبی و امکانات داره یک مسئله ست و اینکه شما به چه چیزهایی نیاز دارید مسئله ی کاملا جداگانه و به نظرم مهمترین گزینه برای انتخاب یک سیستم مناسب برای شما میتونه باشه.

شما اول نیازهاتون رو ببینید و فهرست کنید. مقایسه کنید با اون فروشگاه سازها؛ اگر هم خودتون اشراف زیادی ندارید میتونید لیست گزینه هایی که نیاز دارید فروشگاه سازتون براتون انجام بده رو همینجا قرار بدید میتونیم راهنماییتون کنیم تا بهترین گزینه رو انتخاب کنید.

بطور مثال بهترین و قویترین فروشگاه ساز دینا Magento هست اما واقعا کاره شما اصلا معنی ای داره که با این سیستم قدرتمند و بسیار پرکار و سنگین کار کنه؟ بهترین مورد این هستش که نیازهاتون معلوم باشه.

موفق باشید و سربلند

سلام

من الان تقریباً یک سال هست که درگیر این موضوع هستم و برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی ، بطور تصادفی اوپن کارت رو انتخاب کردم، بنظرم یک سری محدودیت ها ی پیش پا افتاده اوپن کارت از نظر عدم بوزر فرندلی بودن برای مشتری آزار دهنده است ولی امکانات و گزارش دهی های ادمین ، برای مدیر فروشگاه کار رو بسیار آسون میکنه... در مورد اوپن کارت چون خودم از نزدیک باهاش کار کردم میتونم نظر بدم و اگر سوالی باشه جواب بدم ولی اون دوتای دیگه رو شناخت کافی ندارم.

اگر دوست داشتید میتونید فروشگاه رو هم نگاهی بندازین و اگر نقطه نظر یا پیشنهد یا سواب دارین بفرمایید.

#####

1 کاربر پسند دیده است

سلام من در اینستاگرام از مشتری عکس میگیرم طراحی میکنم واسه قاب عکس بعد قاب عکس رو پست میکنم واسه مشتری حالا میخام یه سایت باشه از مشتری عکس و پول و ادرس رو بگیره در اختیار من قرار بده از کدوم نوع فروشگاه استفاده کنم اصلا فرق اینارو نمیدونم چیه

در 4 ساعت قبل، javad4171 گفته است :

سلام من در اینستاگرام از مشتری عکس میگیرم طراحی میکنم واسه قاب عکس بعد قاب عکس رو پست میکنم واسه مشتری حالا میخام یه سایت باشه از مشتری عکس و پول و ادرس رو بگیره در اختیار من قرار بده از کدوم نوع فروشگاه استفاده کنم اصلا فرق اینارو نمیدونم چیه

از هر فروشگاه سازی می توانید استفاده کنید، اما به نظر بنده مهمترین قسمت همان سبد خرید است که مشتری بتونه خیلی ساده ثبت نام و ثبت سفارش کنه. یعنی مشتری از هر گروه و صنفی، با هر دانش و معلوماتی که از کامپیوتر و اینترنت داره، به راحتی بتونه عکسشو آپلود کنه و آدرس و مشخصاتش را وارد کنه و پول را واریز کنه. بنابراین به این قسمت سبد خرید و مراحل خرید خیلی توجه کنید.

سلام
گفتی که می خوای هنگام ثبت سفارش، از مشتری عکس و پول و ادرس بگیری، آدرس و پول رو که تو مرحله سبد خرید می گیری و فرق نداره از چه فروشگاه سازی استفاده می کنی. برای گرفتن عکس می تونی از دی جی کاتالوگ استفاده کنی. یه امکانی داره به نام سفارشی سازی خرید. اونجا فیلد هایی که می خوای مشتری پر کنه رو تو همون صفحه محصول نشون میده. این فیلد هم می تونه برای آپلود عکس باشه یا گرفتن یه متن از مشتری. 

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری