aspco

مشکل در بازگشت به سایت پذیرنده

7 پست در این موضوع

سلام به همه ی دوستان

من تقریبا سه ماهه درگیر راه اندازی بخش فروشگاه اینترنتی یک مجموعه هستم و طی این مدت از هفت خان ای نماد، ساماندهی، درگاه اینترنتی بانک ملت، پاسارگاد عبور کردم!

من از فروشگاه ساز جومشاپینگ که اون رو از joomiran.com دانلود کردم استفاده می کنم و پلاگین درگاه پرداخت بانک ملتم رو هم از p30joomla.com خریداری و نصب کردم.

و اما مشکل:

من کالا رو انتخاب میکنم، پروسه ی خرید رو تا انتها ادامه میدم، به درگاه بانک ملت متصل میشم و بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانکی پرداخت رو انجام میدم و کد پیگیری و ... رو هم دریافت می کنم اما زمانی که گزینه "بازگشت به سایت پذیرنده" رو کلیک می کنم با یک صفحه  کاملا سفید مواجه میشم!

حالا وقتی همین صفحه ی سفید رو رفرش میکنم تازه اینبار صفحه پایان سفارش و تشکر و نمایش رسید دیجیتال و ... نمایان میشه! اما نه سفارش در جومشاپینگ ثبت شده و نه تراکنشی توسط به پرداخت ملت تایید شده! یعنی عملا خرید ناموفق بوده.

کاملا بعد از سه ماه تلاش فشرده حتی تو تعطیلات عید نا امید شدم!

عرایضم طولانی شد. باید ببخشید منو

ممکنه راه حلی به من پیشنهاد بدید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما گزارش خطا رو از تنظیمات کلی سایتتون حداکثر قرار بدید ببینید به جای صفحه سفیدی که گفتید آیا خطایی بهتون نمایش میده یا خیر اگر خطا داشتید دلیلش باید بررسی بشه

باسلام

ضمناً ورژن جومشاپینگتون رو هم اعلام بفرمایین. چون ورژنهای مختلف جومشاپینگ داستان های مختلفی دیدیم که پیاده کردن مخصوصا برای همین اتصالاتشون به درگاه های مختلف.

موفق و سربلند باشید

در 8 ساعت قبل، saber گفته است :

شما گزارش خطا رو از تنظیمات کلی سایتتون حداکثر قرار بدید ببینید به جای صفحه سفیدی که گفتید آیا خطایی بهتون نمایش میده یا خیر اگر خطا داشتید دلیلش باید بررسی بشه

ممنون از پاسخ شما

طبق توصیه شما عملیات رو انجام دادم و این خطا رو گرفتم:

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 34

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 102

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 371

Fatal error: Call to undefined method pm_mellat::prepareParamsDispayMail() in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/models/checkout.php on lin

در ۱ ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

ضمناً ورژن جومشاپینگتون رو هم اعلام بفرمایین. چون ورژنهای مختلف جومشاپینگ داستان های مختلفی دیدیم که پیاده کردن مخصوصا برای همین اتصالاتشون به درگاه های مختلف.

موفق و سربلند باشید

ممنون از پاسخ شما

نسخه جومشاپینگ 3.14.3 هست

برای اینکه دوستان بتونن بهتر راهنمایی داشته باشن من محتوای هر خطا رو از فایل مربوطه خوندم و اجازه بدید به این صورت خدمت شما عرض کنم:

- برای خطای: Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 34

متن موجود در لاین 34 فایل  pm_mellat.php عبارت است از:  $jshopConfig = &JSFactory::getConfig();

- برای خطای: Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 102

متن موجود در لاین 102 فایل  pm_mellat.php عبارت است از:   foreach ($result as $arr){

- برای خطای: Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 371

متن موجود در لاین 371 فایل  pm_mellat.php عبارت است از:  $database =& JFactory::getDBO();

- برای خطای: Fatal error: Call to undefined method pm_mellat::prepareParamsDispayMail() in /home/aspco/public_html/components/com_jshopping/models/checkout.php on line 83

متن موجود در لاین 83 فایل  pm_mellat.php عبارت است از:   $payment_system->prepareParamsDispayMail($order, $pm_method);

به نظر شما چه تغییری باید ایجاد کنم؟

درود

بعد از نصب پلاگین اطلاعات درگاه و رمز عبورتون رو داخلش ثبت کردید؟

ابتدا یه نسخه دیگه از همین کامپوننت رو تست کنید اگر بازهم خطا داشتید باید مشکل رو از سایت خرید پلاگین پرداخت و درگاه بانک ملت پیگیری کنید

باسلام

درگاه های مختلف جومشاپینگ عموماً بروی ورژنی که بصورت پایه برای اون ورژن نوشته شدند نهایت هماهنگی رو دارند . از سازنده بپرسید که پلاگین بروی کدوم ورژن از جومشاپینگ پیاده سازی شده از اول. شما هم همونو روی سایتتون نصب کنید. 

چون میبایست کلاًً پلاگین برای جومشاپینگتون بهینه بشه

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری