rahatourist

منو در سایت دو زبانه جوملا

8 پست در این موضوع

با سلام

من سایتمو دو زبانه کردم.در قسمت منو زبان انگلیسیش منو خانه هم تو فارسی میاد هم توی انگلیسی میاد . سوال من اینه چرا توی صفحه انگلیسی گزینه خانه به home تغییر نمیکنه؟

در ضمن توی تنظیمات ادمینستور توی منوی خانه زبان پیش فرضش (همه) هست یعنی نمیتونم اختصاصی فارسیش کنم.

علت و دوستان میدونند؟

Screen Shot 2017-11-01 at 7.02.36 PM.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام
من سایتمو دو زبانه کردم.در قسمت منو زبان انگلیسیش منو خانه هم تو فارسی میاد هم توی انگلیسی میاد . سوال من اینه چرا توی صفحه انگلیسی گزینه خانه به home تغییر نمیکنه؟
در ضمن توی تنظیمات ادمینستور توی منوی خانه زبان پیش فرضش (همه) هست یعنی نمیتونم اختصاصی فارسیش کنم.
علت و دوستان میدونند؟
59f9fe441c3f1_ScreenShot2017-11-01at7_02_36PM.png.29740917ab7fe8baaf2afae67a12bada.png
سلام
مراحل دو زبانه را به درستی انجام ندادید
این فرایندوبا توجه به فرم ورک قالب ها کمی با هم متفاوت هست
از قالب کپی بگیرید و اختصاص به زبان دوم بدید

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

ممنون از لطفتون.جسارتا کپی بگیرم و اختصاص به زبان دوم بدم دوباره بای زبان ها رو از اول ترجمه کنم.ره دیگری هست لطفا؟

ممنون از لطفتون.جسارتا کپی بگیرم و اختصاص به زبان دوم بدم دوباره بای زبان ها رو از اول ترجمه کنم.ره دیگری هست لطفا؟

در حالت کلی روال چند زبانگی ب این صورت است
فرض زبان اول فارسی و زبان دوم انگلیسی

مرحله اول
در language content زبان های مورد نظر را ایجاد کنید

مرحله دوم
سه گروه منو بسازید
گروه منوی اصلی
گروه منوی فارسی
گروه منوی انگلیسی

در گروه اول فقط یک منوی خانه ایجاید کنید و روی پیش فرض بزارید
د گروه دوم منوی خانه بسازید و روی زبان فارسی بزارید و پیش فرض کنید و سایر منوها با زبان فارسی
در گروه سوم منوی خانه بسازید و روی زبان انگلیسی بزارید و پیش فرض کنید و بعد سایر منو ها رو بسازید.

مرحله سوم
از قالب سه کپی داشته باشید
اولی را به تمام زبان ها و گروه اصلی منو اختصاص بدید
دومی را به زبان فارسی و گروه منوی فارسی
و سومی را به زبان انگلیسی گروه منوی انگلیسی

این روال کلی هست
حالا ممکنه این روال در فرم ورکهای خاص کمی متفاوت باشه اما اصول همین است

ممنونم از زحمتتونم و پیگیریتون.اگر جسارت نباشه.سوال آخر میپرسم و بیشتر وقتتون نمیگیرم.توی قسمت مطال یه گزینه هست به نام ماژوا اونو که میزنم و مثلا میخوام اسلایدر در مطالبم بزارم به این صورت میاد.

{loadmodule mod_bt_contentslider,BT Content Slider}

چطوری تو این قسمت منبع عکس ها رو بهش معرفی کنم که اسلایدر رو کامل نمایش بده.؟

ممنونم از زحمتتونم و پیگیریتون.اگر جسارت نباشه.سوال آخر میپرسم و بیشتر وقتتون نمیگیرم.توی قسمت مطال یه گزینه هست به نام ماژوا اونو که میزنم و مثلا میخوام اسلایدر در مطالبم بزارم به این صورت میاد.
{loadmodule mod_bt_contentslider,BT Content Slider}
چطوری تو این قسمت منبع عکس ها رو بهش معرفی کنم که اسلایدر رو کامل نمایش بده.؟

لطفا برای سوالات متفاوت تاپیک جدا ایجاد کنید.

این اپشن برای فراخوان کردن و نمایش ماژول در مطلب استفاده میشه
یعنی از قبل شما ماژول رو ایجاد میکنید و تنظیماتی همچن مسیر فراخوانی تصاویر و غیره را انجام میدید و بعد با کمک این پلاگین اون رو در مطالب خودتون فراخوان میکنید

دوست عزیز پله به پله با صحبا های شما پیش رفتم.کلا سایتم که بالا میاد فقط منو خانه داره.ولی تو صفحات فرعی که میرم منو درست شده.مشکل عدم نمایش در صفحه انگلیسی و فارسی هست

دوست عزیز پله به پله با صحبا های شما پیش رفتم.کلا سایتم که بالا میاد فقط منو خانه داره.ولی تو صفحات فرعی که میرم منو درست شده.مشکل عدم نمایش در صفحه انگلیسی و فارسی هست
سلام
دسترسی ادمین را پیام خصوصی کنید

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری