majid-chamran

راه اندازی یک سایت حراجی آنلاین (مزایده آنلاین)

8 پست در این موضوع

به نام خدا

سلام

من میخوام یک سایت راه اندازی کنم که دقیقا مانند یک حراجی عمل کنه . روند کار به اینصورته که یک کالا بوسیله مدیر سایت  در مدت دلخواه به مزایده گذاشته می شود

کاربرانی با پراداخت حق ورودی مشخص وارد مزایده شده و حداکثر تا ده بار می توانند قیمت دلخواه خود را برای کالا به ثبت برسانند .

در نهایت این کالابه بالاترین قیمت به فروش می رسد.

تمای کاربرانی که در این مزایده شرکت کرده اند از خرید 125 درصدی در فروشگاه سایت بهره مند خواهند شد.

نمونه این سایت دقیقا سایت رد کالا هست

ممنون میشم بفرمایید

1- این سایت رو میشه با جوملا راه اندازی کرد ؟

2 - واسه قسمت مزایده ی سایت و تخفیفی که عرض کردم به چه نحو باید عمل کنم و به چه افزونه ای نیاز دارم.

3 - هزینه ی راه اندازی همچنین سایتی چه مقدار است ؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام 

خدمت شما... بله میشه چنین سایتی رو با جوملا پیاده کرد...

خب در ساز و کار و روندها متفاوت هست...

میتونید از افزونه های Auction Factory -  Hika Auction - JExtn Auction Reverse  استفاده کنید. 

این سورس ها تجاری هستند.

ضمنا ما اخیر بسته ای بصورت آماده ی نصب با سورس تجاری JExtn Auction پیاده سازی کردیم. 

در صورت نیاز میتونید از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید...

موفق و سربلند باشید

اگه دقیقا همینجور بخوام پیاده سازی بشه چی ؟ با جوملا یا cms های دیگه میشه ؟؟؟

ممنون میشم در مورد قیمت هم راهنمایی بفرمایید

--------------------------

اگر جسارت نباشه مهندس احساس میکنم خیلی کلی گفتید ممنون میشم با جزئیات دقیق تر راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

خب اگر دقیقا همین پیاده سازی بشه .اون دیگه میشه یک طراحی اختصاصی وب سایت که باید ببنید کدوم یک از افزونه های موجود بیشتری کارایی مشابه رو میتونند انجام بدند براتون. قیمت هر کدوم از سورس هایی که بهتون گفتم از 50یورو قیمتشون هست تا نزدیک 300یورو! 

فارغ از هزینه های سورس باید بررسی بشه جزئیات سیستمی که مدنظرتوهه چی هستش. توی بک اندش چه امکاناتی در اختیار مدیر و یا سایر کاربران قرار داده میشه...همینجوری نمیشه گفت...

ولی برای پیاده سازی همچین سایتی شما حداقل میبایست 7-8 تومن رو در نظر داشته باشید...

اگر مشتریتون زیر مبالغ 4-5 تومن مدنظرش هست. پیشنهاد میکنم خودتون از انجام کار انصراف بدید.

چون با کمتر از این مبالغ این پروژه اجرایی نیست به نظرم

موفق باشید و سربلند

من بهش گفتم 4 الی 5 میلیون . اما ایشون بیشتر روی زمان بحث دارند و میخوان کمتر از یک ماه بهشون تحویل بدم که فکر نکنم به همچین چیزی .

به هر حال ممنون میشم یه بررسی بفرمایید ببینید دقیقا این سایت رو میشه با جوملا و افزونه هاش پیاده سازی کرد یا نه .

حتی اگه بتونید دقیقا همین رو تحویل مشتری بدید . با خودتون قرارداد می بندم واسه انجامش

باسلام

دوست عزیز بررسی کردن یک پروژه و چیزی که بصورت طرح اختصاصی هست و عمومی نیست. ممکنه چند روز و چند هفته زمان ببره صرفاً!!!

بعنوان راهنمایی اگر میخواهید میتونید خودتون سیستم رو کامل بررسی کنید. ثبت نام کنید .سفارش بدید .محصول بگیرید و...تا سناریوی کامل دستتون بیاد. بعدش میتونید همینجا مطرح کنید میتونیم راهنماییتون کنیم.

ولی این کار عینا با همین داستان , به هیچعنوان یکماهه نمیتونید جمعش کنید. و با اون مبلغ 4-5 تومن!

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

سلام

من سایت مشابه همین رو راه اندازی کردم اگرتمایل دارید می تونم برای شما هم با قیمت مناسب و در زمان خیلی کم راه اندازیکنم

09198596817

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری