yaghoobi

آپگرید جوملا 2.5 به 3 یا 3.5

3 پست در این موضوع

با سلام و احترام

من در حال حاضر یه وب سایت دارم با جوملای 2.5

قصد دارم تا ورژن جوملامو به 3.5 ارتقا بدم و همچنین قالب وب سایتمم تغییر بدم .چیزی که برام مهمه اینه که میخوام این اتفاق با حفظ لینک های ایندکس شدم باشه تا سئوم آسیب نبینه همچنین با توجه به حجم بالای اطلاعاتم نیاز به ورود مجدد نباشه

از شما عزیزان میخوام تا منو راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام در یک مقاله به تشریح و تفسیر این مقوله رو توضیح دادیم. مطالعه کنید:

http://docs.afzoneha.com/how-to-update-joomla-manually/

همچنین این نکته رو باید یادآور بشم. که بر اساس سایت، نوع قالب؛ نوع فریم ورکی طراحی قالب؛ افزونه هایی که درش نصب هستند. پارامترها و عوامل زیادی برای آپدیت وجود دارند. که نیازمند آشنایی در حد بیشتر و از یک کاربر و وب مستر جوملایی هست. چون در حین کار احتمالات خطای دیتابیس و مسائل دیگر ممکن هست که بوجود بیاد که خب به تعداد تمام سایت ها ممکن هست این خطا ها و مشکلات بوجود بیاد و مختص به همون سایت هم هست و نمیشه یه سری ارور و خطای ثابت و همیشگی رو پیش بینی کرد. به همین علت اگر خودتون خیلی با ساختار دیتابیس آشنایی ندارید و اطلاعاتتون هم بسیار براتون مهمه پیشنهاد میشه که برون سپاری کنید.

در هر حال استارت بزنید اگر مشکلی بود اینجا مطرح کنید سوالتون رو

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری