mrhossein

ارور 1062 در آپدیت به جوملا 3.7.3

18 پست در این موضوع

سلام در آپدیت به نسخه 3.7.3 با این مشکل مواجه شدم.

هشدار

JInstaller: :نصب: ایراد SQL Duplicate entry '437' for key 'PRIMARY'
بروز رسانی فایل : مشکل در پایگاه داده تابع پایگاه داده با ارور 1062 مواجه شد
Duplicate entry '437' for key 'PRIMARY'
SQL =
INSERT INTO `#__extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES
(437, 'plg_quickicon_joomlaupdate', 'plugin', 'joomlaupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0),
(438, 'plg_quickicon_extensionupdate', 'plugin', 'extensionupdate', 'quickicon', 0, 1, 1, 1, '', '{}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);

حالا چکار کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همچنین کامپوننت فیلد جوملا یافت نشد.

هشدار

ایراد در بارگذاری کامپوننت: com_fields, کامپوننت پیدا نشد

شما یه جوملا 3.7.3 کامل رو دانلود و روی سایتتون آپلود و اکسترکت کنید بعدش اول پوشه installation رو حذف کنید و بعد از مدیریت افزونه ها به تب دیتابیس برید و گزینه فیکس رو هم بزنید سپس سایت رو مجدد چک کنید

1 کاربر پسند دیده است

در در 7/8/2017 در 12:06، saber گفته است :

شما یه جوملا 3.7.3 کامل رو دانلود و روی سایتتون آپلود و اکسترکت کنید بعدش اول پوشه installation رو حذف کنید و بعد از مدیریت افزونه ها به تب دیتابیس برید و گزینه فیکس رو هم بزنید سپس سایت رو مجدد چک کنید

سلام

من از این روش استفاده کردم ولی جواب نداد ... البته جوملا 3.7.4 رو آپلود و اکسترکت کردم ... الان منو ها ، محتوا و خیلی قسمت های مدیریت کار نمیکنند... حتی تنطیمات ...

فقط در اطلاعات سیستم نسخه ی پایگاه داده رو زده 5.6.29 ... امکان داره mysql سرور ورژنش قدیمی تر باشه ؟؟؟ چی بهشون بگم؟

نسخه پایگاه داده درسته نسخه Php چند هست ؟

2 - کار نمیکنه را توضیح دهید دقیقا کلیک میکنید چه اتفاقی می افته ؟

در 5 دقیقه قبل، p30template گفته است :

نسخه پایگاه داده درسته نسخه Php چند هست ؟

2 - کار نمیکنه را توضیح دهید دقیقا کلیک میکنید چه اتفاقی می افته ؟

1- نسخه ی پی اچ پی   5.6.25  هست.

2- وقتی کلیک میکنم صفحه کاملا سفید میشه 

اگر تنظیمات کلی جوملا باز میشه :

مدیریت جوملا > تنظیمات کلی > سربرگ سرور > نمایش خطا > حداکثر > ذخیره

اگر باز نمیشه فایل configuration.php در روت جوملا را باز کنید و مقدار error_reporting را برابر با maximum قرار بدید ذخیره کنید

ببینید خطایی نمایش داده میشود یا خیر اگر نشد وارد سی پنل بشین بعد وارد MultiPHP INI Editor بشید و display erorr را روشن کنید ذخیره کنید  مجدد وارد صفحه ای که سفید هست بشید ببینید چه خطایی دارید

بله مقدار رو روی maximum قرار دادم و این ایراد در صفحه اول ظاهر شد :

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /public_html/plugins/system/joominastatisticsystem/joominastatisticsystem.php on line 162

یه افزونه از جومیناست فکر میکنم...

این ایراد هم در تنظیمات کلی و همه قسمت هایی که کار نمیکنند با اون بالایی نمایش داده شد :

Fatal error: Class 'FieldsHelper' not found in /public_html/plugins/system/fields/fields.php on line 214

افزونه ها > مدیریت افزونه ها > کاوش وارد این بخش بشید روی دکمه جستجو یا discover کلیک کنید هر چی اومد تیک بزنید روی Install کلیک کنید

در 1 دقیقه قبل، p30template گفته است :

افزونه ها > مدیریت افزونه ها > کاوش وارد این بخش بشید روی دکمه جستجو یا discover کلیک کنید هر چی اومد تیک بزنید روی Install کلیک کنید

نمیاره.. این صفحه هم سفید نشون میده و همون ارور رو نمایش میده...

این پوشه رو تغییر نام بدید  public_html/plugins/system/fields  ببنیید صفحات باز میشن یا نه /

موضوع بعدی اسم دامنه را شما از لینک خطا حذف میکنید  یا در خطا به این صورت نمایش میده ؟

در 2 دقیقه قبل، p30template گفته است :

این پوشه رو تغییر نام بدید  public_html/plugins/system/fields  ببنیید صفحات باز میشن یا نه /

موضوع بعدی اسم دامنه را شما از لینک خطا حذف میکنید  یا در خطا به این صورت نمایش میده ؟

بله تغییر نام دادم درست شد!

الان همینطوری ادامه بدم؟؟ مشکل اون فایل چی هست؟

- بله خودم حذف میکنم که کوتاه بشه ، کامل بفرستم؟

خیر نیاز به ارسال کامل نمیباشد فقط میخواستم ببینم ادرس دهی اشتباه است یا شما حذف میکنید .

وارد دیسکاور بشین و تیک همه گزینه ها را بزنید و نصب را بزنید احتمالا مشکل شما رفع بشه

در 27 دقیقه قبل، p30template گفته است :

خیر نیاز به ارسال کامل نمیباشد فقط میخواستم ببینم ادرس دهی اشتباه است یا شما حذف میکنید .

وارد دیسکاور بشین و تیک همه گزینه ها را بزنید و نصب را بزنید احتمالا مشکل شما رفع بشه

حل نشد...

الان توی ماژول ها هم نمیتونم برم...

این ایراد رو توی ماژول مینویسه :

Fatal error: Class 'FieldsHelper' not found in .../plugins/editors-xtd/fields/fields.php on line 46

این فایل fields.php کلا انگار مشکل پیدا کرده!ش

با سلام یه جوملای خام هم نسخه بک ورژن فعلی تون رو دانلود کنیدو، پوشه installation رو حذف کنید کل پوشه ش رو روی سایتتون اکسترکت کنید.

قبل از هرچیزی بکاپ فراموش نشه...

موفق باشید و سربلند

در در 8/8/2017 در 23:49، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام یه جوملای خام هم نسخه بک ورژن فعلی تون رو دانلود کنیدو، پوشه installation رو حذف کنید کل پوشه ش رو روی سایتتون اکسترکت کنید.

قبل از هرچیزی بکاپ فراموش نشه...

موفق باشید و سربلند

موفق شدم جوملا رو به آخرین نسخه یعنی 3.7.5 ارتقت بدم ولی این دو گزینه به منوی مطالب اضافه شدند که از اول هم مشکل همین fields بود!!!

پیوست

Prblm.jpg

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری