natec

خطاهای موجود در آدرس دهی مجموعه ها و برچسب ها

6 پست در این موضوع

سلام
وبمستر گوگل مدتهاست یکسری یوآرال عجیب داخل سایت ما پیدا میکنه و وقتی بررسی کردم دیدم این یوآرال ها از مخلوط شدن همه مجموعه ها و برچسب ها بوجود میاد.
سایت : natec.ir
برای مثال به این آدرس توجه کنید :

natec.ir/طراحی-دکوراسیون-اتاق-خواب-bedroom/39-طراحی-آشپزخانه/1212-طراحی-کابینت-های-مدرن-و-مینیمال-برای-آشپزخانه

طراحی دکوراسیون اتاق خواب و طراحی آشپزخانه دو مجموعه جدا و بی ارتباط باهم هستند!! ولی داخل این آدرس پشت هم قرار گرفتند و ضمنا صفحه هم میاره!!! و خطای ۴۰۴ نمیزنه.
تعدادی از این آدرس هارو از وبمستر کپی کردم و در فایل ضمیمه فرستادم.البته ممکنه برای برخی صفحه 404 نشون بده ولی برای مابقی صفحه نمایش داده میشه
میشه لطفا علت مشکل رو بررسی بفرمائید؟

error.rar

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

برای مجموعه هاتون منوی مستقیم و متصل به مجموعه ایجاد کنید. تا در زمان فراخوانی آیتم مربوط به مجموعه مسیر کامل مجموعه یا زیرمجموعه لودنشه و صرفآً منوی ایجاد شده لود بشه...

موفق باشید و سربلند

سلام مجدد.
مشکل گویا از اینجاست که یک منو رو به مجموعه متصل میکنیم. وقتی این اتفاق میوفته هم از طریق نام مستعار منو میتونه به مطلب مورد نظر دسترسی پیدا کنه و هم از طریق نام مستعار مجموعه . بنابراین دسترسی به یک مطلب از دو آدرس اتفاق افتاده و گوگل این دو آدرس رو پیدا کرده.
سوال اینجاست چرا جوملا مجموعه ای که از طریق منو آدرس دهی شده رو دوباره داخل آدرسها میاره؟!

در 5 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

برای مجموعه هاتون منوی مستقیم و متصل به مجموعه ایجاد کنید. تا در زمان فراخوانی آیتم مربوط به مجموعه مسیر کامل مجموعه یا زیرمجموعه لودنشه و صرفآً منوی ایجاد شده لود بشه...

موفق باشید و سربلند

سلام مجدد.
مشکل گویا از اینجاست که یک منو رو به مجموعه متصل میکنیم. وقتی این اتفاق میوفته هم از طریق نام مستعار منو میتونه به مطلب مورد نظر دسترسی پیدا کنه و هم از طریق نام مستعار مجموعه . بنابراین دسترسی به یک مطلب از دو آدرس اتفاق افتاده و گوگل این دو آدرس رو پیدا کرده.
سوال اینجاست چرا جوملا مجموعه ای که از طریق منو آدرس دهی شده رو دوباره داخل آدرسها میاره؟!

با سلام 

این مشکل شما رو دقیقا بروی سایت  دیگری داشتیم. دقیقا علتش به همون موردی هست که عرض کردم. یعنی اگر برای تک تک مجموعه ها و آدرسهایی که در لینک ها میان؛ یک منوی یکتا تعریف کنید دیگه از قرار گرفتن در منابعی که بهش مربوط نیست جلوگیری میشه

در در 1/26/2018 در 20:13، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام 

این مشکل شما رو دقیقا بروی سایت  دیگری داشتیم. دقیقا علتش به همون موردی هست که عرض کردم. یعنی اگر برای تک تک مجموعه ها و آدرسهایی که در لینک ها میان؛ یک منوی یکتا تعریف کنید دیگه از قرار گرفتن در منابعی که بهش مربوط نیست جلوگیری میشه

سپاسگزارم. تست میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری