kiasati

سئو سایت جوملایی در مقایسه با رقبا

7 پست در این موضوع

سلام

روی سایتی کار می‌کنم به نام farafan-market.com

روی سئو سایت خیلی زمان گذاشتم و کار کردم و نسبت به رقبا خیلی بهتر شده. (قالب جدید که کاملا از نظر سئو و فنی درست باشه طراحی کردم براش، مشکلات سرچ کنسول رو کامل گرفتم، محتوا تولید میکنم مرتب و...)

بطور مثال کیوورد "فروش دوربین مداربسته" رو چک کنید.

- البته باید بگم که اوایل اسفند در این کیوورد اول بود سایت، ولی بدلیل اینکه دامنه سایت رو از .ir به .com تغییر دادیم، کمی رنکینگ متزلزل شد. لازم به ذکره همه کارهای مربوط به تغییر آدرس رو هم انجام دادم.

ولی با این وجود، بازهم رقبای ضعیف‌تر بالاتر هستن.

اگر دوستان چک کنن و اگر گیری تو کار هست یا پیشنهادی دارن بگن، ممنون میشم.

واقعا برام سواله که چطور سایتی که محتوا تولید نمیکنه و از نظر فنی سئوش مشکل داره، چطور گوگل میارش بالا.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

سئو صرفاً به این نیست که محتوای عالی داشته باشه و قوی مهمترین نکاتش این هست که عمر دامنه از نقاط حساس کار هست! اگر دامنه تون تازه ثبت شده خب نبایستی هم انتظار داشته باشید که گوگل دامنه تون رو به اندازه سایتهایی که حتی به میزان شما مطلب مفید ندارن بشناسه. یکی از علت ها میتونه عمر اون دامنه ها باشه...

سن اون دامنه ها رو بررسی کنید ببنید حال و احوالشون چطوری هست.

موفق باشید و سربلند

در ۱ ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سن اون دامنه ها رو بررسی کنید ببنید حال و احوالشون چطوری هست.

اول تشکر می‌کنم بابت توجه و پاسخدهی‌تون

همونطور که گفتم دامنه سایت رو بدلیل تحریم و برخی مشکلات از ir به com تغییر دادیم.

دامنه آی‌آر نزدیک 5 سال و دامنه دات‌کام 3 سال عمر دارن.
رقبا عمرشون برابر یا کمتره. (اکثرا سن‌شون کمتره)

در 43 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

سلام مجدد خدمت شما

لینک سایت و دو لینک رقیب رو ارسال کنید تا بشه...

موفق باشید و سربلند

site:
https://www.farafan-market.com

roghaba:
www.cctvsystem.ir
www.cctvplus.ir
https://www.hamkarcctv.com

کی‌ورد مورد نظر: فروش دوربین مداربسته

تا جایی که من اطلاع دارم اگر تغییر دامنه در سرچ کنسول ثبت بشه، گوگل تمام اعتبار دامنه قدیم رو به دامنه جدید منتقل میکنه. حالا نمی‌دونم سن دامنه هم شامل این قضیه می‌شه یا نه.

با سلام

سن دامنه مربوط به خود دامنه هست و ارتباطی به دامنه دیگری نداره دوست عزیز...این پارامتر بر اساس هر دامنه تعریف میشه

در در 8/6/2018 در 19:28، حجت مردانه زاده گفته است :

سن دامنه مربوط به خود دامنه هست و ارتباطی به دامنه دیگری نداره دوست عزیز...این پارامتر بر اساس هر دامنه تعریف میشه

متوجهم. منظورمو متوجه نشدین. من منظورم انتقال اعتبار دامنه قبلی به دامنه جدید پیش خود گوگل بود. البته مشکل انتقال اعتبار الان حل شده.

بک لینک، بک لینک، بک لینک. اگر سایت بهترین OnPage سئو، بهترین سرعت رو داشته باشه و بطور مرتب هم مقاله منتشر کنه، ولی بک لینک درست حسابی نداشته باشه، نتیجه مطلوب و مورد انتظار رو نمی‌گیره تو نتایج.

تنها چیزی که می‌تونم نتیجه‌گیری کنم اینه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری