gilaki

قالب جوملا 3

11 پست در این موضوع

سلام

من یه قالب دانلود کردم حجمش 8 مگ هست. موقع نصب جوملا ایراد میگیره که بیشتر از 2 مگ رو دانلود نمیکنه. چیکار باید بکنم؟ 

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

اگر روی لوکال هستید. میبایست برید محدودیت حجم آپلود رو تغییر بدید.و اگر هم روی هاست هستید میبایست از مدیر سرور بخواهید این مورد رو براتون افزایش بدند.

اگر روی لوکال هستید اعلام کنید تا راهنمایی انجام بشه

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

طبق آموزش زیر عمل کنید. در سایت بعنوان مقاله ای تنظیم کردیم که اینجا براتون بصورت نقل قول ذکر میکنم.

برای اصلاح مقادیر توابع کنترل کننده زمان و حجم آپلود بروی سرور و هاستهای واقعی و لوکال هاست در فایلی بنام  php.ini در کانفیگ سرور قرار میگیرند. برای دسترسی به این فایل مسیرهای زیر را در پیش بگیرید.

اگر در لوکال هاست از نرم افزار Xampp استفاده میکنید. به مسیر زیر بروید:

C:\xampp\php\php.ini

اگر در لوکال هاست از نرم افزار Wampp استفاده میکنید. به مسیر زیر بروید:1

C:\wamp\bin\php\php5.4.12\php.ini

بعد از باز کردن فایل php.ini به دنبال عبارت های زیر باشید :

max_execution_time=30
display_errors=on
post_max_size=8M
upload_max_filesize=2M

بعد از یافتن هر کدام از عبارات میبایست مقادیر پیشفرض آن ها را به میزان دلخواه افزایش دهید. به مثال به مقادیر زیر تغییر میدهیم.

max_execution_time=300
display_errors=off
post_max_size=88M
upload_max_filesize=62M

بعد از اصلاح مقادیر فایل را ذخیره میکنید و بعد از ذخیره فایل php.ini اقدام به ریستارت وب سرور (xampp یا wampp) میکنید. تا تنظیمات و پیکربندی شما بروی php اعمال شود.

موفق و سربلند باشید

ویرایش شده در توسط حجت مردانه زاده
1 کاربر پسند دیده است

مرسي از راهنماييتونن?? اين كارو انجام دادم محدوديت برداشته شد ولي وقتي قالب رو آپلود كردم گفت كه فايل xml يافت نشده، در نتيجه قالب در مديريت قالب ها نبود!! 

باسلام

فایلتون رو چک کنید آیا برای نسخه ای از که جوملا که در حال استفاده ازش هستید مناسب هست یا خیر. 

داخل فایل نصبی رو چک کنید ببنید که آیا در کنار فایل ها و پوشه های قالبتون فایل templateDetails.xml هم دارید یا حیر.

1 کاربر پسند دیده است

با سلام

دو حالت وجود داره. یا فایل نصبی تون به هر دلیلی؛ خراب هست و یا نسخه ی فایل نصبی تون با نسخه فعلی و جاری جوملاتون همخوانی نداره. این مسئله رو چک کنید. قالب رو از سایت سازنده و آخرین نسخه ش رو دانلود کنید. 

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

خیلی عجیبه استاد! من اینو از خود سایت as template گرفتم. نسخه جوملا 3.8.3 و نسخه قالب 3.8.1 هست. به هر حال من از خیر این قالب گذشتم:( ولی میخوام شبیهشو با هلیکس درست کنم. میخوام به جای اون عکس گنده که نوشته Helix Framework یه اسلایدشو به همون بزرگی بذارم که علاوه بر عکس ها نوشته های روی عکس هم بره بیاد. چطوری باید این کارو انجام بدم؟ یه چیزی شبیه عکس پایین و اینکه این 3 تا تب بیاد روی اسلایدشو. از چی باید استفاده کنم؟

ab-3.jpg

برای ایجاد این طرح بندی میتونید از SP Page Builder استفاده کنید که کارتون راحت تر باشه.

یه سطر تعریف کنید بکگراوندش رو یه عکس تعریف کنید با سایزبندی دلخواهتون. بعد از شورتکد Featured Box برای ایجاد اون سه بلاک استفاده کنید. واسه اینکه بره روی طرح تصویر بکگراوندتون هم میتونید از قابلیت های افزودن کلاس یا padding و margin که پیج بیلدر در اختیارتون قرار میده استفاده کنید..

ضمناً وقتی پیج بیلدر رو نصب میکنید خودش 10-15 تمپلیت آماده و از پیش تعریف شده داخل خودش داره از همونا هم میتونید استفاده کنید.

دمو رو ملاحضه کنید:

https://try.sppagebuilder.com/index.php/page-templates

موفق باشید و سربلند 

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری