ابوالفضل طالبی

('`:. __..__ جشن رمضان با هدایای ویژه در انجمن جوملای ایران __..__.:`')

69 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]1996[/ATTACH]

با نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان انجمن جوملای ایران جشن رمضان خود را آغاز میکند

با انتشار افزونه های فارسی ، قالب و یا مطالب مفید اموزشی علاوه بر اینکه در این ماه مبارک به سایر کاربران هدیه میدهید و از دعای خیر انان بهره مند میشود میتوانید در جشن انجمن جوملای ایران نیز شرکت نموده و از هدایای انجمن بهره مند شوید.

در جشن یک ماهه انجمن جوملای ایران کلیه کاربران انجمن میتوانند با ارائه یکی از موارد زیر در این جشن شرکت نموده و از هدایای در نظر گرفته شده بهره مند شوند:

افزونه های فارسی

اموزشهای فارسی

مطالب و مقالات اموزشی

قالبهای فارسی

ابزارهای کاربری طراحی وب

نحوه شرکت در جشن و دریافت جایزه:

برای شرکت در جشن رمضان انجمن جوملای ایران کافیست که تاپیک خود را که شامل یکی از موارد بالا باشد باز و افزونه ، قالب و یا مطالب مفید خود را منتشر کنید.در هر روز به تاپیکی که بیشترین تشکر را داشته باشد یک عدد کول دیسک هدیه داده خواهد شد.(30 روز 30 نفر)

[ATTACH=CONFIG]1997[/ATTACH]

در انتهای ماه مبارک رمضان و در روز عید فطر به سه نفر از شرکت کنندگان در جشن به قید قرعه جوایز زیر اهدا خواهد شد:

[ATTACH=CONFIG]1998[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]1999[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]2001[/ATTACH]

توجه 1: لطفا پس از انتشار تاپیک خود فقط و فقط لینک آن را در این اطلاعیه قرار دهید ..

ضمنا به تمامی شرکت کنندگان در هر روز 200 امتیاز نیز اهدا خواهد شد.

شروع جشن از اولین روز ماه مبارک رمضان میباشد

اسامی برندگان هر روز در همین پست اضافه میشود و در انتهای ماه مبارک رمضان برندگان مشخصات خود را اعلام مینمایند تا هدایای انان ارسال شود

اسامی برندگان کول دیسک:

1-jahans

2-shiringoli62

3-hamidnpc

4-godofweb

5-saber

6-amin.poorsaeed

7-Mohammad Yousefi

8-reza.sh

9-Vahid Taheri

10-shimpet

11- majid

12-uhanna

13-tenoos

14-yavadood

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دلم میخاد که من اولین نفری باشم که در این تاپیک لینک میدم

همه کاربران میتونن که توی ماه مبارک رمضان هر روز یک قالب دانلود کنن لینک تاپیک

چون این قالب ها برای اعضای سایت هست و من قالب هارو توی گروه قرار میدم میتونید به

مراجعه کنید و از این قالبها استفاده کنید.

در ضمن یادتون نره مارو توی این روزها و شبهای مبارک رمضان دعا کنید.:1:book

ویرایش شده در توسط jahans

فقط یادتون نره که کپی رایت رو پاک نکنید که در غیر اینصورت من راضی نیستم و مشکل شرعی خواهد داشت

آقای jahans من فکر کنم اگه راضی نیستین خوب قرار ندین بهتر

چون فکر نمیکنم که هدیه شرط و شروط داشته باشه

شما این طور فکر نمیکنین ؟!!!!!!!!!!!

فقط یادتون نره که کپی رایت رو پاک نکنید که در غیر اینصورت من راضی نیستم و مشکل شرعی خواهد داشت

آقای jahans من فکر کنم اگه راضی نیستین خوب قرار ندین بهتر

چون فکر نمیکنم که هدیه شرط و شروط داشته باشه

شما این طور فکر نمیکنین ؟!!!!!!!!!!!

هدیه ای که دارای ارزش باشه باید حقوق سازندش رعایت بشه پس هر چی سازندش بگه نباید روش حرفی زده بشه ؟ شما اینطور فکر نمی کنین ؟؟؟ !!!!

اگر شما هم می تونی یه قالب بساز رایگان بزار ببین چقدر زحمت نیاز داره :hooom:

هدایای فوق العاده ای است و تشکر از سخاوت مندی آقای طالبی .

ولی نمیشه گفت که این هدایا به درد طراحان وب بخورند giftgift

من توی عید نیمه شعبان چیزی منتظرم نکردم.ولی اگر خدا بخواد افزونه های بزرگی را منتشر می کنم.که قطعا شگفت زده خواهید شد

giftgift

بزودی منم افزونه خودم رو منتظر میکنم افزونه فروشگاه ساز redshop کاملا فارسی ویژه جوملا 2.5 منتظر باشید

من هنوز به پای دوستان طراح وب حرفه ای نمیرسم. ولی در زمینه تخصص خودم و با اجازه از آقای طالبی من هم میخوام در این ماه هدیه*ای هرچند ناچیز بدم و اصلا برام جایزه مهم نیست و فقط میخوام چیزی رو که بلدم در اختیار دیگران بگذارم.

:13:

خیلی از دوستان هستند که سایت های قشنگی زدند ولی چون گرافیک حرفه*ای نداره کار رو کمی نازیبا جلوه میده

من قصد دارم در این تاپیک هروز مطالبی در زمینه طراحی گرافیک وب سایت با نرم افزار فتوشاپ و ایلیستریتور بگذارم. خیلی هم پای نرم*افزارهای دیگه مثل کرل و 3DMAX رو نمیارم وسط که بحث سنگین شه. فقط در حد گرافیک وب سایت :yoho::25::auizz3ffy9vla57584x

هدایای فوق العاده ای است و تشکر از سخاوت مندی آقای طالبی .

ولی نمیشه گفت که این هدایا به درد طراحان وب بخورند giftgift

من توی عید نیمه شعبان چیزی منتظرم نکردم.ولی اگر خدا بخواد افزونه های بزرگی را منتشر می کنم.که قطعا شگفت زده خواهید شد

giftgift

بله حق با شماست ولی خب این هم تنوعی است! :yeah:

من فکر نمیکردم که انقدر کاربرای انجمن استقبال بکنن از این کاری که میخام انجام بدم ولی با این همه استقبالی که شده میتونم بگم که خیلی شاد شدم و مژده این رو میدم که برید و قالب روز دوم رو دریافت کنید.:a2d3::25::auizz3ffy9vla57584x

انشا اله از طرحای ساده ای که میزنم راضی باشید ولی باید بگم که اول کار هست و انشا اله بعد از پیشرفتی که توی برنامه نویسی بدست میارم کارای بهتری رو تقدیم بچه های انجمن کنم.

خیلی ممنون از همه شما.

افزونه ای که اگر خدا کمک کنه منشتر میکنم 1 ایش حدود 4000 خط فارسی شده .

و دیگری حدود 10000 هزار خط فارسی شده .هر دو هم جزو کام های خیلی خاص جوملا هستن

البته کار باید به عمل باشه نه حرف:yeah::yeah:

افزونه ای که اگر خدا کمک کنه منشتر میکنم 1 ایش حدود 4000 خط فارسی شده .

و دیگری حدود 10000 هزار خط فارسی شده .هر دو هم جزو کام های خیلی خاص جوملا هستن

البته کار باید به عمل باشه نه حرف:yeah::yeah:

پس کی منتشر میکنید؟؟ ما منتظریما

سلام خدمت همه دوستان

انشالله در ماه مبارک رمضان هر روز یک قالب یا افزونه رایگانه برای شیرین کردن کامتان خواهم داشت

برای دانلود به این لینک برید

هر روز به مناسبت ماه مبارک رمضان یک قالب یا افزونه رایگان

ویرایش شده در توسط godofweb

دوستان عزیز هرچه زود تر به ::: هر روز یک قالب برای جوملا 1.5 . 2.5 ::: و یا گروه ::: قالب های طراحی شده برای جوملا 1.5 و 2.5 مخصوص اعضای عزیز جوملا ایران ::: مراجعه کنید و قالب زیبای ماه رمضان که خودم درست کردم رو دانلود و مورد استفادتون قرار بدید.

در صورتی که خوشتون اومد روی می پسندم یادتون نره کلید کنید.

با سلام خدمت دوستان گرامی

امرو یک قالب فارسی و یک ماژول فارسی برایتان آماده کردم برای دانلود به تاپیک زیر مراجه فرمایید

می پسندید !!!

ویرایش شده در توسط godofweb

دوستان به مناسب ماه رمضان و جشن ویژه جوملافوروم تصمیم گرفتم آتیش بزنم به مالم:didi: و قالب سایت خودم رو تقدیم کنم به همه دوستان عزیز:a2d3:

اینم یک دموی تصویری ازش و در انتها هم لینک دانلود قالب فارسی لیمان وب برای جوملا 1.5

برای دانلود قالب، برید به این تاپیک http://joomlaforum.ir/showthread.php/4138-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D9%85%D8%B6%D8%A7%D9%86-%D8%8C-%D8%AA%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86?p=24138

دموی تصویری از قالب

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13428701911.jpg

راستی می پسندین دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟:ad54ad:

بالاخره نوبت رسید

قول داده بودم که کامپوننت رو آماده کنم برای جوملا 2.5 و 1.5 .. بالاخره آماده شد .. اما با یک سری سورپرایز که باید مشاهده کنید...

به لینک زیر برید:

کامپوننت یادواره شهدا :

http://joomlaforum.ir/showthread.php/4140-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B1%D9%85%D8%B6%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5?p=24148#post24148

درود

من هم واسه ماه رمضان تاپیک "آموزش پیکربندی سرور " رو قرار دادم داخل انجمن امنتیت=== امنیت سرور که امبدوام مید واقع بشه و قصد دارم ادامش بدم تا یک مرجع خوب تو نت باشه

دومیشم کامپوننت امنیتی RSFirewall! v1.4.0 rev43 هست که این آخرین نسخه نال شدش هست که البته گویا یکی از بچه ها در حال فارسی کردن یکی از نسخه هاشه بطور رایگان قراره پخش

کنه و چون نال هست هر کسی خواست پ.خ بده که لینک دانلود بدم بش

سلام در روز دوم از ماه مبارک رمضان قالب و افزونه فارسی زیر آماده دانلود شما عزیزان

برای دانلود به تاپیک زیر مراجعه کنید

نماز و روزه هاتون هم قبول حق

من هم به نوبه خودم یه قالب بسیار زیبا به صورت اسان نصب که الان در حال فارسی سازیش هستم تا اخر این هفته منتشر میکنم. هدیه من به کاربران عزیز انجمن جئملای ایران.

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه کاربران عزیز

پنجمین قالب منتشر شد لطفا برای دانلود به :::> هر روز یک قالب برای جوملا 1.5 و 2.5 <::: و یا :::> قالب های طراحی شده برای جوملا 1.5 و 2.5 مخصوص اعضای عزیز جوملا ایران <::: مراجعه کنید.

کلیه هدایای ماه رمضانی بنده منتشر گردید!!

[ATTACH=CONFIG]2059[/ATTACH]

هدیه اول: افزونه ی امنیتی RsFire Wall 1.4.0 فارسی

هدیه دوم:کامپوننت ویرایش گر فارسی رایگان

هدیه سوم:پلاگین ضد هک

هدیه چهارم:کامپوننت صدور پیش فاکتور فارسی

هدیه پنجم:ویجت کیت فارسی نسخه لایت 1.2.1

هدیه ششم: قالب رایگان مستر

آخیش راحت شدم! حیف جوملا 3 نیامده و اگر نه اون را هم ترجمه می کردم:image170:

مرسی از آقای حجت مردان زاده برای امتیاز ها.فکر کنم 8000 خطی ترجمه کردم.

فقط اگر میشد لینک مستقیم دانلود آر اس فایر وال فارسی rev 43 را بذارم عالی میشد که نمیشه

برای همین برین تو امضام دانلود کنین!

راستی دوستان یادم رفت بگم! هرگونه دخل و تصرف در این افزونه ها و برداشتن کپی رایت و ویرایش آن به هر نحو شرعا حرام و پیگرد قانونی دارد

ویرایش شده در توسط hamidnpc

این هدیه کوچولو از طرف من: معرفی سایت کاربردی در رابطه با طراحی وب

دیدم کسی در این باره چیزی نمیده گفتم دست بکار شم

سعی می کنم هر روز آپدیتش کنم.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/2844-سایت-جالب-در-رابطه-با-طراحی-وب-سایت?p=17301&viewfull=1#post17301

سلام به تمام گلهاي خوب انجمن

من اومدم خوش اومدم:25r30wi:

خيلي وقته نبودم چون نمي رسم بيام

اما اومدم تو انجمن سري بزنم كه اين تايپيكا ديدم گفتيم ما هم از اين قافله دور نباشيم

خب منم دوتا چيز بهتون شايد فردا بزارم كه خوشتون بياد

يكي يك پك انواع افزونه هاي خوب جوملاس كه من از اونا در طراحي استفاده ميكنم

دوم يك قالب خوب قشنگ و فوق العاده قشنگ براي سايت هاي شخصي خودم طراحيش كردم

براي پيروزي و سربلندي جوملاي ايران يك هورا بكشيد:did2:

با قبولي طاعات و عبادات و روزه هاتون

با تشكر مجتبي شفيع زاده:1:

میتونیم یه افزونه درخواست کنیم؟

اگه میشه همه عزیزان کمک کنن افزونه فرم ساز RS Forms رو واسه دانلود بزارن.

ویرایش شد ....

دوست عزیز سوالات خود را در انجمن مربوطه قرار دهید

ویرایش شده در توسط bahrambaba