fidoman

ساخت دمو پیشفرض برای سایت

7 پست در این موضوع

سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار

من دارم یه سایتی رو درست میکنم که 10 تا قالب رو میخوام بصورت دمو نشون بده
این قالب ها بصورت html و استاتیک هستش

و بعد برای هر یک از این قالب ها یک فرم بصورت آکاردئونی تعبیه بشه که
هرکس این قالب رو خواست به اون فرم اطلاعات خودش رو ثبت کنه
نمونه فرم رو پیوست میکنم که سه تا فیلد بیشتر نداره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

FireShot Screen Capture #779 - 'دانلود قالب رایگان HTML Seoexp - SEO and Marketing HTML Template' - rayaniko_com_Free-Html_5311.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

بنده متوجه درخواستتون نشدم... شما  میخواهید فرم ایجاد کنید یا فرم سفارش و یا بخشی برای نمایش قالبهاب دموتون؟

اقا حجت سلام

ببنید من یه سایت میخوام طراحی کنم تصویری از این 10 تا قالب قرار بدم که هر تصویر لینک بشه و دموی اون قالب رو اون شخص ببینه و چناچه خواست سفارش بده یه دکمه براش تعریف بکنیم و متصلش کنیم به فرم ثبت سفارشات

سئوال من این بود چطور برای هر قالب یه دمو درست کنم (اسکرین شات نباشه )

در 1 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام

بنده متوجه درخواستتون نشدم... شما  میخواهید فرم ایجاد کنید یا فرم سفارش و یا بخشی برای نمایش قالبهاب دموتون؟

سلام از بنده است

فرم سفارش برای هرکدوم

سلام مجدد

روی هاستتون فایلهاتون رو یا بصورت پوشه و یا بصورت ساب دامین نصب کنید. بعد لیکش کنید در هر جایی که مدنظرتونه.

میتونید براشون اسم تعریف کنید و در فرمتون (ار اس فرم) یک فیلد بازشونده و کشویی اسمهاشون رو بذارید حتی میتونید هر کدکم رو یک قیمت مجزا بذارید که کاربر بک انتخابش بره مبلغ اختصاصیش رو پرداخت کنه...

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در ۱ ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام مجدد

روی هاستتون فایلهاتون رو یا بصورت پوشه و یا بصورت ساب دامین نصب کنید. بعد لیکش کنید در هر جایی که مدنظرتونه.

میتونید براشون اسم تعریف کنید و در فرمتون (ار اس فرم) یک فیلد بازشونده و کشویی اسمهاشون رو بذارید حتی میتونید هر کدکم رو یک قیمت مجزا بذارید که کاربر بک انتخابش بره مبلغ اختصاصیش رو پرداخت کنه...

موفق باشید و سربلند

اقا حجت سنگین نمیشه ؟

بعد فرم کشویی رو چطوری باید بسازم ؟که مخصوص اون قاالب باشه ؟

سلام مجدد

چی رو سنگین میگنه دوست عزیز؟ شما خودتون فرمودین که نمیخواهین صرفا یک تصویر باشه و دموی آنلاین بذارین. پس می بایست دموش رو روی سرورتون بذارین.

فرمتون رو ایجاد کنید یک فیلد کشویی انتخاب کنید و ایجادش کنید و آیتمهای خودتون رو داخلش قرار بدید...

موفق و سربلند باشید

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری