sobipro

نصب دو قالب همزمان روی لوکال هاست xampp

16 پست در این موضوع

با سلام

من الان یک قالب روی لوکال هاست xampp نصب کردم و میخوام یک قالب دیگه هم نصب بکنم

تا اینجاشو میدونم که باید در پوشه htdocs مثل قالب اول یک فولدر جدید درست بکنم و محتویات بسته نصبی رو توش اکسترکت بکنم و یه دیتابیس جدید بسازم ولی بعدش چطوری این دیتا بیس رو روی اون قالب جدید تنظیم بکنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز اگه منظورتون ازقالب بسته نصبی هستش که مشخصه مثل قالب اول ابتدا یک پوشه مثلا (test) تومسیر:user:\xampp\htdocst ایجاد میکنی محتویات بسته رو تو اونجا استخراج میکنی بعد از طریق پنل xamppروی sqlکلیک میکنی بعد تو مرورگر یه صفحه میاد که باید اونجا دتابیس جدید ایجاد کنی بعد انجام این کار ها فقط کافیه آدرس:      localhost/test   رو توی مروگرتون فراخوانی کنید که صفحه نصب جوملا بالا میاد وشما کافیه اطلاعات دتابیس و اطلاعات کانفینگ رو وارد کنید تا قالب شما به صورت خودکار نصب بشه ولی اگه منظورتون از قالب  قالب خام جوملا هستش شما ابتدا یه پوشه ودتابیس میسازید بعدش جوملای خام رو از سایت دانلود واستخراج میکنید بعد از نصب جوملا شما باید قالب رو تو جوملا نثب وموقعیت ها وافزونه هارو تنظیم کنید تا قالبتون به خوبی نصب بشه .

بازم اگه سوالی داشتید در خدمتم یاعلی

1 کاربر پسند دیده است

در 5 ساعت قبل، hamid1200 گفته است :

سلام دوست عزیز اگه منظورتون ازقالب بسته نصبی هستش که مشخصه مثل قالب اول ابتدا یک پوشه مثلا (test) تومسیر:user:\xampp\htdocst ایجاد میکنی محتویات بسته رو تو اونجا استخراج میکنی بعد از طریق پنل xamppروی sqlکلیک میکنی بعد تو مرورگر یه صفحه میاد که باید اونجا دتابیس جدید ایجاد کنی بعد انجام این کار ها فقط کافیه آدرس:      localhost/test   رو توی مروگرتون فراخوانی کنید که صفحه نصب جوملا بالا میاد وشما کافیه اطلاعات دتابیس و اطلاعات کانفینگ رو وارد کنید تا قالب شما به صورت خودکار نصب بشه ولی اگه منظورتون از قالب  قالب خام جوملا هستش شما ابتدا یه پوشه ودتابیس میسازید بعدش جوملای خام رو از سایت دانلود واستخراج میکنید بعد از نصب جوملا شما باید قالب رو تو جوملا نثب وموقعیت ها وافزونه هارو تنظیم کنید تا قالبتون به خوبی نصب بشه .

بازم اگه سوالی داشتید در خدمتم یاعلی

این کار رو کردم و یک پوشه جدید (myweb)در مسیر user:\xampp\htdocst ایجاد کردم و فایل بسته نصبی قالب جوملا رو توش اکسترکت کردم

یه یوزر جدید هم در قسمت دیتابیس myadmin  درست کردم

ولی وقتی ادرس جدید رو که به این صورت هست http://localhost/myweb/ مرورگر وارد میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و این متن نمایش داده میشه : resticted aceess  که معنیش دسترسی محدود هست

الان باید چکار بکنم ؟

ممنون

در ضمن این قالب جدید مشکلی نداره و بسته آسان نصبش رو تویه هاست نصب کردم بدون مشکل

یه لایسنس داره که باید تویه مسیری که فایل اکسترکت میشه کپی بشه که من این کارو میکنم ولی بازم این ارور میاد

خیلی خیلی هم کارم واجه

درود شما باید در طرح سوال یکم دقت کنید

به فایل index.php برید وببیند این کدهستش یانه

کد :
// no direct access
defined'_JEXEC' ) or die( 'Restricted access' ); 

اگه بودبا کد زیر عوضش کنید

کد :
// no direct access
defined'_VALID_MOS' ) or die( 'Restricted access' ); 

1 کاربر پسند دیده است

در 2 ساعت قبل، hamid1200 گفته است :

درود شما باید در طرح سوال یکم دقت کنید

به فایل index.php برید وببیند این کدهستش یانه

کد :
// no direct access
defined'_JEXEC' ) or die( 'Restricted access' ); 

اگه بودبا کد زیر عوضش کنید

کد :
// no direct access
defined'_VALID_MOS' ) or die( 'Restricted access' ); 

با سلام

من فایل index.php رو که تویه پوشه قالب جدید بود به همین صورت که گفتین ادیت کردم ولی باز هم همون ارور میاد

البته من نمیدونستم کدوم index.php  رو باید ادیت کنم و فقط فایل پوشه جدید قالبی که تویه xampp/htdocs/myweb  ریختم رو ادیت کردم

بعدش از ادیت سیو کردم و xampp رو یک بار stop و start  کردم ولی متاسفانه بازم همون ارور اومد

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

درود شما این کد رو :

RewriteEngine On

RewriteBase   /پوشه قالب شما

########## Begin - Joomla! core SEF Section
#
RewriteCond  %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond  %{REQUEST_URI} !^/index.php
RewriteCond %{REQUEST_URI}  (/|\.php|\.html|\.htm|\.feed|\.pdf|\.raw|/[^.]*)$  [NC]
RewriteRule  (.*) index.php
RewriteRule .* - [E=HTTP_AUTHORIZATION:%{HTTP:Authorization},L]
#
##########  End - Joomla! core SEF Section 

داخل فایل .htaccess در روت قالب کپی کرده و ذخیره کنید دوباره تست کنید ببینید مشکل حل شد یانه

در در 3/30/2017 در 10:29، hamid1200 گفته است :

درود شما این کد رو :

RewriteEngine On

#
RewriteCond %{REQUEST_URI}  (/|\.php|\.html|\.htm|\.feed|\.pdf|\.raw|/[^.]*)$  [NC]
#

داخل فایل .htaccess در روت قالب کپی کرده و ذخیره کنید دوباره تست کنید ببینید مشکل حل شد یانه

اگه فایل htaccess. موجود نبود داخل یک فایل متنی این کد هارو کپی کرده وانو با پسوند htaccess. در روت قالب  ذخیره کنید فایل ایجاد شده باید همانند تصویر زیر باشه2254.JPG.825324c69f4bfd79df8d2fffd1bf2520.JPG

در در 3/30/2017 در 10:29، hamid1200 گفته است :

درود شما این کد رو :

RewriteEngine On

#
#

البته یادم رفت بگم که تو این کد خط دوم رو پوشه قالب شمارو تغیر بدید

در 45 دقیقه قبل، hamid1200 گفته است :

البته یادم رفت بگم که تو این کد خط دوم رو پوشه قالب شمارو تغیر بدید

با تشکر

متاسفانه بازم نشد

پوشه من به اسم myweb هست و به جای اون 'پوشه قالب شما ' من زدم myweb

که اینجوری شد :

RewriteEngine On
RewriteBase   /myweb
#
RewriteCond  %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond  %{REQUEST_URI} !^/index.php
RewriteCond %{REQUEST_URI}  (/|\.php|\.html|\.htm|\.feed|\.pdf|\.raw|/[^.]*)$  [NC]
RewriteRule  (.*) index.php
#
##########  End - Joomla! core SEF Section

error.PNG

در 5 ساعت قبل، hamid1200 گفته است :

دوست عزیز شما فایلو اشتباه سیو کرده اید اگه به نوع فایل نگاه کنید نوشه Text Document که نباید اونطور باشه فایل  رو میتونید از طریق لینک زیر دانلود کنید

http://s8.picofile.com/file/8290765142/_htaccess.html

با درود مجدد

همه کارهایی که گفتین انجام دادم ولی باز هم مشکل قبلی و همون ارور میاد

برای اطمینان یه قالب دیگه نصی کردم روی لوکال و نصب شد و همچنین یک سایت فعال جوملایی هم منقل کردم به لوکال و دقیقا مثل سایت اصلی داره کار میکنه ولی این قالبی که میخوام و خیلی هم مهمه برام نمیاد

همین قالب روی هاست بدون مشکل نصب میشه

دیگه مشکل چی میتونه باشه ؟

ممنون از راهنماییهاتون

دوستان کسی راهکاری یا نظری نداره در این رابطه ؟

هیچ راه دیگه ای نیست ؟

با تشکر

در 8 ساعت قبل، sobipro گفته است :

دوستان کسی راهکاری یا نظری نداره در این رابطه ؟

هیچ راه دیگه ای نیست ؟

با تشکر

2 تا بسته نصبی جدا دارید نصب میکنید ؟ یا 2 تا قالب رو یک جوملا میخواید نصب کنید ؟

1 کاربر پسند دیده است

باسلام

دو مورد رو توی عکسهای ارسالی شما دیدم. اول اینکه شما دارید فایل htacess رو داخل پوشه قالب میریزید. روت شما اینجا نیست. این فایل باید در روت سایتتون باشه نه قالبتون.

و مورد اینکه اگر اون فایل زیپی که در تصویر مشخص هست رو دارید نصب میکنید؛ توی عنوانش نوشته "Coded"  از جایی که دانلود یا خریداری کردید بپرسید قابلیت نصبش رو دارید شاید کد شده ست نمیتونید استفاده کنید و روش لایسنس گذاشتن

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری