sado1214

عدم نمایش محتوای صفحات سایت

10 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان

برای مدتی هست تمام صفحات سایت مطالبش نشون داده نمیشه
روی منو یا عنوان مطلب کلیک میکنم وارد صفحه مرتبط با اون مطلب میشه اما فقط منوهای بالا و فوتر سایت نشون داده میشه و خود مطلب نشون داده نمیشه

چه مطالب معمولی چه محصولات فروشگاهم و حتی فرم تماس با ما و ...
همه چی هم سرجاش هست و درسته خود به خود اینطوری شده

یه افزونه نمایش کتاب هم بود که اول فقط فکر کردم اون مشکل داره که افزونه رو عوض کردم و دوباره تنظیماتش رو انجام دادم الان فقط همون درست نشون داده میشه

لطقفا راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از تنظیمات قالب ، چک بفرمایید گزینه نمایش کامپوننت ، یا محتوی ، یا چنین لغات هم معنی روی بلی ست شده باشه ، این مشکل به این تنظیم مربوط هست

1 کاربر پسند دیده است

ممنونمبررسی کردم همچین چیزی پیدا نکردم

میشه دسترسی بدم خودتون هم بررسی کنید

تنها چیزی که مربوط به تنظیمات در قسمت تنظیمات قالب هست مربوط میشه به فعال کردن پیش نمایش ماژول ها.

از طرف دیگه بعید میدونم اشکال به این موضوع مربوط باشه چون وقتی یکی از کامپوننت ها را نصب مجدد انجام دادم به درستی نمایش میده و مشکلی نداره.
قاعدتا اگر اشکال به تنظیمات مربوط میشد هیچ کامپوننتی را نیاید نمایش میداد.

1 کاربر پسند دیده است

دوستان من هنوز نتونستم علت این مشکل رو پیدا کنم علی رغم سرچ هایی که انجام دادم 

لطفا دوستان اگر راه حلی به ذهنشون میرسه بگند

ممنون میشم

سلام علیکم خدمت شما...

تاجایی که بنده خاطرم هست در قالبی که منتشر کردیم این مسئله نبود. قالب اردیبهشت فارسی شده و بهینه شده قالب تجاری TX Nefario  بوده که بصورت تجاری خریداری کردیم. و در نسخه همون زمان بصورت آپدین نهایی در انجمن منتشر شد. حالا آپدیتش کرده باشین به آخرین ورژن جوملا یا فریم ورک اون دیگه مسئله ی دیگری هست...

لینک بدید تا ببنیم دقیقا کدوم بخش ها مدنظرتون هست؟ و کدوم قسمته

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

بله تقریبا یک سال میشه که این قالب هست و مشکلی نداشته

دقیق نمیدونم بعد از اپدیت جوملا این اتفاق افتاده یا قبلش
یکی از کامپوننت ها رو برای نمونه که مجدد نصب کردم مشکل مربوط به همون صفحه برطرف شد اما بقیه صفحات هنوز مشکل دارند.

اطلاعات رو براتون خصوصی ارسال کردم

ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری