l3ehrad

از بین نرفتن سئو

5 پست در این موضوع

درود بر همگی

من یه سایت دارم سئوش خوبه و توی صفحه اول هست

و الان میخوام قالب سایتو عوض کنم راه حلی داره که سئو به هم نخوره و قالب بتونم نصب کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

وقتی دیتای اولیه تون رو بخواهید که شرایطش رو حفظ کنید الزاماً میبایست فرآیند انتقال و مهاجرت از جوملای 2.5 رو به انجام بدید. چون اساساً هسته های جوملای 2.5 متفاوت از آخرین ورژن که الان 3.7 باشه؛ هست!

به همین دلیل میبایست یا افزونه های مهاجرتی جوملا استفاده کنید(که طبیعتاً عملکردشون 100% نیست و اینجوری نیست که بگید مطمئنا بدون هیچ مشکلی جوابگوی شما باشن)  یا از انتقال دستی از طریق دیتابیس اسفاده کنید. 

روند کار به این ترتیب هست که اول نسخه ی 3.0 از قالب جدیدتون رو نصب میکنید. بعد دیتابیس مبداً خروجی گرفته میشه و بعد روی  سایت مقصد(جدید) ریخته میشه بعد باگ گیری ها و رفع نواقصی که در دیتابیس و یا بخش های مختلف سایت جوملایی پیش بیاد در اون انجام میشه...

اگر خودتون به ساختار دیتابیس و ... آشنایی زیادی ندارید پیشنهاد میکنم حتما از کسی که تواناییش رو داره درخواست کنید.

قبل از هر تغییری هم بکاپ گیری فراموش نشه

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

اگر جوملا رو با متد معرفی شده از طرف خود جوملا جهانی به ۳ ارتقا بدید ، مشکلی بابت سئو ندارید ، اما در مورد قالب و افزونه ها باید دستی اقدام کنید .
با توجه به اهمیت موضوع سئو ، تچصیه می شود اینطور عمل کنید

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری