mehdi563

برای آپدیت جوملا 3.6.5 به 3.8.3 مشکل دارم

2 پست در این موضوع

سلام

1- تو پنل مدیریت جوملا، پیام نشون میده مبنی بر این که  نسخه جدیدی از جوملا آمده و بیا جوملای خودت رو رو بروز رسانی کن. وقتی انجامش میدم، اول از همه شروع به گرفتن بکاپ از سایتم می کنه و در پایان همین کار، اینپیامی رو نشون میده

The most recent request was denied because it contained an invalid security token. Please refresh the page and try again

2- روی گزینه manage که تو منوی بالا در گزینه extention هست رو می زنم،پیام زیر رو نشون میده. وقتی طبق گفته خو این خطا برای برطرف کردنش روی گزینه Plugin Manager کلیک می کنم، می بینم این پلاگین، فعال هست و اینستالر های اون هم همینطور . این هم مشکلم رو حل نکرد.

Warning
No installation plugin has been enabled. At least one must be enabled to be able to use the installer. Go to the Plugin Manager to enable the plugins.

3- تو همین گزینه extention روی گزینه database کلیک می کنم و از قسمت بالا که نوشته"Fix"، این رو هم زدم ولی مشکلات بالا رو که عرض کردم، حل نکرد.

5- روی گزینه manage که تو منوی بالا در گزینه extention هست رو می زنم،گزینه brouse برای آپلود و نصب هیچ ماژول و یا افزونه ای نمایش داده نمیشه تا بتونم افزونه ای رو نصب کنم. شاید بخاطر این مشکلاتی هیت که دارم و باید رفع بشن!؟

4- تو همین گزینه extention روی گزینه warning کلیک می کنم، پیام خطایی رو در زیرش نشون میده که نوشته:  The PHP temporary folder is not set

برای حل مشکلاتم باید چه کار کنم؟

تشکر از لطف و راهنمایی شما!

مهدی از ساری

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

خودِ جوملا در زمان آپدیت هیچ بکاپی نمیگیره! اگر براتون مقدوره یک تصویر از صفحه ای که میفرمایید بکاپ گرفته میشه بذارید تا ببنیم.

برای حل مشکل غیرفعال شدن پلاگینهای اینستالر جوملا هم آموزش زیر رو مطالعه کنید دوست عزیز بطور کامل تشریح شده

http://docs.afzoneha.com/how-to-fix-no-installation-plugin-has-been-enabled-error/

موفق و سربلند باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری