mooon

شروع جوملا از صفر

12 پست در این موضوع

با سلام.من قصد دارم به جای استفاده از بسته های نصبی آماده از صفر شروع کنم.

من هسته جوملای انگلیسی را از سایت جهانی دانلود کردم.ولی  اصلا نمای جالبی نداره و خیلی پیش پا افتاده است.نمیدانم چطوری بایدشکل زیبایی به آن بدهم؟ و انرا به شکل یک سایت خوب دربیارم.از دوستان خواهشمندم راهنمایی کنند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام.

خب کاملا طبیعی هست شما وقتی از بسته های آماده استفاده میکنید فرد یا افرادی اون رو با طراحی قالب برای موضوعی خاص و تنظیم و بکار گرفتن افزونه ها و مازولهای متنوع اوت رو به شکل و شمایلی که در دموش میبینید در آوردند. خب جوملای خام اسمص روش هست و اگر بخواهید لز صفر شروع کنید مستلزم صرف زمان و تنظیم و شکل دادن قالب و سایت مورد نظرتون هست.

برای اینکار به طراحی قالب و نصب ماژولهاس مورد نیاز دارید

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

درود بر شما.

- طراحی قالب  با چه نرم افزارهایی  را پیشنهاد میکنید ؟ آیا آرتیستر خوب  هست؟ اآیا نرم افزارهای  بهتری هم وجود دارد؟

- من خیلی دنبال قالب آماده گشتم ولی اصلا نیست و همه بسته نصبی هستند.

قالبهای آماده را از چه سایتهایی میشه خریداری کرد؟احتمال وجود باگ در قالبهای آماده هست؟(منظور من بسته نصبی نیست)

باسلام

اگر صرفاً قالب یا پوسته بدون اطلاعات نمونه و کوئیک استارت مدنظرتون هست در لینک زیر میتونید به آرشیو هزاران قالب آماده دسترسی داشته باشید. این ها صرفاً قالب هستند و کوئیک استارت ندارند. از همه مهمتر همگی سورس هایی کاملا کدباز رایگانی هستند که طراحانشون از پایه به رایگان منتشر کردند.نه اینکه سورس های تجاری دستکاری شده ای باشند که به رایگان توسط اون سایت قرار داده شده باشه!

http://www.joomla24.com/index.php

برای طراحی قالب هم پیشنهاد میشه از فریم ورک های طراحی قالب مانند Helix - Gantry - T3 - YT - Warp - Vertex و... استفاده کنید. چون دستتون باز تر هرچند نیازمند کمی آشنایی با برنامه نویسی هست اما کارباهاشون راحتتره و از همه مهمتر شمارو به شکل استانداردتری وارد این وادی میکنن...!

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

با سلام. سه تا سوال برام پیش آمده:

-- این قالبهای آماده  انگلیسی هستند .نمیشه خودمان فارسی اش کنیم؟ آیا قابلیت راست  به چپ چین هم دارند؟

--  منظور"  از کویئک استارت داشتن" .این است که با داشتن قابلیت کویئک استارت به پک نصبی تبدیل میشه؟ نمیدانم منظورتان چیست؟

-- (من برنامه نویسی بلد نیستم.فقط یه چیزاهای مبتدی میدانم. )

اگر شروع به یادگیری طراحی قالب کنم و قالبی درست کنم.بعدش روی هسته جوملا نصبش میکنیم یا اینکه مراحل دیگری قبل از نصب روی هسته را هم دارد؟ (یک عمل تخصصی است؟؟)میشه لطف کنید درباره این فرایند بیشتر توضیح دهید که بهتر بتونم تصمیم بگیرم؟

چرا نشه دوست عزیز خیلی از قالب هایی که تو نت هستن تقریبا بیش از 80 درصدشون فارسی سازی و بهینه شده قالب های انگلیسی هستن

منظور از کوئیک استار : خیلی از شرکت های ایرانی و خارجی برای راحتی کاربر از قالبی که طراحی کردن بسته آسان نصب درست می کنن و شما فقط کافیه دیتابیس رو بسازید و NEXT . NEXT بزنید و دقیقا مشابه همون سایت رو خواهید داشت

سوال سوم : نه چیز خاصی نداره فقط باید طراحی قالب رو یاد بگیرید

همونطور که مهندس مردانه زاده گفتن بهتره برای شروع از فرم ورک ها استفاده کنید مثلا برای نمونه HELIX خیلی راحنه و باهاش می تونید قالب های واکنش گرا طراحی کنید

اگه آموزش این برنامه رو خواستید درخدمتم (تلگرام)@vahidabedini

1 کاربر پسند دیده است

من قبلا از پک نسبی برای ساخت سایت استفاده میکردم.الان به این نتیجه رسیدم که یکم روشم را بهتر کنم.و یکم پیشرفت کنم. نمیدانم آیا میتونم بعدا برنامه نویس هم بشوم یا نه :$قالبهایی که در اینترنت هستند پک نصبی هستند من خودم برنامه نویس نیستم و افزونه نویسی هم بلد نیستم.منظورم این بود که آیا این قالبهای انگلیسی بدون کوئیک استار، که اقای مردانه زاده پیشنهاد دادند، با تغییر زبان درتنطیمات  به فارسی. میتوانیم کل قالب را فارسی کنیم ؟

سوال دیگرم این بود که این قالبهای انگلیسی که اقای مردانه زاده معرفی کردند، نصب نمیشوند با اینکه ورزن 2017 هم هستند.چرا؟

بله اگه یکم css بلد باشید به راحتی میتونید این قالب ها رو بومی سازی و فارسی سازی کنید (راست چین - اضافه کردن فونت فارسی و ... )

چرا نصب نمیشن چه خطایی میده ؟

این پیام می آید:

Warning

JInstaller: :Install: File does not exist F:\wamp64\www\joomlakham\tmp\install_5a3146d6762c8\ie8warning.php
Template Install: Could not copy files from the files source.

برای بعضی از قالبها را این پیام میاید.برای بعضی ها هم نصب میشود ولی هیچ دمویی از قالب توی سایت نیست و  اطلاعات پیش فرض قالب هم ندارد نمیتونم بفهمم که موقعیتهایی که معرفی کرده را چجوری باید استفاده کنم و مربوط به چه نوع داده ای است و چی میتونم بجای اون موقعیت بزارم. مثلا قالب

RT Business

میشه راهنمایی کامل کنید که اگر بخواهم بدون استفاده از پکهای آماده، برای مشتری سایت درست کنیم.باید به ترتیب چه چیزهایی یاد بگیرم.(البته ناگفته نماند که من برنامه نویسی باد نیستم و خیلی علاقه ای ندارم به برنامه نویس حرفه ای)

در در 12/7/2017 در 11:25، حجت مردانه زاده گفته است :

از همه مهمتر همگی سورس هایی کاملا کدباز رایگانی هستند که طراحانشون از پایه به رایگان منتشر کردند.نه اینکه سورس های تجاری دستکاری شده ای باشند که به رایگان توسط اون سایت قرار داده شده باشه!

این را متوجه نشدم.

اگه میخواید فقط پک های انگلیسی رو فارسی سازی کنید css بلد باشید کافیه 

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری