shahab.khani

طراحی افزونه پاداش دهی

5 پست در این موضوع

سلام من یک سری کوپن تخفیف دارم که میخوام به کاربرا بدم

اما میخوام کاربرا بیان و مثلا روی 3 تا از بنرهای سایت کلیک کنن تا مثلا 1000 امتیاز بهشون بده 

و این امتیاز ها رو بشه توی j2store  استفاده کرد

کسی میتونه همچین چیزی درست کنه ؟

و چقدر هزینش میشه ؟؟؟؟

ممنون میشم از اساتید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در واقع کاربر بعد از جمعاوری امتیاز 

یا میتونه بیاد امتیازش رو واسم بفرسته و من بهش کوپن بدم

یا بتونه با ارزش تومانی همون خرید کنه

افزونه ی پاداش جی 2 استور هستش اما این امکانات من رو اگه کسی بتونه اضافه کنه ممنون میشم 

باسلام

میتونید از افزونه Alphauserpoint یا AltaUserpoint استفاده کنید. شما توی این افزونه رول هایی که میخواهید اجرا بشن و کاربر بتونه ازشون امتیاز کسب کنه رو ایجاد میکنید. بعد بواسطه ی افزونه هماهنگ شده با j2store  این امکان رو به کاربرتون میدید که خرید امتیازی داشته باشه.

در 1 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

میتونید از افزونه Alphauserpoint یا AltaUserpoint استفاده کنید. شما توی این افزونه رول هایی که میخواهید اجرا بشن و کاربر بتونه ازشون امتیاز کسب کنه رو ایجاد میکنید. بعد بواسطه ی افزونه هماهنگ شده با j2store  این امکان رو به کاربرتون میدید که خرید امتیازی داشته باشه.

بله من این افزونه رو دیدم 

اما من پلاگینی میخوام که طرف روی بنرهای کلیکی صباویژن و ... کلیک کرد ، بهش امتیاز بده 

همچین چیزی نمیدونم تو کدوم یک از پلاگین هاش هستش 

دو تا پلاگین مرتبط با بنر داشت که من دیدم ، و نوشته بود که فقط با سیستم کامپوننت بنر جوملا کار میکنه 

نظرتون چیه ؟

خب اگر بخواهید این خودکار بودن با سیستمهای کلیکی صبا و... هماهنگ باشه میبایست درخواست کدنویسی اختصاصی رو بدید. چون همونطور که میدونید این سیستم با بنرهای جوملا کار میکنه. 

یا ترفند دیگری هم میتونید بزنید. کدهای embed اون بنرها رو بردارید و تحت یک ایتم مطلب جوملا ذخیره کنید. بعد در رول هایی که در الفایوزر تعریف میکنید رولتون رو برحسب بازدید یا کلیک مطلب تنظیم کنید. 

البته این مورد رو خودم تست نکردم. میتونید تست کنید ببنید که عملیاتی هست یا خیر...

موفق باشید و سربلند