yavadood

دخواست فرم محاسبه گر و پرداخت در RSFORM

3 پست در این موضوع

با سلام دوستان

من میخوام در سایتم سفارش تابلو روان بگیرم ، فکر کنم بشه با RSFORMS این کار رو انجام داد، میخوام یک فرمول محاسباتی براش بنویسم به صورت زیر:

x1= قیمت 1 متر مربع محصول

x2= طول به cm

x3= عرض به cm

x4= اندازه به متر مربع = (x2*x3)*0.0001

قیمت کل= x4*x1

میخواستم این رو بسازم با RSFORMS و مبلغ محاسبه شده رو به پرداخت آنلاین متصل کنم، نکته ای که هست با calculation میشه جعبه فیلد متنی رو مثلا بهش مقدار بدی و جمعش رو محاسبه کنی، ولی من میخوام از دراپ داون استفاده کنم، یعنی مقادیر نوع جنس که بر حسب واحد هست و طول و عرض رو پیش فرض مقادیری که هست رو وارد کنم و مشتری فقط انتخاب کنه این مقادیر رو و فرم براش حساب کنه و سر آخر به درگاه پرداخت منتقل بشه

خیلی ممنون میشدم کمکم میکردید

اساتیدی هم که با هزینه میتونن انجامش بدن لطفا اطلاع بدن

خیلی خیلی ممنونتون میشدم

بازم ممنونم یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در گزینه های دراپ دان ، مقدار محاسباتی فیلد و عبارتی که نمایش میده رو میتونید با | جدا کنید
مثال
1|عرض ۵۰ سانت

در محاسبات ، این گزینه ۱ خونده میشه

باسلام

برای اینکه فرمتون کاملا داینامیک و محاسبه گر باشه ، الزاما میبایست سناریوتکن رو اعلام کنید تا کدنویسی و پیاده بشه....

چون صرفا با فیلد calculation در rs form این موضوع قابل اجرا نخواهد بود

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری