keshvari67

درج گوگل مپ در صفحات سایت

10 پست در این موضوع

سلام 

من میخوام در صفحه تماس با ما سایتم آدرس شرکت رو با گوگل مپ قرار بدم. حتی یک ماژول هم نصب کردم ولی ارور میده و جایی در ماژول وجود نداره که لینک آدرس رو بذارم؟

چه راهی هست برای این کار خیلی عجله دارم لطفا کمکم کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

چه خطایی دارید؟ طبق قوانین جدید گوگل میبایست به سایتتون API اختصاصی از بخش developer گوگل بگیرید و کد api اختصاصی خودتون رو بهش معرفی کنید حالا یا بصورت مستقیم در سورس و یا از طریق پارامتری که سازنده در ماژول یا افزونه قرار داده باشه..

موفق باشید و سربلند

در 17 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

چه خطایی دارید؟ طبق قوانین جدید گوگل میبایست به سایتتون API اختصاصی از بخش developer گوگل بگیرید و کد api اختصاصی خودتون رو بهش معرفی کنید حالا یا بصورت مستقیم در سورس و یا از طریق پارامتری که سازنده در ماژول یا افزونه قرار داده باشه..

موفق باشید و سربلند

سلام 

از ماژول گوگل مپ استفاده کردم این ارور رو داد: 

This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.

و از آی فریم استفاده میکنم اصلا هیچی نشون نمیده!!!

ضمن اینکه من ماژول گوگل مپ رو با همون عرض جغرافیایی پیش فرض قرار دادم و نمیدونم دقیقا چطور میشه لینک آدرس خودمون رو بدیم؟

ماژول BT Google Maps هم استفاده کردم عالیه حتما استفاده کنید خیلی کار باهاش راحته

در 5 دقیقه قبل، saeid1989 گفته است :

ماژول BT Google Maps هم استفاده کردم عالیه حتما استفاده کنید خیلی کار باهاش راحته

شما هم api اختصاصی گرفتید؟ یا بدون api هم کار میکنه؟

دوستان پیدا کردم راه حل رو . 

در آموزش های آقای طالبی البته. ممنون از آموزش خوبشون

"میتوانید از آی-فریم برای نمایش نقشه استفاده نمایید برای این هدف کافیست وارد سایت 
https://www.google.com/maps 
شوید آدرس خود را پیدا نمایید و بروی دکمه 
Share 
کلیک نمایید در پنجره باز شده گزینه Embed Map را انتخاب نمایید و متن داخل کادر Iframe را کپی و در سایت خود استفاده نمایید ( کاربران جوملا میتوانند این آدرس را در یک ماژول سفارشی قرار دهند (Custom Html) قبل از باز کردن این ماژول باید ویرایشگر جوملا را ساده نمایید تا امکان ذخیره آی-فریم را داشته باشید . "

و البته ممنون از شما دوستانی که نظرتون رو برای من به اشتراک گذاشتید.

در ۱ ساعت قبل، keshvari67 گفته است :

شما هم api اختصاصی گرفتید؟ یا بدون api هم کار میکنه؟

بله Google Map API Key  هم لازمه تو مراحل نصب اش هست

در 52 دقیقه قبل، keshvari67 گفته است :

دوستان پیدا کردم راه حل رو . 

در آموزش های آقای طالبی البته. ممنون از آموزش خوبشون

"میتوانید از آی-فریم برای نمایش نقشه استفاده نمایید برای این هدف کافیست وارد سایت 
https://www.google.com/maps 
شوید آدرس خود را پیدا نمایید و بروی دکمه 
Share 
کلیک نمایید در پنجره باز شده گزینه Embed Map را انتخاب نمایید و متن داخل کادر Iframe را کپی و در سایت خود استفاده نمایید ( کاربران جوملا میتوانند این آدرس را در یک ماژول سفارشی قرار دهند (Custom Html) قبل از باز کردن این ماژول باید ویرایشگر جوملا را ساده نمایید تا امکان ذخیره آی-فریم را داشته باشید . "

بله این روش دستی هست که برای همه نوع وب سایت استفاده میشه ولی وقتی یه پلاگین مخصوص جوملا هست که اونم با api این کار رو انجام میده روش مطمئن تری هست. این پلاگین امکانات بیشتری هم داره

برخی از ویژگیها :
استفاده از آخرین نسخه گوگل مپ
پشتیبانی از هر دو نوع آدرس ورودی : آدرس و مختصات
نمایش محل با استفاده از ژئوکدینگ (طول و عرض جغرافیایی)
شناسایی خودکار زبان
قابلیت سفارشی سازی
و..

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری