MRT69

مشکل با پلاگین بانک ملی جوم شاپ بسته نصبی vina_fashion_ii

4 پست در این موضوع

با سلام 

من از بسته نصبی vina_fashion_ii استفاده می کنم ولی با افزونه پرداخت بانک ملی جوم شاپ مشکلی دارم دارم و کاربر از صورت حساب به درگاه بانک ملی منتقل می شود و پرداخت را به صورت کامل و موفق انجام می دهد ولی بعد از تکمیل به درستی به سایت منتقل نمیشه و پیغام پرداخت موفق نمایش داده نمیشه و به صفحه اول ریدارکت میشه 

توی پنل سفارشات هم چیزی ثبت نمیشه مبلغ کسر شده از حساب مشتری هم بعد از 10 دقیقه برگشت می خوره به حسابش 

با درگاه زرین پال مشکلی وجود ندارد و به درستی پروسه انجام می گیرد.

url  صفحه ای که سایت بعد از بازگشت داره به این شکله که مطمنا مشکل از این می باشد  ولی نتونستم اصلاحش کنم :

http://mydomain.com/index.php/????-???-??????/???-??????/???-??????-02/????-????/step7?act=return&js_paymentclass=pm_meli&orderID=33

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند 

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

احتمالا بعد از پرداخت فرآیند Confirm و تاییدیه پرداخت در دیتابیستون ذخیره نمیشه و اطلاعات از بانک به سایتتون پاس نمیخوره. 

این مسئله رو میبایست از طریق جایی که افزونه پرداخت رو ازش خریداری کردید جویا بشید تا براتون اوکیش کنن. چون سورسشون دارای مشکل هست.

موفق باشید و سربلند

بسته نصبی و افزونه های بانکی رایگان عرضه شده 

شما نسخه تست شده و بدون مشکلی از این افزونه سراغ دارید ؟

سلام مجدد خدمت شما.

در صورت نیاز سورس پلاگین بصورت تست شده و تایید شده روی سایتتون بهتون تحویل داده میشه...

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری