rezabaghaie

کوتاه کننده لینک و سئو

13 پست در این موضوع

با سلام

آیا استفاده از کوتاه کننده های لینک روی سئو تاثیر میزاره؟

من چون لینک هام طولانی هستن (فارسیه و به صورت کده و نمیدونم چکار کنم) برای اشتراک گذاری اونها توی شبکه های اجتماعی و فروم ها از کوتاه کننده گوگل استفاده میکنم - از اونجایی که در حالت معمولی اگه از فروم مستقیم وارد سایت بشن ، اون فروم میره توی سایت های لینک دهنده و خب تاثیر مثبتی روی سئو داره - ولی با کوتاه کننده ها اول میره گوگل و بعد میره توی سایت!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

100% نرخ تاثیرگذاری لینک اصلی زمانی که در انجمن ها و سایتهای مختلف قرار میگیره اصلا قابل مقایسه نیست!

اینجوری شما هرچقدر که لینک سایتهای مختلف منتشر کنید عملا هیچکاری برای سایت خودتون بطور مستقیم انجام ندادید و از اون دریافت نرخ بک لینک ها بی بهره میمونید!!

و آنالیزگرها اینجوری میفهمند که سایتتون هیچ بک لینکی در هیچ سایت دیگری نداره! 

لینکهاتون رو کوتاه تر کنید. و یا از عبارات انگلیسی استفاده کنید که دیگه خیلی طولانی نشه.

و یا یک اسکریپت کوتاه کننده لینک روی هاست خودتون بریزید و از کوتاه کننده داخلی تون استفاده کنید...

موفق باشید و سربلند

لینک ها رو نمیتونم انگلیسی کنم -

میشه درمورد کوتاه کردن لینک بیشتر توضیح بدین؟

مثل خبرگزاری ها که یه لینک کوتاه شده که بیشتر به صورت یه عدد هستش دارن و اونو به اشتراک میزارن!

برای این کار افزونه هست یا با خود جوملا هم میشه؟

اگر میخواهید بصورت خودکار باشه و خودش لینکهاتون رو کوتاه کنه و جزئی از جوملاتون باشه میتونید از موارد زیر استفاده کنید

https://extensions.joomla.org/extension/ads-a-affiliates/affiliate-systems/adf-ly-url-shortener-plugin/

https://extensions.joomla.org/category/site-management/short-url/

اما خودتون بخواهید دستی کوتاه کننده ها رو روی سرورتون بصورت مستقل داشته باشید. که بتونید هر لینکی رو کوتاه کنید

https://codecanyon.net/item/mighty-url-shortener-short-url-script/16503399

https://codecanyon.net/item/premium-url-shortener/3688135

موفق باشید وسربلند

توی اون افزونه ها فقط یه رایگان بود که اونم اصلا معلوم نبود چی هست!

خبرگزاری ها از چی استفاده میکنن که خودکار لینک کوتاه شده میده؟

افزونه ها که معلوم و مشخص هستند چی هستند و چیکار میکنند، !!!9_9

در 30 دقیقه قبل، rezabaghaie گفته است :

خبرگزاری ها از چی استفاده میکنن که خودکار لینک کوتاه شده میده؟

برای این تابحال افزونه ای کاملی رو ندیدم. در افزونه های جوملایی مثل ایزی سوشیال/ایزی بلاگ و کومنتو این موارد بصورت هسته ای کدنویسی شده....

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

من از یک افزونه کوتاه کننده لینک ساز استفاده کردم و وقتی مطلب جدید میسازم این پیغام رو میده:

Untitled.png.2f877f92ee1e0691d7bdd71f98f98838.png

ولی اون لینک رو نمیدونم چجوری باید استفاده کرد!

افزونه:

https://www.eshiol.it/joomla/short-url-for-content.html

البته اینجا توضیح داده ولی من متوجه نشدم!

چیزی که در تصویر داره نشون داده میشه این هستش که لینک کوتاهتون برای دسترسی به اون مطلب میشه 

site.com/c46b675

خب کار نمیکنه! 

اگه وضیحات سایت ارائه دهنده رو بخونید نوشته باید با یه کامپوننت دیگه هم یه کاری کرد! اونو متوجه نشدم!

خب این که کاملا شفاف توضیج داده میگه عملکرد این پلاگین بر اساس کامپوننت داخلی "ارجاعی" جوملاست. اونجا میبایست پیکربندی رو انجام بدید. و در متن بعدیش هم کفته اگر سایتتون چندزبانه ست میبایست  پلاگین " کدهای زبان" جوملا رو فعال کنید...

در 17 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

ه عملکرد این پلاگین بر اساس کامپوننت داخلی "ارجاعی" جوملاست. اونجا میبایست پیکربندی رو انجام بدید. .

خب همین کامپوننت داخلی ارجاعی چیه؟

کارش چیه اصلا؟

الان من توی قسمت ارجاع ها لینک های ایجاد شده رو میبینم ولی بازهم لینک ها کار نمیکنن!! باید کار خاصی کرد؟

Untitled.png.76f2d8fdc591d2bd1f74e11d8fd9f751.png

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری