hdiz

بهترین روش برای بهترین طراحی

6 پست در این موضوع

سلام

یه چند وقتیه که یه سوال اساسی ذهنم رو مشغول کرده، اونم این که چی کار کنم که طراحی خوبی یا همون ui خوبی داشته باشه سایتم؟

آیا از افزونه های جدا جدا استفاده کنم یا از یک صفحه ساز؟

کلا هر پیشنهاد و راه حلی در این موضوع دارید بدید. ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

طراحی یک صفحه خوب اول از همه به دید و ذوق و هنر شما برمیگرده.ممکنه یک فرد از نظر کدنویسی در حد بالایی باشه اما چون ذوق و هنر مناسبی نداره نمیتونه به شکل مقتضی از توان برنامه نویسش استفاده کنه. این ذوق و هنر و دید طراحی هم بیشتر با دیدن سایتهای مختلف الگوگیری از نمونه های موجود و پیداکردن کمی ها و کاستی هاشون بوجود میاد.

خیلی خیلی خیلی میبایست به سایت ها توجه کنید و بررسیشون کنید. نمونه های مختلف تجاری/سازمانی/شرکتی/شخصی و...همه ی اینها دید بازتری به شما میدند که در طراحی میتونید استفاده کنید ازشون.

وقتی هم که دید به ذهنتیتتون اضافی شد براحتی میتونید

موفق باشید و سربلند

1 کاربر پسند دیده است

بستگی به ذهنیت اون شخص برای طراحی داره و باید کمی هم css و جاوا اسکریپت بلد بود.

در در 6/11/2018 در 10:49، hdiz گفته است :

سلام

یه چند وقتیه که یه سوال اساسی ذهنم رو مشغول کرده، اونم این که چی کار کنم که طراحی خوبی یا همون ui خوبی داشته باشه سایتم؟

آیا از افزونه های جدا جدا استفاده کنم یا از یک صفحه ساز؟

کلا هر پیشنهاد و راه حلی در این موضوع دارید بدید. ممنون

سلام

متمرکز بشید روی گرافیک.تمرین فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیک مرتبط با وب،مشاهده فیلم های آموزشی متریال و فلت ، آشنایی با رنگ ها و ....

چراکه طراحی وب بدون رعایت اصول گرافیگ و استانداردها لذت بخش نیست و نتیجه خوبی نداره

در نهایت خلاقیت شمارو متفاوت میکنه!

1 کاربر پسند دیده است

سلام

این که میگید لذت واقعی رو نداره واقعا مشکلم همینه،

فقط یه سوال

فتوشاپ رو بلدم ولی چجوری باید استفاده توی وب بشه؟ به صورت جدا گونه صفحه طراحی میشه همراه با کد یا میشه توی CMS ها هم ازش استفاده کرد؟

در مورد اون آموزش ها هم که گفتید مثلا نرم افزار های گرافیک و آموزش متریال میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟

مثلا خودم تصمیم گرفتم یه آموزش جامع در مورد هم ui و هم ux بگیرم و ببینم ولی فکر نمیکنم از آموزش متریال و این چیزا توش گفته باشه، نظر شما چیه؟

در 10 ساعت قبل، hdiz گفته است :

سلام

این که میگید لذت واقعی رو نداره واقعا مشکلم همینه،

فقط یه سوال

فتوشاپ رو بلدم ولی چجوری باید استفاده توی وب بشه؟ به صورت جدا گونه صفحه طراحی میشه همراه با کد یا میشه توی CMS ها هم ازش استفاده کرد؟

در مورد اون آموزش ها هم که گفتید مثلا نرم افزار های گرافیک و آموزش متریال میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟

مثلا خودم تصمیم گرفتم یه آموزش جامع در مورد هم ui و هم ux بگیرم و ببینم ولی فکر نمیکنم از آموزش متریال و این چیزا توش گفته باشه، نظر شما چیه؟

درکنار مواردی که عرض شد و مربوط به طراحی گرافیک هست، شما باید به html , css  مسلط و با php و javascript در طراحی وب آشنایی داشته باشید.

تمامی موارد و اصول طراحی رو نمیتونید فقط در یک ویدئو آموزشی ببینید!چراکه تعداد دوره ها و مدرس ها متفاوت هست.اگر به فکر حرفه ای شدن هستید هیچ ویدئو آموزشی رو از دست ندید.درضمن این پروسه زمان بر هست و شما طی یک سال و تمرین زیاد میتونید به نتیجه مطلوب برسید و هر نوع سایتی رو پیاده سازی کنید

طراحی قالب هم باید اصولی و مرحله به مرحله انجام بشه

1: ایده و جمع بندی امکانات مورد نیاز روی کاغذ

2: پیاده سازی قالب در فتوشاپ

3: تبدیل به html

4: تبدیل به وردپرس یا جوملا

در بحث طراحی قالب اگر میخواید بصورت حرفه ای تر کار کنید پیشنهاد میکنم برید سمت وردپرس چراکه هم بازار کارش مناسبه هم دستتون توی طراحی قالب بازتره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری