milad.spark

هیکاسریال

6 پست در این موضوع

سلام ، دوستان وقت بخیر ، تو نت ، دنبال آموزش هیکاسریال خیلی گشتم ، منتها text فارسی پیدا نکردم ، eng جز خود سایت نبود ، اونم واضح نبود ، step by step نمی گه ، اگر کسی تجربه کار جهت فروش سریال با هیکا رو داشته ، لطفا راهنمایی کند
باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام علیکم. به نظر سوالتون و جایی که بهش به مشکل خوردید رو بیان کنید بهتر باشه.

چون این چیزی که شما میفرمایین یعنی مایل هستید که یک فرد آموزش کامل سیستم رو بصورت ویدئویی یا متنی با زبان فارسی و یا تصویری تدوین و ارائه کنه. خب طبیعی هستش که تصور نمیشه چنین فردی با این مختصات پیدا بشه و انجام بده.

پس به نظرم بهتر هست خودتون یه قدم بردارید . هرجایی که به مشکل یا ابهام برخورد کردید مطرح کنید تا مستقیما و دقیقا بشه راهنماییتون کرد.

موفق و سربلند باشید

در 10 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

چون این چیزی که شما میفرمایین یعنی مایل هستید که یک فرد آموزش کامل سیستم رو بصورت ویدئویی یا متنی با زبان فارسی و یا تصویری تدوین و ارائه کنه. خب طبیعی هستش که تصور نمیشه چنین فردی با این مختصات پیدا بشه و انجام بده.

پس به نظرم بهتر هست خودتون یه قدم بردارید . هرجایی که به مشکل یا ابهام برخورد کردید مطرح کنید تا مستقیما و دقیقا بشه راهنماییتون کرد.

موفق و سربلند باشید

جناب مردانه ، ضمن تشکر از پاسخ گویی همیشگی شما ، مشکل من در حال حاضر چند مورد است :

سایت در حال حاضر up هست و اگر خواستید ، دسترسی رو براتون بفرستم

ببینید ، من می خوام یکسری لایسنس رو جهت فروش قرار بدم ، برای این کار با هیکا شاپ ، محصولات رو نیز معرفی کردم و تمام کارهای بانکی و اتصال به درگاه رو انجام دادم ، منتها مشکلم زمانی هست که میخوام سریال ها رو به محصول  معرفی شده ، ضمیمه کنم ، تا زمانی که مشترک محصول رو می خره ، در واقع لایسنس رو که خرید براش ایمیل شه یا در برگشت پس از درگاه بهش نشون بده، برای این کار چند سریال به صورت تست قرار دادم و روی یکی از محصولات به فرض ، روی antivirus ضمیمه نمودم ، منتها  1: با اصطلاحات فارسی شده در قسمت سریال آشنایی ندارم  ( پیوست شده ) می خواستم وقتی خرید ، لایسنس رو بهش نشون بده 2- دوم لایسنس رو به محصول معرفی کردم ، منتها نمی دونم ، آیا این کار رو درست انجام دادم یا خیر( پیوست شد عکس دوم ) لطفا راهنمایی فرمایید ، با سپاس

Untitled.png

eset.sparknet.ir_2017-09-07_13-08-17.png

در 10 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

موفق و سربلند باشید

جناب مردانه ، ضمن تشکر از پاسخ گویی همیشگی شما ، مشکل من در حال حاضر چند مورد است :

سایت در حال حاضر up هست و اگر خواستید ، دسترسی رو براتون بفرستم

ببینید ، من می خوام یکسری لایسنس رو جهت فروش قرار بدم ، برای این کار با هیکا شاپ ، محصولات رو نیز معرفی کردم و تمام کارهای بانکی و اتصال به درگاه رو انجام دادم ، منتها مشکلم زمانی هست که میخوام سریال ها رو به محصول  معرفی شده ، ضمیمه کنم ، تا زمانی که مشترک محصول رو می خره ، در واقع لایسنس رو که خرید براش ایمیل شه یا در برگشت پس از درگاه بهش نشون بده، برای این کار چند سریال به صورت تست قرار دادم و روی یکی از محصولات به فرض ، روی antivirus ضمیمه نمودم ، منتها  1: با اصطلاحات فارسی شده در قسمت سریال آشنایی ندارم  ( پیوست شده ) می خواستم وقتی خرید ، لایسنس رو بهش نشون بده 2- دوم لایسنس رو به محصول معرفی کردم ، منتها نمی دونم ، آیا این کار رو درست انجام دادم یا خیر( پیوست شد عکس دوم ) لطفا راهنمایی فرمایید ، با سپاس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری