alidkh2014@gmail.com

ویرایش ثبت نام ، ورود ، پروفایل جوملا3.7

8 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

برای ثبت نام ازrs form  استفاده کرده ام برای راهنمایی بهتر کاربر داخل جداول نام نام خانوادگی ، و پست الکترونیک مطالب کوتاهی نوشته شده مشکل اینجاست که وقتی کاربر رو اینها کلیک میکنه باید فرم خالی بشه ولی در یکی ما کاربر باید داخل فرم رو پاک کنه بعد اقدام به پر کردن کنه جسارتا از کدام قسمت فرم می تونم این قابلیت رو بهش بدم

1.thumb.jpg.753d6bd1617c8acffde9d98409c88efe.jpg

2-در فرم ورود جو ملا می خوام  نام کاربری رو به نام کاربری (ایمیل): تغییر بدم فکر کنم از فایل زبان باید این کار انجام بشه اگه درسته ؟من مسیرش رو پیدا نکردم لطف می فرمایید که مسیرش رو راهنمایی بفرمایید .

3.thumb.jpg.218012433ab582592f75746eb8908ff4.jpg

3-در پروفایل ، قسمت وسط رو میخوام حذف کنم در پلاگین مشخصات کاربر هم اینها نبود که بتونم حذف کنم لطف می فرمایید راهنمایی کنین ؟

قبلا از محبتتون دنیا دنیا سپاسگذارم.

2.thumb.jpg.6ad32e6f3839ea7d20486ef3c51d5adf.jpg

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

برای حذف بخش سوم: باید به مدیریت کاربران و " آپشن ها/انتخاب ها" برید . اونجا گزینه "  پارامترهای کاربری در سایت " رو بروی خیر تنظیم کنید.

بخش دوم:

اگر صرفاً عبارت نمایشی باشه که خب بله از زبان تغییر میکنه اما مسئله صرفاً زبانش نیس اون فیلد شما هم میبایست فیلدی با نوع ورودی مناسب ایمیل باشه. چون اگر فیلد ورودی ایمیل نباشه و وریفای نشه؛ اول اینکه چندین و چند حالت ورود بصورت اسپم پیش میاد و هم از طرف دیگه هم ایمیل یکتا نمیتونید ثبت کنید.

این ورود هم ماله همین سایته که ریجسترش رو با آر اس فرم زدید؟

بخش اول:

توی توضیحاتش که نوشتین دیگه چه لزومیه که داخل فیلد هم عبارت پیشفرض قرار دادین؟ توضیحات که دارید مقادیر پیشفرض فیلدها رو حذف کنید.

موفق باشید و سربلند

2 کاربر پسند شده

با سلام و درود خدمت استاد مردانه زاده عزیز قبل از هرچیز ازلطفی که دارید و وقت گرانبهاتون رو میزارید از شما سپاسگذارم و آرزو میکنم در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

مورد اول و سوم با راهنمایی خوب شما حل شد .

برای مورد دوم پلاگین  authentication-email قبلا نصب و فعال شده

3.thumb.jpg.e2b74278ed700b19d803be11d5b3236b.jpg

و فرم زیر رو با آراس ایجاد نشده و در بسته نصبی از  قالبی که از  پی سی تمپلت خریداری  شده بود موجود بوده  حالابا وجود پلاگین جانشینی ایمیل برای نام کاربری به نظرتون بازم ممکنه مشکل پیش بیاد؟اگه نه ممنون میشم که مسیر فایل زبان رو محبت کنین که بتونم تغییر بدم بازم از لطفی که دارین سپاسگذارم . 2.thumb.jpg.13198239036e440a91fb031e280a4862.jpg

سلام مجدد

در آر اس فرم برای فرمی که برای ثبت نام ایجاد کردید. میتونید اون رو بعنوان هماهنگ با رجیستر جوملا هسته ای جوملا در بیارید. برای اینکار باید پلاگین registration آر اس فرم رو بروی سایتتون نصب کرده باشین. بعد از نصب در بخش پارامترها گزینه ای با نام خودش اضافی میشه که با کلیک روش میتونید فیلدهایی که از ثبت نام جوملا در فرم تون وجود داره رو متصل کنید...اون فیلدها رو بعنوان فیلدهای موردنیاز در فرم ثبت نام جوملا به نمایش بگذارید...

با سلام مجدد و تشکر از راهنماییهای خوبتون جناب مردانه زاده عزیز

به نظر مشکل خاصی در ثبت نام نیست و پیرو فرمایش شما موارد طبق پیوست پایین رعایت شده حالا به خاطر اینکه کاربر دچار اشتباه نشه در فرم ورود اینکه به جای نام کاربری 

ایمیل دیده بشه که کاربر حتما ایمیل خودشو وارد کنه چه کاری انجام بشه بهتره ؟

ممنون از لطف و محبتتون

1.thumb.jpg.490762259996570d472d51e789209da1.jpg

باسلام

میبایست به مسیر Joomla/language/fa-IR برید و فایل های fa-IR.com_users.ini و fa-IR.ini رو باز کنید. جاهایی که اون عبارت " نام کاربری" بصورت مجزا و خاص نوشته شده رو پیداکنید و تغییرش بدید...

موفق و سربلند باشید

با سلام

استاد مردانه زاده عزیز وظیفه خودم میدونستم از راهنمایی های خوبتون تشکر کنم ، آرزوی خیر و برکت و سلامتی خدمتون دارم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری