vahid_silent

عدم نمایش نسخه جدید جوملا برای بروزرسانی

6 پست در این موضوع

با عرض سلام و وقت بخیر

مشکلی که در حال حاضر برای من پیش اومده اینه که وقتی میخام جوملای 2.5 خودمو به جوملا 3.7 اپدیت کنم اصلا هیچی نسخه ی جدید برای آپدیت نمایش داده نمیشه و فقط مینویسه جوملای شما بروز میباشد

با اینکه من قسمت پارامترهارو روی پشتیبانی کوتاه مدت قرار دادم

کش خالی کردم

کامپوننت هارو حذف و بعضی رو بروز کردم و از آموزش های داخل اینترنت استفاده کردم

اما هیچ چیزی نشون داده نمیشه، در حال حاضر هم جوملای من 2.5.27 میباشد

ادرس سایت http://barangadget.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

هرگر این جور آپدیت ها رو از آپدیتر جوملا انجام بطور مستقیم انجام ندید. 

بلکه ورژنی که میخواهید آپدیتش کنید فایلش رو از مخزن جوملای جهانی دانلود کنید و بعد از طریق هاست روی پوشه جوملاتون اکسترکت کنید و بعد ا اطریق مدیریت جوملا، بخش نصب/حذف و منوی دیتابیس، دیتابیستون رو فیکس کنید.

قبل از هرگونه تغیییر بکاپ فراموش نشه...

موفق باشید و سربلند

یعنی الان من آخرین ورژن جوملا رو داخل هاستم (public_html) اپلود کنم و پوشه ی installation رو حذف کنم

پایگاه داده رو متوجه شدم اما قسمت حذف و نصب رو نفهمیدم باید چیکار کنم

با این پیام موجه شدم الان

Fatal error: Call to a member function isClient() on null in /home/wbdesign/public_html/plugins/system/logout/logout.php on line 48

خدمتتون عرض شد. میبایست سورس آپدیتر جوملا رو دانلود و روی هاستتون بریزید نه نسخه جوملا Full Package!

منظور پچ های آپدیتر زیر بودند

https://downloads.joomla.org/cms/joomla3/3-7-5

اگه اون دیتابیس رو متوجه شده باشین همونه نصب و حذف همون مسیر دسترسی به دیتابیس بود که گفتم برید بعد از آپدیت اونجا و دیتابیس رو فیکس کنید.

موفق باشید و سربلند

سلام مجدد خدمت مهندس مردانه زاده

جناب بعد از اکسترکت کردن فایل های پچ آپدیتر که از سایت جوملا جهانی دانلود کردم صفحه کاملا سفید میشه و قادر به دسترسی فیکس کردن پایگاه داده نیستم

مشکل هم از دیتا بیس هست چون وقتی وارد phpmyadmin میشم خطای زیر رو میده

{"success":false,"error":"
\"\" You should upgrade to MySQL 5.5.0 or later.<\/div>"}
Open new phpMyAdmin window
Warning in ./libraries/plugins/auth/AuthenticationCpanel.php#627
mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'cpses_wblxytv4eb'@'localhost' (using password: YES)

Backtrace

./libraries/plugins/auth/AuthenticationCpanel.php#627: mysqli_connect(
string ********,
string ********,
string ********,
string ********,
string ********,
)
./libraries/plugins/auth/AuthenticationCpanel.php#387: PMA\libraries\plugins\auth\AuthenticationCpanel::cp_mysql_auth_check(
string 'cpses_wblxytv4eb',
string '5L7S2MeGT2RbJ_lWPUH5as4OBkujGi3T',
)
./libraries/common.inc.php#667: PMA\libraries\plugins\auth\AuthenticationCpanel->authCheck()
./db_structure.php#15: require_once(./libraries/common.inc.php)
mysqli_real_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)
mysqli_real_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)
Notice in ./libraries/common.inc.php#792
Use of undefined constant PMA_MYSQL_INT_VERSION - assumed 'PMA_MYSQL_INT_VERSION'

Backtrace

./db_structure.php#15: require_once(./libraries/common.inc.php)

از بخش دیتا بیس هم قادر به repair کردن جداول نیستم

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری