misanweb

پلاگین درج تصویر شاخص پیشفرض

5 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز

در وردپرس این امکان وجود دارد که در یک مطلب که بدون تصویر بمونه یک تصویر پیشفرض خودکار اضافه بشه تا مطلب بدون تصویر باقی نمونه

برا جوملا همچین افزونه ای هست که بتوان این کار را کرد ؟؟

یعنی فرض کنید یک سایت خبری دارید خب تصویر خبر رو در مطلب درج میکنید اما بعضی مطالب عکسی برا اونا ندارید جوری بشه که یک تصویر شاخص (مثلا بدون تصویر) خودکار درج بشه به مطالب

ممنون میشم دوستان کمک کنند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز یه افزونه برای این کار توسط جومینا ترجمه شده بود که وقتی مطلبی ارسال میشد اگه تصویر نداشت از تصویر پیشفرض استفاده می کرد ، صبر کنید انشالله باطریم(لپ تاپ) نخوابید براتون ارسال می کنم ،باید بگردم و پیداش کنم

یادم نمیاد جومینا همچین افزونه ای رو منتشر کرده باشه

به هر حال دعا میکنم باطری لپ تاپتون تموم نشه و بتونید برا من پیداش کنید

ممنونم

یادم نمیاد جومینا همچین افزونه ای رو منتشر کرده باشه

به هر حال دعا میکنم باطری لپ تاپتون تموم نشه و بتونید برا من پیداش کنید

ممنونم

دوست عزیز شرمنده دیر شد

لینک افزونه مورد نظر در جوملای جهانی

http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/latest-news/14771

برای جومینا هم برید تو سایتش احتمالا پیدا می کنی(من که پیداش نکردم)

سپاس گذارم دوست عزیز

اینی که شما معرفی کردین ماژول اخبار هست

ولی من به دنبال یک پلاگین هستم که هر مطلبی که بدون تصویر باشه پلاگین براش یه تصویر پیش فرض درج کنه نه اینکه تصویر پیش فرض در ماژول خبری باشه

خب اماژول های این چنینی زیاده مثلا mini front page که اگر خبری تصویر نداشت تصویر میذاره

ممنون میشم یک پلاگین برای این منظور معرفی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری