sarj

آموزش درج ویدئو آپارات در جوملا

3 پست در این موضوع

باعرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز

در این ویدئو نحوه درج ویدئو آپارات در جوملا آموزش داده شده البته این آموزش قابل استفاده برای سایر شبکه های اشتراک گذاری ویدئو مثل یوتیوب یا vimo هم هست

نکته ای که بایست عرض کنم این هست که مزایای زیادی داره درج ویدئوها در آپارات و نهایتا درج در وب سایت که از اونها میتونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

• افزایش مستقیم سئو
  • کاهش استفاده از پهنای باند وب سایت
  • سرعت اجرای مناسب

البته این کار بسیار ساده هست اما چون دیدم بعضی از دوستان با این موضوع مشکل داشتند این آموزش رو منتشر کردم امیدوارم مفید واقع بشه

جهت نمایش و دانلود ویدئو (در آپارات) کلیک کنید!

موفق باشید

2 کاربر پسند شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیزم آقا سید گل با کمال احترامی که براتون قائلم اما روشی رو که گفتید و حتی برخی توضیحاتی که دادید بهینه نیست و حتی یه کوچولو اگه به من اجازه بدید لفظ مسخره رو به این روش اطلاق(اتلاق) کنم.من بعد مدتها سر زدم به انجمن، این فیلم نظرم رو جلب کرد و نشستم دیدم.شما یک نکته ای رو میگید در فیلم تون که ادیتور نمی تونه کد آپارات رو درج کنه. این در واقع یک جور کاری برای بهینه سازی امنیت و سلامت مطالب (تکرار میکنم سلامت) هست که اجازه استفاده از تگ اسکریپت رو نمیده.شما می تونید خیلی راحت وارد مدیریت پلاگین ها بشید و اونجا پلاگین TinyMCE رو ببینید وارد بشید و یک قسمتی داره برای تگ های غیرمجاز، میتونید تگ script رو از اون قسمت بردارید تا اجازه ثبت بهتون بده.البته بعضی کامپوننت های امنیتی مثل آر اس فایروال هم یک گیر هایی میدن که محل بحث نیست...

نکته دومی که به نظرم بهینه تر بود به جای روشی که توضیح دادید اینه که از پلاگین هایی که مخصوص این کار هستند استفاده کرد مثلا Sourcer یا چیزهایی شبیه به این که رایگانشون هم کار رو راه میندازه.حسن استفاده از این پلاگین ها اینه که هم سلامت مطلب بهتر رعایت میشه و هم کاربر هنگامی که میخاد زیر فیلمش یک توضیحی بده و اینها گیج نمیشه...

در پایان باید بگم که از ویدئویی که گذاشته بودی لذت بردم و تشکر بابت وقتی که برای رفع مشکل مردم میذاری و امیدوارم که ادامه بدی همچنان قوی و پرقدرت...

2 کاربر پسند شده

سلام بسیار ممنونم من این روش رو نمیدونستم حقیقت کاری که شما فرمودید در قسمت پلاگین ها برای TinyMCE

من به اجازتون در نظرات ویدئو در آپارات این مورد رو اضافه میکنم (پست رو نمیتونم ویرایش کنم که تصحیح کنم مورد رو متاسفانه)

اما استفاده از پلاگین هایی مانند sourcer قبلا آموزش هاش در انجمن مطرح شده بود من دیگه به اون اشاره ای نکردم

باز هم ممنون بابت نظرتون من این مورد رو برای آینده در نظر خواهم گرفت حتما

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری