kianush

ورود به پنل مدیریت

9 پست در این موضوع

با سلام خدمتت دوستان عزیز

بنده چند روزی هست که یوزر نیم و پسورد صحیح رو که در قسمت پنل مدیریت وارد میکنم بدون هیچ اخطاری مجددا به همان صفحه ورود برمیگردونم و وارد نمیشم. امتحانم کردم از قسمت php admin رمز رو عوض کردم بازهم نشد و یا حتی با یوزرهای جدید بازهم به همون صفحه ورود برمیگردونم . ممنون میشم اگر کسی از دوستان میدونه دلیلش چیه کمکم کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از طریق دیتابیس از جدول extensions چک کنید ببینید از پلاگینها مخصوصا پلاگین تشخیص هویت غیرفعال نشده؟ و آیا تغییر خاصی دادید که سایت اینطوری شده؟

1 کاربر پسند دیده است

باسلام

احتمالا دسترسی های یوزرتون تغییر پیدا کرده. میبایست به دیتابیستون برید و جدول user_usergroup_map  رو بررسی کنید که آیدی کاربر مدیر سایت به درستی تعریف شده یا خیر

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

سلام . ممنونم بزرگواران از پاسخ های شما اما اون هاروهم چک کردم نشد . آخرین بار یکبار هک شده بودم و یک نفر تونسته بود وارد پنل کاربری بشه و بنده مجبور شدم تمامی یوزر هارودلیت کنم.

در در 11/29/2017 در 17:41، kianush گفته است :

سلام . ممنونم بزرگواران از پاسخ های شما اما اون هاروهم چک کردم نشد . آخرین بار یکبار هک شده بودم و یک نفر تونسته بود وارد پنل کاربری بشه و بنده مجبور شدم تمامی یوزر هارودلیت کنم.

برخی از کاربران هنگام ورود به بخش مدیریت جوملا نام کاربری یا رمز عبور مدیر ارشد را فراموش می‌کنند. در برخی موارد بعد از هک شدن برای رفع مشکلات بعد از هک نیاز به ساختن کاربر مدیر ارشد (Super User) از طریق دیتابیس باید اقدام کرد.

ابتدا می‌بایست وارد PHPMyAdmin شده سپس دیتابیس مورد نظر را انتخاب می‌کنیم.

روی جدول users کلیک می‌کنیم تا وارد مدیریت جدول users شویم.

-*-*-*

تب insert را باز کرده و فیلدهای مربوطه را پر می‌کنیم.

Userdb12.jpg

• شناسه دلخواه برای ادمین جدید ( id= مثلا 60 ).
  • نام کاربر مدیر ارشد جدید = name ( مثلا new_Administrator )
  • نام کاربری مدیر ارشد جدید = username ( مثلا new_admin )
  • آدرس ایمیل مدیر ارشد جدید = email ( مثلا new _ admin @yahoo.com ) در اینجا ضروری نیست. پس از ایجاد کاربر مدیر ارشد، از مدیریت جوملا می‌توان ایمیل را وارد کرد.
  • رمز عبور ادمین جدید = password توجه داشته باشید که این رمز باید بصورت هش (Hash) شده باشد. بنابراین پس از وارد کردن رمز عبور دلخواه، از کادر Function، گزینه MD5 را انتخاب می‌کنیم تا رمز عبوری که وارد کردیم، تبدیل به رمز عبور هش شده شود.

برای مثال قصد داریم رمز کاربر مدیر ارشد جدید، new_admin باشد. این رمز را در دیتابیس، در کادر password وارد کرده و از کادر Function هم گزینه MD5 را انتخاب می‌کنیم. بنابراین رمز کاربر مدیر ارشد جدید بر روی new_admin تنظیم می‌شود (به تصویر بعدی دقت کنید).

admin  = 433903e0a9d6a712e00251e44d29bf87:UJ0b9J5fufL3FKfCc0TLsYJBh2PFULvT
joomla = 7a0262e3b559aaf258034777ce46aa09:KewC6AQkFf02QjJBiqBPwRn06JifA9f8
joomlafarsi.com  = 22dcf511cfee0d70ca45f2b36582f853:QS7xjlst2k1zLALf5RqBoFz2LQCq02Ck

• نوع حساب کاربری = usertype ، حساب کاربری که می‌خواهیم ایجاد کنیم که باید deprecated باشد.
  • block=0 برای اینکه حساب کاربری جدید، فعال بشود.
  • sendEmail=1 اگر می‌خواهیم کاربر مدیر ارشد جدید، ایمیل دریافت کند، مقدار را "1" تنظیم می‌کنیم (در اینجا ضروری نیست). پس از ایجاد کاربر مدیر ارشد، از مدیریت جوملا می‌توان این تنظیمات را انجام داد.
  • registerDate = تاریخ ثبت نام کاربر (تاریخ ثبت نام کاربر که می‌توانید با استفاده از تقویمی که وجود دارد، این تاریخ را تنظیم کنید (ضروری نیست).
  • lastvisitDate = تاریخ آخرین بازدید ، تاریخ آخرین بازدید کاربر که مانند بالا می‌توان آن را تنظیم کرد. (ضروری نیست).
  • بقیه فیلدها هم ضروری نیستند.

-*-*-*

خدمتون

1 کاربر پسند دیده است

خیلی خیلی سپاسگزارم اما بازهم بدون هیچ اروری به صفحه اول برگشت

این مشکل علت های زیادی می‌تونه داشته باشه که قابل تشخیص نیست ، چون ذکر کردید قبلاً سایت هک شده ، بعد از گرفتن بک آپ ، یک جوملا خام ، هم ورژن جوملا فعلی روی سایت اکسترکت کنید. تا احیانا اگر فایلی آسیب دیده جایگزین بشه .
در صورتی که جواب نداد ، ورژن php رو تغییر بدید و مجدد چک کنید .

Sent from my XT1575 using Tapatalk

باسلام

دوست عزیز همانطور که عرض شد این مسئله ارتباطی به اشتباه بودن اطلاعات ورود نداره چون اگر اشتباه بود با عمل رفرش مجدد صفحه مدیریت مواجه نمیشدید و عملا به شما خطای نادرست بودن اطلاعات ورود داده میشد. میبایست آیدی های کاربری و دسترسی سوپر یوزرتون رو با ایدی های ذخیره شده در تیبل XXX_user_usergroup_map تطابق بدید و اصلاح کنید.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

با سلام

به دلیل هک شدن سایت این اتفاق برای شما افتاده / هکر پلاگین های تشخیص هویت ، جدول نقشه کاربران ، جدول کاربران را تغییر میدهید باید تمامی موارد را چک کنید 

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری