66066

آپدیت جوملا و ارورهای rsfirwall

6 پست در این موضوع

سلام دوستان من ورژن جوملا رو آپدیت کردم به نسخه 7 و این ارور هارو داده چه طوری برطرف کنم؟

00.thumb.jpg.8edd82690c5eb8009ce48efe8dc9995c.jpg11.thumb.jpg.05929c8d5d215b7822b2ba65f3f848ee.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید منتظر باشید تا نسحه مناسب 3.7 افزونه فایروال منتشر بشه . ساختار های قسمت های جوملا تغییر کرده که امکان اسکن آن با این نسخه شما نیست . 

1 کاربر پسند دیده است

باسلام

دوست عزیز خطای کلی ای که دارید به دلیل این هست که افزونه تون نال شده و لایسنس معتبر رو داخلش وارد نکردید.

اگر لایسنس کد معتبر داخلش وارد کنید. این موارد اوکی میشه...اگر به خط اول خطاها ملاحضه بفرمایید مشخص هست کاملا.

موفق باشید و سربلند

در در 4/29/2017 در 12:48، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

دوست عزیز خطای کلی ای که دارید به دلیل این هست که افزونه تون نال شده و لایسنس معتبر رو داخلش وارد نکردید.

اگر لایسنس کد معتبر داخلش وارد کنید. این موارد اوکی میشه...اگر به خط اول خطاها ملاحضه بفرمایید مشخص هست کاملا.

موفق باشید و سربلند

همین نسخه فایروال رو در سایت دیگه ای دارم اما این ارور ها رو نمیده .

اگر لایسنس معتبر نداره میشه که تو یه سایتی این ارورها رو بده تو یه سایت دیگه اروری نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باسلام

خطاش که داره این رو میگه! خودتون فکرمیکنید برای چه علتیه!؟

یک راه بهتر زبان سایتتون رو انگلیسی کنید و بعد سایتتون رو چک کنید ببنید خطایی که میده چی هستش. همینجا بذارید یا خودتون سرچ کنید ببنید چه نتایج و پاسخ هایی در سایت سازنده رو مشاهده میکنید!

موفق باشید و سربلند

فایروال پس از انتشار هر نسخه جوملا یک نسخه ارائه میکند که برپایه ساختار جوملا جدید میباشد با توجه به اینکه نسخه 3.7 جوملا تغییرات زیاد شما خطای بیشتری مشاهده میکنید و این موضوع ارتباط به لایسنس ندارد ، لایسنس تنها برای بروزرسانی افزونه میباشد ، اگر از نسخه 2.7.11 استفاده میکنید منتظر نسخه جدید باشید پس از نصب اسکن کامل صورت میگیره .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری