farhady

مشکل در ریکاوری فول بک آپ سایت جوملایی

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من یه سایت جوملایی داشتم که یه فول بک آپ ازش گرفتم و بعد به دلیل استفاده بیش از حد مجازم از ترافیک هاست، هاستم کامل ریست شد.
الان که میخوام سایتم رو ریکاوری کنم، خطا میده و سایتم ریکاوری نمیشه. نه خودم و نه پشتیبانی هاستم نتونستن سایتم رو ریکاوری کنن. میخواستم بپرسم

1- الان باید چیکار کنم؟ راهی هست که سایتم رو بالا بیارم؟

2- راهی هست که سایتم رو بتونم در لوکال بیارم بالا تا حداقل مطالب سایتم رو بتونم داشته باشم؟

ممنون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

فول بک آپ در هاست تهیه کردید یا جوملا ؟

ممکنه بک آپ شما مشکل داره یا کامل نگرفته / خود هاست بپرسید اگر بک آپ دارن برگردونن

1 کاربر پسند دیده است

با سلام

مطمئناً روی هاستتون میبایست یک یا چند نسخه در تاریخهای مختلف بکاپ داشته باشید. که خب این هم در دسترس مدیر هاستینگتون هست. اگر نسخه بکاپ داشته باشید میتنونید اطلاعات هاست رو حذف و این رو آپلود و بیارید بالا اگر هم هاستتون پرشده و نمیتونید بکاپی تهیه کنید. از هاستینگ بخواهید که حجم فعلی هاستتون رو کمی زیاد کنه تا بتونید فایل بکاپ رو در سی پنل بسازید. بعد میتونید دانلودش کنید. اگر هم نسخه بکاپی موجود  نیست و راه دیگری هم ندارید. و اگر میخواهید از وضعیت فعلی هاستتون اطلاعاتش رو بردارید میتونید از طریق اف تی پی به هاست وصل بشید و مسقیم با اون فایلهاتون رو روی کامپیوتر دانلود کنید. دیتایس هم که میتونید دانلودکنید و مسئله ای نیست.

1 کاربر پسند دیده است

در در 5/19/2018 در 13:13، p30template گفته است :

با سلام

فول بک آپ در هاست تهیه کردید یا جوملا ؟

ممکنه بک آپ شما مشکل داره یا کامل نگرفته / خود هاست بپرسید اگر بک آپ دارن برگردونن

فول بک آپ رو از طریق ابزار بک اپ گیری هاست انجام دادم...بعد از اینکه فایل بک آپ در هاست ذخیره شد، برام ایمیل اومد و منم دانلودش کردم.
بعد از دانلود بک آپ به مدیریت هاستم گفتم که هاستم رو ریست کنه....الان هاستم مثل روز اولشه. هیچ چیزی داخلش نیست.
حالا که میخوام فایل رو برگردونم خطا میده و تا نیمه راه جلو میره.
مگه هاست پیش خودشون بک آپ دارن؟

در 16 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام

مطمئناً روی هاستتون میبایست یک یا چند نسخه در تاریخهای مختلف بکاپ داشته باشید. که خب این هم در دسترس مدیر هاستینگتون هست. اگر نسخه بکاپ داشته باشید میتنونید اطلاعات هاست رو حذف و این رو آپلود و بیارید بالا اگر هم هاستتون پرشده و نمیتونید بکاپی تهیه کنید. از هاستینگ بخواهید که حجم فعلی هاستتون رو کمی زیاد کنه تا بتونید فایل بکاپ رو در سی پنل بسازید. بعد میتونید دانلودش کنید. اگر هم نسخه بکاپی موجود  نیست و راه دیگری هم ندارید. و اگر میخواهید از وضعیت فعلی هاستتون اطلاعاتش رو بردارید میتونید از طریق اف تی پی به هاست وصل بشید و مسقیم با اون فایلهاتون رو روی کامپیوتر دانلود کنید. دیتایس هم که میتونید دانلودکنید و مسئله ای نیست.

در حال حاضر هاستم ریست شده. مدیریت هاست جای دیگه ای نسخه هایی رو بک اپ میکیره؟ من خودم از طریق C  پنل فول بک اپ گرفتم و دانلودش کردم ولی الان موقع ریکاوری سایتم بر نمیگرده.
خواهشم اینه که دقت بفرمایید من کامل توضیح دادم....الان هاستم ریست شده مثل روز اولش و اطلاعاتی ندارم که بخواهم  از اف تی پی بردارم. قبل از ریست شدن از طریق C پنل فول بک آپ گرفتم. دو تا سوال داشتم. الان که فول بک آپ موقع ریستور شدن خطا میده راهی وجود داره تا سایتم رو ریکاوری کنم یا خیر؟ 2- میشه از این فول بک آپ استفاده کرد و سایتم رو روی لوکال بالا بیارم یا خیر؟
مرسی

باید فایل بکاپتون بررسی بشه که سالم هست یا ناقص؟ 

اگر سالم باشه که مسئله ای نیست شما براحتی میتوانید اطلاعات یعنی دیتابیس مورد نظر و همچنین فایلها و پوشه های هسته جوملا و سایتتون رو از فایل بردارید. اگر هم فایل ناقص باشه بای د فایل رو بررسی کرد که ایا قابلیت Repair شدن رو داره که بشه ریپیر کردو هسته اصلی رو برگردوند یا خیر....

این مورد نیاز به کاری زمان بر و دارای هزینه هست. بررسی میکنیم اگر فایلتون قابل ریکاوری باشه که اعلام میشه و کار روش انجام میشه اگر هم نباشه که خب باز هم اعلام میشه وضعیتش.

در صورت نیاز میتونید از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

در در 5/21/2018 در 03:14، farhady گفته است :

در حال حاضر هاستم ریست شده. مدیریت هاست جای دیگه ای نسخه هایی رو بک اپ میکیره؟ من خودم از طریق C  پنل فول بک اپ گرفتم و دانلودش کردم ولی الان موقع ریکاوری سایتم بر نمیگرده.
خواهشم اینه که دقت بفرمایید من کامل توضیح دادم....الان هاستم ریست شده مثل روز اولش و اطلاعاتی ندارم که بخواهم  از اف تی پی بردارم. قبل از ریست شدن از طریق C پنل فول بک آپ گرفتم. دو تا سوال داشتم. الان که فول بک آپ موقع ریستور شدن خطا میده راهی وجود داره تا سایتم رو ریکاوری کنم یا خیر؟ 2- میشه از این فول بک آپ استفاده کرد و سایتم رو روی لوکال بالا بیارم یا خیر؟
مرسی

بله ممکنه نسخه بک آپ خود سرور اتومانیک بگیره یا نسخه بک آپی که دارید روی هاست اپلود کنید بگید مدیر هاست برای شما برگردانه

اگر همچنان مشکل باقی هست پیام خصوصی ارسال کنید تا بک آپ شما رو بررسی کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری