holoo

کسی میتونه اسم طراح قالبو از سایت زیر ورداره؟

7 پست در این موضوع

سلام وقتی سایت HAMVATANAN.COM رو با گوشی باز میکنم اسم طراحی قالب میاد نمیدونم کجارو تغییر بدم.همه ماژول ها رو نگا کردم نبود.و اینکه چجوری از قسمت قالب ها اسم طراحی قالب و مشخصات صاحب قالب رو عوض کنم؟این دوتا مشکل رو اگه میشه راهنماییم بکنین.خیلی ممنون از شما

SC20170526-221107.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

فایلهای قالبتون رو باز کنید . در حالت پیشفرض میبایست توی فایل index.php یا component.php قالبتون باشه . اگر نبود سایر فایلهای php قالبتون رو باز کنید. فایلیهایی که احتمال داره توشون وجود داشته باشه این اسم ها میتونند باشند: footer.php / copyright.php / template.php 

ضمنا میبایست این کد رو پیدا کنید در فایلهایی که در بالا گفته شد و حذف یا تغییرش بدید

<div class="clear">Template Design:<a href="http://www.dima.ir" target="_blank">Dima Group</a></div>

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

ممنون ولی من اون جاهارو کلن زیر و رو کردم و فایلهارو اصلاح کرده بودم ولی هیچی نبود.میتونم مشخصات جوملارو واستون بفرستم بررسی کنین؟

اخلاقا اینکار درست نیست خصوصا که هموطن هست

این موضوع رو با خود طراح مطرح نمایید

1 کاربر پسند دیده است

من کار خلاف نمیکنم.قالبم خریدم.خودشم گفتم گفت حذفش کردم ولی نشده.الان واس شما یه طرح کار کنم زیرش اسممو بنویسم بنظرتون واس شما بد نمیشه؟منطقی باشیم

در متن سوال ،ذکر نکردید که قالب تجاری هست .
اگر قالب خریداری شده ، طراح قالب موظف ست خواسته های شما را انجام داده و نسبت به حذف کپی رایت اقدام نماید .
اگر قالب رایگان بوده صرف حمایت از توسعه دهنده ، کپی رایت قرار داده شده .

نکته :
بنا بر تصمیم مدیران انجمن و حمایت از فعالان عرصه وب تعیین شد به سوالات حذف کپی رایت ، پاسخ داده نشود . حالا برخی کاربران برای خودنمایی اقدام به رفع این گونه سوالات میکنند .

تاپیک بسته شد .

مهمان
This topic is now closed to further replies.