amir

آموزش نصب جوملا روی لوکال هاست xampp

68 پست در این موضوع

سلام جوملایی که دانلود کردید سالمه؟ ترجیحا از جوملا جهانی دانلود کنید بعدا میتونید زبان فارسی رو هم براش نصب کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر آقا صابر

جوملا رو از جوملای جهانی دانلود کردم و نصبش کردم ، مشکلی هم نداشت

الان فایل زبان فارسی رو چطور نصب کنم ؟ اگه براتون زحمت نشه لطفاً لینک فایل زبان فارسی رو هم بدین.

باتشکر

لینک رو فلاح جان گذاشتن زبان رو که دانلود کردید از همون قسمت نصب افزونه ها نصب میکنید

بعد به مدیریت زبانها برید و فارسی رو در حالت پیش فرض قرار بدید دقت کنید در دو تب باید پیش فرض کنید یکی سایت هست یکی مدیریت

ارسال شده در (ویرایش شده)

باتشکر از آقای فلاح و آقای صابر

این امکان وجود داره که به کاربر این امکان رو ندیم که بتونه زبان رو انتخاب بکنه و فقط زبان فارسی فعال باشه ؟

اصلاً به لحاظ فنی این کار درستیه ؟

ویرایش شده در توسط Reza Dasdar

ارسال شده در (ویرایش شده)

موقع نصب wampserver ارور مربوط به

MSVCR100.DLL

میاد من visual c++ 2010 sp1 رو هم نصب کردم ولی بازم همین ارور رو میده آیکن wamp نارنجیه و سبز نمیشه

ویندوز 7 استفاده میکنم

سلام

شما تو گوگل MSVCR100.DLL رو سرچ کن بعد فایل رو دانلود کن پس از دانلود از حالت فشرده خارجش کن سپس تو پوشه ویندوز پوشه system32 رو پیدا کن فایل رو داخل اون کپی کن سپس از منو استارت ویندوز run رو اجرا کن تو کادر باز شده دستور regsvr32 MSVCR100.DLL رو بزن پیغامی رو که نماشی داد ok کن بعد ویندوز رو ریستارت کن مشکل برطرف میشه

موفق باشید

ویرایش شده در توسط ah.bakhshi

باتشکر از آقای فلاح و آقای صابر

این امکان وجود داره که به کاربر این امکان رو ندیم که بتونه زبان رو انتخاب بکنه و فقط زبان فارسی فعال باشه ؟

اصلاً به لحاظ فنی این کار درستیه ؟

تو چه سایتی این کار را انجام بدید؟ سایتی که دو زبان شده؟

می تونید از قسمت مدیریت کاربران\ ویرایش مشخصات \ بخش تنظیمات مقدماتی\ زبان قسمت های زیر را به انتخاب کنید.

زبان بخش مدیریت

زبان بخش کاربری

خیلی ممنون از آموزشی که گذاشتید ...
ممنون دوستان کلی استفاده کردم.

دوستان گرامی برای تشکر از دکمه می پـــسندم لطفا استفاده کنید

عزیز با توضیحاتی که دادید دست شما درد نکنه ولی من از جوملا استفاده نمیکنم

باز هم ممنون از اینکه برای کل کاربران اینترنتی آموزش دادی.

تبلیغ فقط در امضا مجاز است

ویرایش شده در توسط saber

سلام دوست عزیز

من هم در نصب جوملا روی خود لوکال هاست مشکل دارم که در مرحله اول که زبان رو انتخاب میکنیم ( چه فارسی یا انگلیسی) و بعد از زدن دکمه ادامه فقط یک دایره چرخان میاد و دیگه هیچ حرکتی نمیکنه!

درضمن این نوشته هم بالای صفحه میاد:

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\APA\libraries\joomla\filter\input. php on line 652

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in C:\xampp\htdocs\APA\libraries\joomla\filter\input. php on line 654

ممنون میشم اگر مشکل من رو هم نگاهی بندازین،

ممنون بابت لطفتون

سلام دوستان

من به یه مشکل تو زمان نصب برخوردم

تو مرحله تنظیمات دیتا بیس می مونه و جلوتر نمیره

برای ساخت دیتا بیس آیا باید برنامه SQL server رو نصب کنم یا باید کار دیگه ای بکنم؟

لطفاً راهنمایی کنید

سپاسگذارم

درود

نه نیازی به نصب نرم افزار sql serverنیست . شما وقتی xamp* یا wampserver*رو نصب میکنید سرویسهای لازم خودشون نصب میشن . قبل از تنظیمات دیتابیس رو ساختید ؟*

سلام برای نصب بر روی هاست شرایطی که جوملا در بهترین شرایط کار کنه رو میشه توضیح بدید

ممنون

سلام من برای کار یه مشکلی دارم اینکه از پورت برای apachi ایراد میگیره و میگه که اشغاله من این هارو تو فایل تنطیمات تغییر دادم الان دیگه پورت باز شده ولی local دیگه بالا نمیاد میشم راهنمایی کنید

#Listen 0.0.0.0:81

#Listen [::]:81

Listen 81

ServerName localhost:81

سلام من وقتی xampp رو نصب میکنم و وقتی میخواهم وارد phpmyadmin بشم این پیغام رو میده :

Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

localhost

Apache/2.4.7 (Win32) OpenSSL/1.0.1e PHP/5.5.9

لطفا کمک کنید

سلام من وقتی xampp رو نصب میکنم و وقتی میخواهم وارد phpmyadmin بشم این پیغام رو میده :

Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

localhost

Apache/2.4.7 (Win32) OpenSSL/1.0.1e PHP/5.5.9

لطفا کمک کنید

چک کنید در کنترل پنل xampp گزینه mysql فعال باشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری