ghazalina

آموزش نصب قالب

12 پست در این موضوع

سلام

من از سایت پی سی تمپلیت یک قالب رایگان گرفتم که حجم فایل زیپ شده اش بالای 30 مگ است و وقتی بازش می کنم ظاهرا همه جوملا توشه

در پوشه template پوشه ای بنام قالب درخواستی من هست ولی نمیدونم چطوری باید نصب کنم

از بخش افزونه نصب را انتخاب کردم و همه حالتها را زدم ولی نشد

میشه راهنمایی بفرمایید

درضمن من فعلا بروی لوکال قصد نصب دارم

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

جون بسته به صورت کوئیک استارت هست میباییست بطور کامل نصبش کنید

اگر میخواهید در لوکال نصب کنید. در پوشه ی روتتون یک فولدر به نام دلخواه ایجاد کنید. بعد این فایل دانلود شده رو داخلش آنزیپ کنید.

بعد اون رو از طریق مرورگر فراخونی کنید  مانند نصب یک جوملای خام اقدام به نصب کنید...

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

ممنون از شما

حالا فعلا چون روی لوکال تازه دارم یاد میگیرم همین روش شما را انجام دادم و کل جوملای من از ابتدا راه اندازی شد

حالا یه سوال دیگه:

من میخواهم ماژول لاگینم را ویرایش کنم که ظاهرا باید فایل modules\mod_login\tmpl\defualt.php  را باید اصلاح کنم ولی هرچی این فایل را تغییر می دهم تغییری مشاهده نمیکنم

البته من در برنامه نویسی و html مشکلی ندارم و بلدم ولی چرا تغییرات انجام نمیشه؟

باسلام خدمت شما

احتمالا چون دارید از قالب آماده استفاده میکنید در این قالب , سازنده ی اصلیش استایلی رو برای این ماژول پیاده سازی و بصورت Override درون قالب فراخونی کرده. برای دسترسی به این سورس میبایست به مسیر زیر برید و این فایلها رو مورد ویرایش قرار بدید:

Site.com/templates/YOURTEMPLATE/html/mod_login

وقتی که اون قالب روی سایتتون فعال باشه ؛ استایل و تنظیمات سفارشی سازی شده ی سازنده توسط این پوشه کنترل میشه

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

یک سوال دیگه

در صفحه اول سایت کادری جهت ورود کاربر گذاشته ام که از پیش فرض خود جوملا است و توانستم تغییرات دلخواهم را روی آن بدهم ولی در پایین آن کادر سه گزینه مفید داریم که بازیابی رمز عبور و ثبت نام کاربر و بازیابی نام کاربری است که وقتی کلیک می کنیم یه صفحه جدید میاد که یه کادر افقی کامل است و فیلدهای کوچک سمت رایت آن و بالای کادر هم نوشته Login Form

چطوری میشه این صفحه را اصلاح کرد

مثلا عنوان نداشته باشد(این عنوان با عنوان مازول ورود کاربر متفاوت است) و اینکه کادر را کوچک کرد

کلا این صفحه مدیریتش کجاست؟

باسلام

از صفحه تون عکس بگیرید. ارسال کنید. اینجوری نمیشه متوجه شد که منظورتون دقیقا کدام بخش هست

موفق باشید و سربلند

این صفحه بازیابی نام کاربری

عنوان LOgin Form  و  متن زیرش و اندازه کادر منظورم است

لینک دموی آنلاین قالب رو هم ارسال کنید. برای تنظیم سایز کادر میبایست کدها رو ببنیم تا بهتون بگیم چی رو اصلاح کنید.

منوی ورود رو باز کنید و در تبهای "گزینه های صفحه " نمایش عنوان رو حذف یا غیرفعال کنید.

اون کادر هم به مسیر f7/templates/zo2_f7/assets/zo2/css/template.css برید و در خط 2273 :

fieldset {
 border: 1px solid #c0c0c0;
 margin: 0 2px;
 padding: 0.35em 0.625em 0.75em;
  1. تبدیل بشه به :
  2. fieldset {
    border: 0;
    margin: 0 2px;
    padding: 0.35em 0.625em 0.75em;

این کادر یه بوردر هستش که با کدبالا حذف میشه.

3. موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری