vahid69

لاگین

16 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید کاربران سایت تمام مراحل ثبت نام در سایت را با موفقیت طی میکنند ولی بعد از فعال سازی ایمیل مستقیم نمی تواند لاگین کنن باید یک بار سایت را رفرش کرده بعداا لاگین کنن لطفا راهنمایی کنین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای سوالتون یک تاپیک بزنید ، سوالتون واضح نیست ، باید ادرس سایت رو ذکر کنید کاربر قدیمی

سلام آقای عشوری آدرس سایت albumvahid.com میباشد

و سوال من واضع ترش اینه که با فرم ورود پیش فرض جوملا و bt login وقتی عملیات ثبت نام رو انجام میدم دکمه (باتون)) ثبت عمل نمیکنه((کلیک نمیشه)) و وقتی که با فرم لاگین k2عملیات ثبت نام رو انجام میدم بعد از ارسال لینک فعال سازی به ایمیل روی لینک کلیک کرده و به سایتم سویچ میشم و پیغام فعال شدن حساب کاربری میاد ولی وقتی اطلاعات کاربری رو وارد میکنم بازم همان مشکل ابتدایی رخ میده یعنی این بار دکمه ورود عمل نمیکنه .سعی کردم سوالمو به شکل ابتدایی تری بیان کنم که امیدوارم متوجه شده باشین با تشکر از شما

با سلام

چیزی که بنده تست کردم. در دسترسی مستقیم به لوگین جوملا مسئله ای نیست.یعنی لینک زیر :

https://albumvahid.com/component/users/?view=login

اما در دسترسی غیرمستقیمی که توسط سیستم به لینک لوگین ارجاع میشه .مسئله اینجاست

https://albumvahid.com/component/users/?view=login&Itemid=101

حالا شما به منوی جوملاتون برید و یک منو از نوع ورود/بازیابی رمز عبور و بازیابی نام کاربری ایجاد کنید تا به کامپوننت دسترسی مستقیم داده بشه.

بعد مسئله رو تست کنید.

موفق باشیدو سربلند

سلام آقای مردانه زاده اول از همه سپاس بخاطر پاسختون .ولی فک کنم شما متوجه مشکل نشدید با این حال که به شکل ابتدایی و راحت سوالمو مطرح کردم

مشکل اینجاست که اصلا در فرم ورود پیش فرض خود جوملا دکمه ورود و ثبت غیر فعال یعنی کلیک نمیشه الان این فرمی که نصبه مال کی2 هست

و مشکل اینجاست

سلام دوباره خدمت شما سرور گرامی آقای مردانه زاده من الان وقتی از منو قسمت ورود رو درست میکنم همینطور که فرمودین مشکل حل میشه الان برای حل فرم لاگین از طریق ماژول باید چیکار بکنیم

https://albumvahid.com/component/users/?view=registration&Itemid=101

با سلام دوباره و وقت بخیر آقای مهندس لینک طبق فرمایش فرستده شد فقط یک نکته بگم خدمتتون وقتی از منو ورودو رو فعال مکینم و همزمان ماژول نیز بدون خطا کار میکنه ولی وقتی منو رو حذف میکنم و فقط وفقط ماژول فعاله کار نمیکنه لازم به توضیح میباشد که لینک ارسالی زمانی است که فرم ورود از منو حذف کردم و فقط ملژول فعاله

آقای مهندس مشکل همین جاست دیگ من روی لینک ماژول کلیک کردم این لینک شده که به شما فرستادم

و اگر خودتان میخواهید در صفحه اصلی مشاهده کنید  در پایین صفحه ماژول ورود bt login قابل مشاهده میباشد در قسمت فوتو کپی رایت

مشکل غیر فعال شدن دکمه ورود ، مطمئنا با بررسی قابل حل خواهد بود ، اما پیشنهاد میکنم وقتی می فرمایید با ایجاد یک منو از نوع ورود جوملا ، مشکل ماژول هم رفع می شود ، یک منوی مخفی بسازید که ماژول هم عملکرد صحیح داشته باشد ، منوی مخفی منویی هست که ساخته شده ولی در سایت ماژولی برای نمایش آن تعریف نشده باشد.

خوب آقای مهندس چجوری منو مخفی درست کنیم و چجوری این مشکل کامپونت رو حل کنیم که مشکل دسترسی غیر مستقیمش حل بشه .ممنون 

خوب هست توضیح دادم منوی مخفی چی هست !!
دسترسی جوملا رو پ خ کنید ، اسم منو و اسم ماژول لاگین رو هم ذکر کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری