hamid1200

به هم ریختگی قالب

14 پست در این موضوع

سلام خدمت اساتید من قالب bookstore رو دانلود نصب کردم قالب به خوبی بالا اومد اما وقتی زبان فارسی رونصب وزبان فارسی رو برای بخش سایت فعال کردم قالب سایت به هم ریخت هرکاری میکنم درس نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک اصلی قالب: https://themeforest.net/item/bookstore-responsive-joomla-ecommerce-template/13281243

اینم اسکرین از بهم ریختگی قالب

assas.thumb.JPG.0c22e7c2de2246b2920aec9cabd22b8a.JPG

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در در 3/29/2017 در 00:12، hamid1200 گفته است :

سلام خدمت اساتید من قالب bookstore رو دانلود نصب کردم قالب به خوبی بالا اومد اما وقتی زبان فارسی رونصب وزبان فارسی رو برای بخش سایت فعال کردم قالب سایت به هم ریخت هرکاری میکنم درس نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک اصلی قالب: https://themeforest.net/item/bookstore-responsive-joomla-ecommerce-template/13281243

اینم اسکرین از بهم ریختگی قالب

assas.thumb.JPG.0c22e7c2de2246b2920aec9cabd22b8a.JPG

در توضیحات طراح ننوشته سازگار با زبانهای راست چین میباشد

باسلام

قالب با کدوم فریم ورک هست. اسمش رو بگیرید بتونیم راهنماییتون کنیم برای راستچین سازی.

موفق باشید و سربلند

البته یکم رو حل کردم فقط تو بعضی از موقعیت ها ماژول ها نمایش داده نمیشن .

اصلی.png

فارسی شده.png

باسلام

اگر هنوز مشکلات پابرجاست لینک سایتتون رو بفرستید بتونیم آنلاین بهتون بگیم که کدام بخشها رو اصلاح کنید...

موفق باشید و سربلند

سلام

من هم این مشکل بهمرختگی قالب در حالت فارسی رو دارم

میشه راهنمایی بفرمایید؟

سلام

دلایل زیاده. باید بررسی بشه. ممکنه استایل ها تو زبان فارسی لود نشده باشه. ممکنه به خاطر راست به چپ بودن زبان فارسی یه چیز هایی درست نمایش داده نشه.

در 8 ساعت قبل، levelup گفته است :

سلام

دلایل زیاده. باید بررسی بشه. ممکنه استایل ها تو زبان فارسی لود نشده باشه. ممکنه به خاطر راست به چپ بودن زبان فارسی یه چیز هایی درست نمایش داده نشه.

سلام

چطور میتونید کمک کنید؟

در 7 دقیقه قبل، abbas_m19 گفته است :

سلام

چطور میتونید کمک کنید؟

مشکل حل شد

همه گزینه های تنظیمات  general در قالب رو فعال کردم درست شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری