donbal

مشکل با نمایش مطالب k2 از طریق ماژول در سایت

11 پست در این موضوع

سلام 

من یه سری مطالب مجموعه های k2 رو توی صفحه اصلی دارم نمایش می دم اما وقتی رو ادامه مطلب می زنی یا رو عنوان کلیک می کنی آدرس عوض می شه اما تو همون صفحه اول می مونه انگار 

آدرس هم به این صورت عوض می شه که در انتهای آدرس سایت /item/206 می یاد و همین جور می مونه

http://mysite.com/item/206-siasat

فکر می کنم اگه اسم مجموعه قبلش بیاد درست می شه اما نمی دنم چطور می شه آوردش 

اگه کسی می دونه منو راهنمایی کنه 

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام 

اگر  تنظیمات سئوی جوملاتون بطور صحیح انجام شده باشه و به پارامترها و آپشنهای کاتو هم دست نزده باشید قاعدتا نبایستی مشکلی بوجود بیاد جز اینکه تغییر داده باشین که اینم می بایست برریی بشه.

یک منو از نوع مجموعه های کاتو بسازید بعد ببینید ایتمهاتون لینک صحیح و یکتا دارند یا خیر؟

موفق باشید و سربلند

دست ک نزدم

لینک یکتا دارند اما باز نمی شن 

آیا جایی داره ک برم نوع لینک رو تغییر بدم 

یا افزونه ای براش هست ؟

در 7 ساعت قبل، sajadz گفته است :

سلام. با اجازه استاد مردانه زاده بنده چون این مشکل را داشتم شاید بتونم کمکشون کنم. 

شما در قسمت تنظیمات k2 و در بخش تنظیمات سئو، منوهای افزودن پسوند ایتم و... به آدرس ها را بردارید احتمالا درست بشه.

موفق باشید. 

با تشکر از شما اما من همه اونا رو فعال و غیر فعال کردم و اخر سر هم هنوز به نتیجه نرسیدم و مشکل پابرجاست

در 20 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام 

اگر  تنظیمات سئوی جوملاتون بطور صحیح انجام شده باشه و به پارامترها و آپشنهای کاتو هم دست نزده باشید قاعدتا نبایستی مشکلی بوجود بیاد جز اینکه تغییر داده باشین که اینم می بایست برریی بشه.

یک منو از نوع مجموعه های کاتو بسازید بعد ببینید ایتمهاتون لینک صحیح و یکتا دارند یا خیر؟

موفق باشید و سربلند

جناب مردانه وقت دارید دسترسی بفرستم شما هم بررسی کنید ؟

در 3 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

قالب سایت رو به قالب پیشفرض جوملا تغییر بدید تست کنید

درست نشد 

یعنی اصلا ماژول هاش رو نمی یاره ک نشون بده 

از دوستان کسی تخصصی داره من اطلاعات بدم زحمت بکشه چک کنه ؟

من اوردم مطالب رو تو خود مطالب جوملا اما هنوز این مشکل هست 
فکر می کنم از خود جوملا باشه 
چطور می شه چک کرد دید مشکل از چیه 

شما برای مطالبتون منو ساختید؟ اگر برای مجموعه مطالب منو نساختید براشون منو بسازید بعد تست کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری