ansar2000

این قالبی رو که طراحی کردم روقیمت گذاری کنید

15 پست در این موضوع

سلام.این قالبی رو که طراحی کردم رو چطور ارزیابی می کنید. منصفانه بهش چه نمره ای از 20 میدین؟؟؟؟ 

این هم اسمش:  www.toluekerman.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در 46 دقیقه قبل، clik8000 گفته است :

سلام

نمره 11 میدم

نقطه قوتی هم داره؟ یا کلا ضعیفه!؟

درود

گرافیک ضعیف است

زیرمنوها نمایش داده نمیشن

ریسپانسیو مشکل داره و ماژول ها مخفی هستن برای موبایل

صفحه اصلی خیلی خلوته

اما کدنویسی تا حدی بهینه س و سرعت سایت خوبه

1 کاربر پسند دیده است

درود

خیر.شاید از نظر شما چون زحمت کشیدید ارزش بسیاری داشته باشه.اما کاربر میتونه با پرداخت تنها 25000 تومن یه قالب حرفه ای تهیه کنه

1 کاربر پسند دیده است

در در ۱۳۹۶/۷/۲۱ در 19:41، amirparvaneh گفته است :

درود

خیر.شاید از نظر شما چون زحمت کشیدید ارزش بسیاری داشته باشه.اما کاربر میتونه با پرداخت تنها 25000 تومن یه قالب حرفه ای تهیه کنه

روی اون کار کنم امیدی هست!؟؟ ماژول های بیشتری به اون اضافه کنم!؟

درود

هیچکس قالب دستکاری شده ای که صرفا چندتا افزونه اضافی روش نصب شده خریداری نمیکنه

بهتره یا کدنویسی رو یاد بگیرید و قالب اختصاصی طراحی کنید و قرار بدید برای فروش که این مورد تجربه و تخصص و هزینه میخواد

یا قالب های اورجینال رو برای فروش قرار بدید که نیازمند هزینه هست.ولی انقدر رقبای قدرتمندی دارید که مسلما چند سال زمان میبره به اون نتیجه دلخواه برسید

یا اینکه قید فروش قالب رو بزنید

1 کاربر پسند دیده است

در 6 دقیقه قبل، amirparvaneh گفته است :

درود

بهتره یا کدنویسی رو یاد بگیرید و قالب اختصاصی طراحی کنید و قرار بدید برای فروش که این مورد تجربه و تخصص و هزینه میخواد

یا قالب های اورجینال رو برای فروش قرار بدید که نیازمند هزینه هست.ولی انقدر رقبای قدرتمندی دارید که مسلما چند سال زمان میبره به اون نتیجه دلخواه برسید

ممنون.البته نمیدونم منظورتون از قالب دستکاری شده چیه.من خودم این رو نوشتم بر پایه بوت استرپ.دارم یه کارایی هم روی اون بازهم انجام میدم.هم گرافیکی و هم ماژول هایی که باید ست بشه روی اون.کدنویسی هم css و html رو تقریباً بلدم ولی توی php نه چندان.

در 11 دقیقه قبل، amirparvaneh گفته است :

درود

درود.خب این قالب رو هم اختصاصی طراحی کردم .نمیدونم منظورتون از اختصاصی دقیقاً چیه میشه واضح تر بگین!؟ضمناً اگر میشه یه بار دیگه هم قالب رو یه نگاهی بندازین.

http://toluekerman.ir

در 13 ساعت قبل، amirparvaneh گفته است :

درود

یعنی باید ماژول ها و کامپوننت ها رو کامل خودم بنویسم تا ارزش پیدا کنه؟نمیشه ماژولها رو روی گرافیک قالب ست کنم؟؟ضمناً منظورتون دقیقاً از قالب دستکاری شده چیه؟

سلام

اگر کار اولتون هست باید بگم برای یک مبتدی خیلی خوب است

یه چندتا راهنمایی میکنم خدمتتون

اول اینکه وقتی خواستید قالبی طراحی کنید سعی کنید چند نمونه طراحی شده استاندارد رو مشاهده کنید تا ساختار قالب دستتون بیاد

دومین مورد ترکیب رنگ در قالب است

سومین مورد استفاده از فونت مناسب

به نظر من به این سه مورد توجه کنید و تغییراتی بدید خیلی خوب هست و بهتر میشه

و البته یک سری از موقعیت ها رو برای موبایل روی display:none قرار دادی

به نظر من بهتر است یه تجدید نظر بکنی و بهشون اولویت بدی

مثلا موقعیت ماژول آگهی ها و بنر ها را غیر فعال کردی مشکلی نداره ولی یه سری از امکانات دیگر را غیرفعال کردی

نکته آخر هم در مورد همین است

در ساختار نمایش موبایل حتما باید به این موارد دقت کنید

من بهتون 15 میدم

ولی سعی کنید به جای استفاده از افزونه ها روی کدنویسی خود قالب تمرکز کنید

مثلا منوی بالای شما با ماژول دیجی مگامنو ایجاد شده و این نمره منفی دارد و صد البته توی پروژه های طراحی سایت میتونید برای مشتری استفاده کنید ولی اگر قصد فروش قالب را داشته باشید باید  شما بتونید از طریق بوت استراپ اینرا به عنوان یک کلاس در قالب تعریف کنید

1 کاربر پسند دیده است

سلام.

یرعکس اکثر دوستان من قالبتون رو میپسندم اما فقط یه مشکل کوچیک داره که همین مشکل باعث شده قالب شما در سال 96 بد بنظر بیاد.

اون مشکل هم خلاقیت و عدم استفاده از ui های جذاب هستش.

البته این مسئله ای هست که مطمئنن برای همه ی همکارای طراحی سایت در اول راه بوده و خواهد بود.

یه پیشنهاد برای ادامه کارهاتون.در اوقات بیکاری انواع مختلف سایت ها و قالب های جدید رو مرور کنید تا دیدتون به ساختار و استفاده بجا و درست از المان ها در قالبتون بازتر بشه.

چون فرمودید روی بوتسترپ کار کردید  بد نیست در مورد متریال دیزاین بوتسترپ هم کار کنید https://mdbootstrap.com/

موفق باشید و ادامه بدید

1 کاربر پسند دیده است

در در 11/10/2017 در 13:27، ansar2000 گفته است :

سلام.این قالبی رو که طراحی کردم رو چطور ارزیابی می کنید. منصفانه بهش چه نمره ای از 20 میدین؟؟؟؟ 

این هم اسمش:  www.toluekerman.ir

سلام

ارزش گذاری نسبیه

اگر مشتری سفارشی برای این قالب پیدا کنید ممکنه تا 2 تومن بتونید برای پیاده سازی و پشتیبانی و ... بگیرید ولی اگر دنبال خریداری میگردید که طراح باشه هنوز خیلی راه داره تا به یک پکیج تبدیل بشه و برای این مورد باید با قالب های آماده مقایسش کنید

به نظرم برای طراحی اختصاصی از فریمورک ها استفاده کنید هم واکنشگرایی کاملی دارند و هم امکانات مناسب

البته نظر من بود

از اساتید عذرخواهی میکنم

1 کاربر پسند دیده است