sorina_1100

مشکل در اجرا نشدن یک کلاس در محصولات جوم شاپینگ

6 پست در این موضوع

با سلام
من از جوم شاپینگ داخل سایت استفاده کردم

منوی اصلی و سایر منوهای سایتم یه کلاس میخونن ، این کلاس رو به منوی محصولات و زیرمنوهاش که منوی پروداکت ، لست پروداکت جوم شاپینگ هستن هم این کلاس رو دادم
تو صفحه محصولات مشکلی نیست و کلاس اعمال میشه اما تو توضیحات هر محصول که وارد بشین این کلاس اعمال نمیشه
مشکل کجاست؟ راهی هست که بتونم این کلاس رو به صفحه توضیحات محصولاتم اضافه کنم ؟
آدرس سایت : http://aasteen.ir
آدرس یکی از شاخه های محصولات که بدون مشکل هست و کلاس روی اون اعمال میشه : http://aasteen.ir/product/shirt
آدرس توضیحات یکی از محصولات همین شاخه که کلاس روش اعمال نمیشه : http://aasteen.ir/component/jshopping/product/view/1/28?Itemid=0
حتی قبلا یه وقتا میخواستم یه ماژول مثلا داخل بخش توضیحات محصولات نمایش نده راهی نداشتم چون انگار اصلا از منو تبعیت نمیکنه
ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

منو در تمامی صفحاتی که دادید مشابه همه.اما داخل صفحه محصول فقط بک گراند بنفش داره.منظورتون این هست؟

دوم اینکه شما از یک افزونه optimize دارید استفاده میکنید که شاید باعث کش شدن سایت شده باشه.در زمان استایل دهی و تغییرات اول اون رو غیرفعال کنید.بعد از تغییرات فعالش کنید و کش رو از داخل تنظیمات خود افزونه پاک کنید

در 2 ساعت قبل، amirparvaneh گفته است :

درود

منو در تمامی صفحاتی که دادید مشابه همه.اما داخل صفحه محصول فقط بک گراند بنفش داره.منظورتون این هست؟

دوم اینکه شما از یک افزونه optimize دارید استفاده میکنید که شاید باعث کش شدن سایت شده باشه.در زمان استایل دهی و تغییرات اول اون رو غیرفعال کنید.بعد از تغییرات فعالش کنید و کش رو از داخل تنظیمات خود افزونه پاک کنید

بله همون بک بنفش رو میگم

این یک کلاس هست که به همه منوها داده شده اما روی بخش توضیحات محصولات اعمال نمیشه

کش و غیره رو هم پاک کردم هیچکدوم تاثیر ندارن و کاری که گفتین رو کردم
تنها مشکل اعمال نشدن کلاس رو اون محصولات هست

درود

اول افزونه اوپتیمایزرتون که فکر میکنم jch optimize هست رو غیر فعال کنید.سپس کد زیر رو داخل فایل استایل اصلی قالبتون (که در بیشتر قالب ها style.css و template.css ) هست وارد کنید.

اگر هم قالبتون آماده ست و دارای فرم ورکه باید داخل تنظیمات قالب در قسمت css یا style وارد کنید

body.logo-type-iridescent.demostyle-type-preset1.mainbody-overlay-light.header-type-normal.font-family-iridescent.font-size-is-default.menu-type-dropdownmenu.menu-dropdownmenu-position-header-b.layout-mode-responsive.col12.option-com-jshopping.rtl div#rt-header .rt-container {
    color: #fff !important;
    background-color: transparent !important;
    box-shadow: none !important;
    width: 100% !important;
    position: absolute !important;
}

1 کاربر پسند دیده است

باسلام

بنده در صفحه محصول و نه در صفحه فهرست محصولات رنگ بنفشی نمیبینم! صرفاً یه کادر دور هر محصول قرار دادید و دکمه های خرید و توضیحات در اون کادر موجود هستند. همین منظورتون هست؟

اگر تصویر قرار بدید از چیزی که مدنظرتون دارید راحت تر میشه راهنمایی تون کرد دوست عزیز.

موفق باشید و سربلند

در در 3/2/2018 در 07:05، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

بنده در صفحه محصول و نه در صفحه فهرست محصولات رنگ بنفشی نمیبینم! صرفاً یه کادر دور هر محصول قرار دادید و دکمه های خرید و توضیحات در اون کادر موجود هستند. همین منظورتون هست؟

اگر تصویر قرار بدید از چیزی که مدنظرتون دارید راحت تر میشه راهنمایی تون کرد دوست عزیز.

موفق باشید و سربلند

با پاسخ قبلی مشکل حل شد تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری