yavadood

منتقل نشدن RSFORM بعد از تائید به درگاه پرداخت

7 پست در این موضوع

با سلام

دوستان یک مشکلی پیش اومده برام با rsform ، یک فرمی میخوام طراحی کنم که کاربر بعد از پر کردن اطلاعات با پرداخت هزینه بتونه اونو ثبت کنه، ولی من بعد از اینکه پلاگین پرداخت بانک ملت رو نصب کردم و جزئیات رو وارد کردم و طبق اصولش فرم رو طراحی کردم، در قسمت کاربری وقتی فرم رو پر میکنم و ارسال رو میزنم قاعدتا باید به درگاه پرداخت بره ولی این کار انجام نمیگیره و دوباره برمیگرده سر خونه اول و به درگاه پرداخت منتقل نمیشه، چکار کنم بنظرتون؟

لینک فرم

بازم ممنونم

یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اتصال به درگاه شما خطای شماره 24 رو داره که دلیلش هم این هست که اطلاعات کاربری پذیرنده نامعتبر هست چک کنید اطلاعات درگاه رو درست وارد کرده باشید

در ۱ ساعت قبل، saber گفته است :

اتصال به درگاه شما خطای شماره 24 رو داره که دلیلش هم این هست که اطلاعات کاربری پذیرنده نامعتبر هست چک کنید اطلاعات درگاه رو درست وارد کرده باشید

سلام آقا صابر

این اطلاعات رو چک کردم، درست وارد شده :(

در 7 دقیقه قبل، sajadz گفته است :

سلام. مشکل از اطلاعات وارد شده در درگاه پرداخت میتونه باشه. 

اما حتما گزینه های فرم رو چک کنید. مبلغ کل، محصول تک گزینه ای و درگاه رو باید ترتیبش درست باشه دقت کنید

سلام،

میبخشید میشه ترتیبشو بفرمایین چطوره؟ و گزینه پلاگین بانک ملت کجا باید باشه؟

مرسی و متشکر

در ۱ ساعت قبل، yavadood گفته است :

سلام،

میبخشید میشه ترتیبشو بفرمایین چطوره؟ و گزینه پلاگین بانک ملت کجا باید باشه؟

مرسی و متشکر

'گزینه ها مشکلی ندارن احتمال داره توی کدنویسی پلاگین هم مشکل باشه و اطلاعات درگاه رو درست دریافت و ارسال نکنه بدید برنامه نویس پلاگینتون هم چک کنه

در 17 ساعت قبل، saber گفته است :

'گزینه ها مشکلی ندارن احتمال داره توی کدنویسی پلاگین هم مشکل باشه و اطلاعات درگاه رو درست دریافت و ارسال نکنه بدید برنامه نویس پلاگینتون هم چک کنه

زنگ زدم به به پرداخت گفت ارور 24 بخاطر اینه که باید اون اطلاعات کاربری رو بصورت دستی وارد کنیم با کپی و پیست این ارور بوجود میآد و فعلا این مشکل حل شد.

یک مشکلی که الآن هست اینه که وقت دکمه بازگشت به سایت مبدا رو بعد از نمایش تراکنش میزنم این ارور میآد:

Fatal error: Call to undefined method RuntimeException::get() in /home/.../public_html/templates/yoo_sync/error.php on line 20

اون فایل هم فقط این چیزا توشه:

<?php
/**
* @package   yoo_sync
* @author    YOOtheme http://www.yootheme.com
* @copyright Copyright (C) YOOtheme GmbH
* @license   http://www.gnu.org/licenses/gpl.html GNU/GPL
*/

// no direct access
defined('_JEXEC') or die('Restricted access');

// include config   
include_once(dirname(__FILE__).'/config.php');

// get warp
$warp = Warp::getInstance();

// set messages
$title   = $this->title;
$error   = $this->error->get('code');
$message = $this->error->get('message');

// set 404 messages
if ($error == '404') {
    $title   = JText::_('TPL_WARP_404_PAGE_TITLE');
    $message = JText::sprintf('TPL_WARP_404_PAGE_MESSAGE', JURI::root(false), $warp['config']->get('site_name'));
}

// render error layout
echo $warp['template']->render('error', compact('title', 'error', 'message'));

که خط 20 اون این کد نوشتس:

$error   = $this->error->get('code');

خیلی ممنونتون میشدم اگه راهنماییم میکردین

بازم متشکرم ازتون

با یک قالب دیگه تست کردم الآن این ارور رو میده:

1064

خطا: 1064

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND `from` != ''' at line 1 SQL=SELECT * FROM #__rsform_emails WHERE `type` = 'additional' AND `formId` = AND `from` != ''

نمیدونم چکار باید کرد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری