rezabaghaie

کپی مطلب و تاثیر روی سئو

6 پست در این موضوع

سلام

من شنیدم که کپی مطلب از سایت های دیگه برای سئو بد هستش و باعث افت رتبه در گوگل میشه .

سایت من جوریه که دو قسمت برای مقالات و اخبار داره که اکثرا اخبارش رو از خبرگذاری ها کپی میکنم! متاسفانه باعث شده رنک سایت خراب بشه.

هم میخوام رنک سایتم بهتر بشه و هم بتونم مطلب کپی کنم! برای رفع این مشکل چکار باید بکنم؟

همینکه اول هر مطلب اضافه کنم " به نقل از تک آیدیا و به گزارش .... " کافیه یا باید داخل متن هم تغییرات وجود داشته باشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

اول اینکه میتونید روی توضیحات متا و تگهای متا مانور بدید چون اگر آیتمی دارای این دو فیلد باشه موتورها در نگاه اول این رو مورد توجه قرار میدند بجای اینکه کل مطلب چند خطی تون رو بخونن.

مورد دوم اینکه میبایست جوری بنویسید که موتورها متقاعد بشن که این مطلب و محتوا همون مطلب و محتوایی که از مرجعش برداشتید نیست "دقیقا! " اینهم با افزودن پیشوند و پسوند و میانوندهای مختلفی میشه اون مطلب رو ماله خود کرد.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در 3 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام

اول اینکه میتونید روی توضیحات متا و تگهای متا مانور بدید چون اگر آیتمی دارای این دو فیلد باشه موتورها در نگاه اول این رو مورد توجه قرار میدند بجای اینکه کل مطلب چند خطی تون رو بخونن.

مورد دوم اینکه میبایست جوری بنویسید که موتورها متقاعد بشن که این مطلب و محتوا همون مطلب و محتوایی که از مرجعش برداشتید نیست "دقیقا! " اینهم با افزودن پیشوند و پسوند و میانوندهای مختلفی میشه اون مطلب رو ماله خود کرد.

موفق باشید و سربلند

ممنون از راهنماییتون

فقط یه سوال کوتاه که تاپیک جدید نزنم سایت شلوغ بشه :

توضیحات متا و تگ های متا رو از قسمت "انتشار" در ویرایش مطلب وارد میکنم - وقتی page source میگیرم همه چیز درسته حتی تگ های open graph  هم ایجاد شدن ، اما وقتی با سایت های مربوط به چک سئو سایت رو چک میکنم پیغام میده که keyword خالی هستش!! 

باسلام

همه ی سایت های چک کننده که نمیتونند ملاک خوبی برای تست سایت باشند...از یک سرویس دیگر و معتبر تر استفاده کنید...

شاید هم اون داره سایتتون رو از روی کشش میخونه. (قبلا باهاش چک کردین)

1 کاربر پسند دیده است

خیلی خیلی ممنون از لطفتون

فقط یه نکته بگم که طبق قانون جدید ، وب سایت هایی که میخوان خبر بزارن و سبک خبرها به صورت " به نقل از | عنوان سایت| و به گزارش ... " باشه (یا هرچیز دیگه که مثلا خبر رو از خودشون کنن یا مثل من برای سئو مشکل نخورن) شامل خبرگزاری میشن و باید مجوز بگیرن و برای دریافت مجوز هم باید شرکت ثبت شده داشته باشن. وگرنه درصورت مشاهده سایت فیلتر و با مدیر سایت برخورد میشه!

مگه اینکه عینا با ذکر منبع بدون تغییر خبر رو کپی کنن

کپی محتوا بدون ذکر منبع مشکلی نداره برای سئو

منبع هم باید لینک بدی به همون صفحه ای که ازش کپی کردی

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری