rezabaghaie

مشکل با mod_rewrite

6 پست در این موضوع

سلام

من وقتی از توی تنظیمات کلی mod_rewrite رو فعال میکنم ، سایت ارور 500 میده!

*فایل  htaccess رو صحیح تغییر نام دادم ! (Rs-fireWall توی چک کلی میگه درسته و بقیه گزینه های سئو هم کار میکنه)

* در داخل  htaccess  این دستور رو غیرفعال کردم!  Options +FollowSymLinks

*دسترسی فایل  htaccess  روی 640 هستش!

ولی باز هم با فعال سازی mod-rewrite ارور 500 دارم!

دیگه باید چکارکنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر دستورات htaccess روی سرور شما فعال نباشد یا دستور قابل اجرا نباشد ، خطای ۵۰۰ دارید ،
محتوی فایل را از یک جوملا خام کپی کنید و تست بزنید ، اگر همچنان مشکل برقرار بود ، دستورات رو یکی یکی کاممت کنید تا علت مشخص شود ، معمولا با کار اول. مشکل رفع می شود

من الان یه جوملای خام نصب کردم (ومپ) وقتی اسم htaccess رو تغییر میدم کلا سایت ارور 500 میده! اصلا فرقی نداره تنظیمات سئو فعال باشه یا نباشه

روی ومپ سایت دیگه هم نصبه و کار میکنه

باسلام

اگر تنظیمات همگی درست انجام دادید پس مشخص میکنه که  mod_rewrite  در تنظیمات php لوکالتون غیرفعال هست یا در حالت Run نیست. 

فایل php.ini لوکالتون رو باز کنید و اونو بررسی کنید اگه اف هست روشنش کنید

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری