rohollah200

مشکل در ران نشدن سرویس MYSQL 5.7.19 و MariaDB 10.2.8 در wamp 3.1.0 64bit روی ویندوز 8.1

3 پست در این موضوع

با سلام

من یه تازه واردم در زمینه کد زدن با php و می خوام تازه شروع کنم.

ولی متاسفانه در قدم اول به مشکل سبز نشدن wamp خوردم

این ورژن 3.1.0 دارای سه سرویس هست که فقط سرویس Apache 2.4.27 درست ران شده است. دو سرویس دیگه یعنی سرویس MYSQL 5.7.19 و  MariaDB 10.2.8 ران نمیشه.

سرچ زیادی کردم و کارهای مختلفی را تست کردم ولی نتیجه نداده خلاصه اینکه:

توی Services دیدم اصلا سرویس Mysql وجود ندارد. رفتم داخل پوشه bin از فولدر MySql و این سرویس را نصب کردم. الان توی Services اومده ولی اجرا نمیشه و پیغام زیر را می ده:

The MySQL Service on local computer started and then stopped . Some services stop automatically if they are not in use by other services or programs.

.در جبهه دیگر، همچنین پورت 3306 را هم کلی عوض کردم ولی باز اتفاقی نیفتاد

نتیجه Test port 3306 هم در زیر است:

***** Test which uses port 3306 *****

===== Tested by command netstat filtered on port 3306 =====

Port 3306 is not found associated with TCP protocol
Port 3306 is not found associated with TCP protocol

برای MariaDB 10.2.8 هم فعلا کاری نکردم!!

لطفا کمک کنید که مشکل ما حل شه.

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

روی سیستمتون نرم افزارهایی که پورت رو اشغال کرده باشند ندارید؟ مثل Skype یا سایر نرم افزارهای عموماً ارتباطی و ریموت!؟

این نکته رو بگم اگر همه مواردی که بسیار هم توی نت مطرح شده در انجمن های مختلف ؛ تست کردید و جواب نداده ، پس دیگه بیشتر از این وقتتون رو بابتش تلف نکنید. (چون ما قبلا در چندین و چند بار این مسئله رو داشتیم) یک راست برید بر سر تعویض ویندوز و مجدداً نصبش کنید.

چون این رشته سر ِ دراز و بی نتیجه ای دارد....

موفق و سربلند باشید

اتفاقا ویندوز را چند سالی میشه عوض نکردم

ویندوز ۱۰ ۶۴ بیت نصب کنم که مشکل نداره؟

از بابت سازگاری و اینا.

فکر خوبیه

چک میکنم خبر میدم حتما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری