hamidkrmn@yahoo.com

نحوه نصب قالب خریداری شده JS Qubic در زمپ

3 پست در این موضوع

با سلام و احترام
بنده شب گذشته قالب JS Qubic خریداری کردم دو فایل برای دانلود وجود دارد یکی نسخه 3 جوملا (نسخه فارسی) و یکی هم بسته نصب انگلیسی.

بسته نصبی انگلیسی را که نصب کردم، خوب انگلیسی می باشد و فارسی نیست.

جوملا نسخه 3 نسخه فارسی قالب را هم جداگانه نصب کردم ولی فقط یک صفحه ناقص بود که تب خانه را داشت و دیگر هیچ. ضمنا فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی میکرد.

هنگامی که از جوملا نسخه 3 استفاده میکنم و گزینه نصب بااطلاعات نمونه را انتخاب میکنم در بخش اطلاعات نمونه هنگ میکنه و پیش نمیره. حتی یک دفعه 4 ساعت هم صبر کردم ولی انجام نشد.

و زمانی هم که از گزینه هیچکدام استفاده میکنم (در بخش آخر بارگزاری) کلا بارگزاری می شود ولی بخش مدیریت وبخش سایت ناقص می باشد.

لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه از این دو فایل استفاده نمایم تا بتونم به صفحه ای مثل نمونه دموی فارسی دست پیدا کنم.

با تشکر

1.png

2.png

3.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

اگر با خطای هنگ کردن مواجه باشید کلاً نبایستی در هیچ حالتی چه با محتوای نمونه و چه بدون محتوای نمونه؛ فرآیند نصب به پایان برسه.

حالا روشی که امیرخان ارسال کردند رو چک کنید. اگر نتیجه نگرفتید احتمال این میتونه باشه که سورستون دارای مشکلی هست و موضوع رو از جایی که خریداری کردید پیگیری کنید تا سورس سالم رو در اختیارتون قرار بدند.

موفق باشیدو سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری