moonn

نصب زرین پال

8 پست در این موضوع

با درود.من قالب فروشگاهی  h2shop  را دارم. فعلا روی لوکالم .همه کارهای صفحه های سایت را کردم. و حالا میخام برایش درگاه پرداخت زرین پال بزارم .چند تا سوال دارم.

1- میخام بعد از خرید مشتری که کد سفارش را گرفت برایش یه پیامک به موبایلش ارسال شود.به چه چیزهایی برای اینکار نیاز هست؟و به ترتیب باید چکار کنم؟ acysms , سیستم جامع پرداخت زرین پال - متصل به درگاه بانکی اینها برای اینکار هستند؟ 

2- من مازول لاگین را غیر فعال کردم.آیا برای اینکه پیامک ارسال شود حتما باید فعال باشد ?

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در 34 دقیقه قبل، moonn گفته است :

با درود.من قالب فروشگاهی  h2shop  را دارم. فعلا روی لوکالم .همه کارهای صفحه های سایت را کردم. و حالا میخام برایش درگاه پرداخت زرین پال بزارم .چند تا سوال دارم.

1- میخام بعد از خرید مشتری که کد سفارش را گرفت برایش یه پیامک به موبایلش ارسال شود.به چه چیزهایی برای اینکار نیاز هست؟و به ترتیب باید چکار کنم؟ acysms , سیستم جامع پرداخت زرین پال - متصل به درگاه بانکی اینها برای اینکار هستند؟ 

2- من مازول لاگین را غیر فعال کردم.آیا برای اینکه پیامک ارسال شود حتما باید فعال باشد ?

Joomla! 3.6.5

VirtueMart 3.0.18

قالب اماده است

باید پلاگین پرداخت زرین پال ویرچومارت رو نصب کنید برای ارسال پیامک هم روی همون پلاگین پرداخت میشه کدنویسی کرد بعد از پرداخت برای کاربر پیامک ارسال بشه

البته یه پلاگین جدا برای ارسال پیامک در ویرچومارت هم داریم

باسلام

برای اینکه از طریق acysms پیام ارسال کنید. میبایست سناریو بخشهایی که موردنیاز هستند رو در بخش " پیامها" دراین کامپوننت تعریف کنید و برای هر کدوم از بخشها ثبت سفارش/تغییر وضعیت/پرداخت/عدم پرداخت و... پیامهایی رو تعریف کنید تا در زمان واقع شدن اون مرحله؛ پیامک برای مشتری یا مدیر ارسال بشه.

همچنین میبایست این کامپوننت به پنلتون پیامکی تون متصل بشه.

ضمناً برای استفاده ازین سورس الزامات و نیازهایی هم دارید . 

• یک پنل پیامکی
  • شماره اختصاصی
  • وب سرویس ارسال پیامک

این سورس تجاری هست و برای دسترسی به کلیه پلاگین ها و هماهنگ کننده ها میبایست نسخه تجاری رو داشته باشید

در صورت نیاز به سورس تجاری  از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.

پلاگین زرین پال منتشرشده در سایت زرین به نظرم کار کنه بروی ورژنتون.

در 22 دقیقه قبل، saber گفته است :

باید پلاگین پرداخت زرین پال ویرچومارت رو نصب کنید برای ارسال پیامک هم روی همون پلاگین پرداخت میشه کدنویسی کرد بعد از پرداخت برای کاربر پیامک ارسال بشه

من برنامه نویسیم خیلی ابتداییه

در 49 دقیقه قبل، saber گفته است :

به نظر شما acysms  یا  پلاگینی  برای ارسال پیامک در ویرچومارت که فرمودید؟کدام را؟

با درود.لطفا راهنمایی نمایید.

acysms   را نصب کنم. یا پلاگینی که برای ارسال پیامک در ویرچومارت است.

این پلاگین  برای اینکه درست کار کند  چه چیزهایی لازم دارد که قبلش نصب شود؟

باسلام

زمانی که acysms رو نصب کنید دیگه نیازی به نصب پلاگین دیگه ای ندراید. درونش پیامهایی که میخواهید برای بخشهای مختلف فروشگاهتون ارسال بشه تعریف میکنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری